Кумедний ґудзик• 01 декабря 2023
Сильно болит голова, мог ли случиться инсульт?
Ощущение, что в голове распирает, как что лопнуть должно
Сало не люблю• 01 декабря 2023
Коли ви вже підете на прийом до психіатра? Для чого ви так себе мучите?
Кумедний ґудзик
• 01 декабря 2023
Ответ дляХата на мати
И он сказал что нет и не было?
Да,сказал что не было.меня ж на мрт отправляли,я настаивала
Кумедний ґудзик
• 01 декабря 2023
Ответ дляСало не люблю
Зачем мне психиатр?у меня голова болит,а не видения и голоса
Сало не люблю• 01 декабря 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Ви живете у страху, швидше за все у вас невроз. Просто та кількість тем від вас про інсульт вже вказує на те, що вам варто показатися психіатру
Хата на мати• 01 декабря 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Почему вы ему не верите и придумываете дальше?
Хата на мати• 01 декабря 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Очень надо. Придумывание себе болезней это симптом психического растройства
Анонимба• 01 декабря 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Нет..сегодня особенно сильно
І в мене теж, ще й зі рвотою. Я не можу через це пити пігулки.
Кумедний ґудзик
• 01 декабря 2023
Ответ дляАнонимба
Но сегодня давление упало
Гарачий Чокалад• 01 декабря 2023
Ответ дляГлаголиця
Автор, ви новини читаєте? Сьогодні сильний дуже потужні магнітні бурі. У метеозалежних сильно болить голова.
Також голова розривається вже другий день
Гарачий Чокалад• 01 декабря 2023
Ответ дляАнонимба
У Вас може бути мігрень
Кумедний ґудзик
• 01 декабря 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Що сказав?
Таблеток выписал.а так ничего особо
Божа кульбабка• 01 декабря 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Таблеток выписал.а так ничего особо
Ну так все ок
Хвець-тець• 01 декабря 2023
Ответ длямаска Ілона
Как же моя мама мучалась головными болями , высоким давлением . Когда сделала МРТ , то там вся голова в каких -то очагах была ,нейрохирург объяснил , что это результат перенесенных инсультов на ногах
Вогнища у речовині головного мозку судинного характеру або вогнищеві зміни, якщо є гіпертонія, виявляють на МРТ ГМ. Церебральна мікроангіопатія написано в заключенні МРТ ГМ? Чи лакунарні інфаркти (лакунарний інсульт) написано в заключенні?
У мене теж вогнищеві зміни у головному мозку (патологічна кількість вогнищ), але підвищуватися АТ почав з 20+ років. Але у мене при високому АТ, окрім головного болю, ще буває оніміння лівої руки і оніміння лівої половини обличчя, пливло в очах. Але що до цих вогнищевих змін зверталася лише до невролога.