Мания-Величия• 01 декабря 2023

Якась така дурна ситуація, а й досі не відпускає

Робила замовлення на одному торговому майданчику. Зав´язалося спілкування з продавцем. З часом спілкування наше перейшло на іншу стадію. Він мільйон разів пропонував зустрітися, але я все відкладала. Сказала, що хворію, а то поїздка...Хотіла за цей час привести себе трохи в порядок ( дієта, косметолог). Це смішно, звісно, зі сторони. Та я так втюхалась в нього, що просто. Його повідомлення і я вже на сьомому небі від щастя.
Але в у цій історії був один момент - я була одружена. Він знав про це. З чоловіком все було складно. Але щось почати за спиною я не змогла і вирішила обірвати все дуже по дурному. Змінила номер телефону і просто без пояснення припинила. Одразу після цього почалась війна і десь пів року мені було зовсім не до лав сторі. Вже рік і хочеться, і колеться. У мене є його номер, а я не можу наважитись. Коли бачу на вулиці схожого чоловіка аж мурашки по шкірі. Якийсь не закритий гельштат у мене виходить.
З чоловіком ми розлучились. І вже довгий час я не хочу ніяких відносин. Окрім...
Це мені вже до психолога?
Помогалочка• 01 декабря 2023
Чего вы боитесь?
Маурита• 01 декабря 2023
Напишіть йому
Ну ви як школярка
Добра всем!• 01 декабря 2023
Телефонуйте та закривайте свій гештальт.
автор Мания-Величия • 01 декабря 2023
Ответ дляПомогалочка
Чего вы боитесь?
Що він мене пошле. Я б саме так зробила після цього всього.
Добра всем!• 01 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
Стільки всього трапилось.Так і скажіть.
Продавчиня кіз• 01 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
Автор, есть два выхода- всю жизнь сидеть и мечтать или написать. Да, за 2 года он скорее всего нашел себе женщину, возможно он вообще на фронте... чего гадать? Звоните
Пік Антна• 01 декабря 2023
Автор, Вы влюбились по переписке? Не боитесь разочарования? Розовые очки могут очень быстро слететь
Чебураха з перцем• 01 декабря 2023
Та зробіть вже цей крок. Як ваш, до складеться все, а ні - хоч відпустите це все і відкриєте двері в щось нове)
Меня не звали• 01 декабря 2023
Так може він вже не сам?!) женився чи має дівчину
Добра всем!• 01 декабря 2023
Поздравьте с первым днем зимы.
Чебураха з перцем• 01 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Як казала моя бабуся, коли хвилювалась за нас, що їдемо довго, чи десь гуляємо, у вас стежка одна, а в мене тисячі в голові. От так і тут. Треба зробити крок, щоб дізнатись, а не домислювати, а якщо, а як він, а з ким він.
Меня не звали• 01 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Згідна з вами, тож життя
Гуру троллинга• 01 декабря 2023
Спочатку перевірте вайбер, телеграм чи він в мережі. Якщо так, значить живий, вже добре.
Потім замовте в нього знову щось)
автор Мания-Величия • 01 декабря 2023
Ответ дляПік Антна
Більше того, я думаю що ніколи раніше так не влюблялась. Хоч і не вірила в усю цю муть з сайтами знайомств і віртуальними відносинами.
Краще б ці рожеві окуляри вже злетіли і я заспокоїлася.
Пишна молодиця• 01 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Красивая фраза про дороги...
КвартираЧья• 01 декабря 2023
Поздравьте его с новым годом в месенджере))
Типо всех поздравляли и ему тоже случайно перепало))
А там посмотрите, захочет - ответит,
нет - значит не судьба.
Тут не долго ждать.
Чебураха з перцем• 01 декабря 2023
Ответ дляПишна молодиця
Красивая фраза про дороги...
Згодна) Бабусі нема, а я пам´ятаю.
автор Мания-Величия • 01 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
А там посмотрите, захочет - ответит,
нет - значит не судьба.
Тут не долго ждать.
Моя подруга погрожує, що забере у мене телефон і сама вже йому напише. Я вже навіть подругу дістала)
автор Мания-Величия • 01 декабря 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Не можу наважитися на цей крок.
КвартираЧья• 01 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
А он ей в Вайбере или соц сетях?
Чебураха з перцем• 01 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
Не можу наважитися на цей крок.
Ну, тоді, мабуть, вас манить саме відчуття, що з ним може щось бути, просто у мріях. А насправді ви до цього не були готові ні тоді, не зараз.
Меня не звали• 01 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
Не можу наважитися на цей крок.
Ви дивна) самі собі ускладнюєте життя.
Там можна мучитись до кінця своїх днів, та питання чи воно того варте?! Може ви дійсно собі намалювали ідилію, а це всього ілюзія
Незламна• 01 декабря 2023
Вы как тряпочка
Извините 😐

Самое первое впечатление
Человек, который не может сам себя занять
И постоянно ищет какое-то общение, мужчин, отношения
Неужели так хочется из одного болота в другое?
Ну вот серьёзно
Відкушу все що стирчить• 01 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
Я женщина и даже не ответила бы будь вы мужчиной. Зачем кому то женатый, замужняя? Даже если потом развелись вы. Два года войны уже. Вы не общались с человеком, имели секс и жизнь в браке.
Этому человеку вы зачем? Тем более спустя время? Не позорьтесь. Никто вас не ждет.
Ответ дляМания-Величия
Не робіть дурниць.
КрестьянинДиор• 01 декабря 2023
З ким не буває) романтика)
Байрактарна• 01 декабря 2023
Так, до психолога, якщо самостійно не справляєтесь, чи тут мізки вправлять, дивлячись в яке русло піде тема)) Або зробіть перший крок, зрозумієте, що у вас різні шляхи, і ви заспокоїтеся.
Автор, у вас болезненная зацикленность. Решите это с собой. Не навязывайтесь человеку. Никто не обязан подбирать вас после мужей, жен, пройденных лет. Не романтизируйте то чего нет и не будет.
Гуру троллинга• 01 декабря 2023
Так а що такого, просто поцікавитись як справи, як він, війна ж все ж таки. Навіть як в нього хтось є. Чого ви боїтесь? Не запрошуйте на зустріч, просто напишіть, просто зараз. Нічого смертельно не станеться, повірте. Просто закрийте це питання, життя таке коротке.
Ответ дляГуру троллинга
Поцікавитись після 2 років війни? Дійсно?
Максимум людина подумає що несповна розуму. Усі хто переживав був поруч онлайн чи реально з перших днів.