Коплю на груди• Изменено 01 декабря 2023
потрібна порада з пакуванням
маю вихідні, щоб спакуватись.
коли перевозила, то було 2 ходки легкового авто (з велииким багажником).
Дома речі в шкафу + частина в пачках. є ще книги в пачках.
Але квартира, куди поїду - тільки завтра буду в обід мати ключі.
там буду замовляти чистку диванів + саму ту квартиру треба прибрати, бо там пару місяців ніхто не жив і все в пилюці + провітрити.
В квартирі, де я зараз, травили тараканів - і по правильному всі речі треба перепрати + перевитирати.
Прати ясно я не буду.
Але як з іншими речами, книгами?
Все завезти в квартиру, поставити на балкон (він відкритий, але може за пару днів не намокне) - і поступово прати/витирати і складати в квартирі?
І я не знаю як все встигнути з першої квартири попакувати і ще й її прибрати? На голові дитина 6 років.
Допомоги нема..
Порадьте якісь лайфхаки і схему може, бо я падаю з сил і голова не працює
Прати ясно я не буду.
Але як з іншими речами, книгами?
Допомоги нема..
Ермолайчик• 01 декабря 2023
Я б перевезла всі речі в нову квартиру, визвала клінінг. А сама з дитиною зняла б номер в отелі ні добу або якусь квартиру подобово. Це ідеальний варіант.
Якщо з фінансами важче - переїжджати разом з речами і поетапно все прибирати. 6 років - це мала дитина, але не немовля. Від пилу ще ніхто не вмер.
Коплю на груди
• 01 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
я зараз живу подобово до ранку понеділка.
а що б спочатку закрили? нову квартиру чи стару?
Ермолайчик• 01 декабря 2023
Ответ дляКоплю на груди
Звичайно нову. Зі старою «вже як буде». Стара квартира - ваше минуле. Думайте про майбутнє.
Коплю на груди
• 01 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
тобто прибрати нову, почистити дивани - а вже потім пакувати речі і перевозити?
Коплю на груди
• 01 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
в мене в будні ж лише вечори.. але я не знаю як можна щось пакувати і перевозити, якщо після роботи буду лише о 18, а о 20 дочка вже ниє на сон..
Ермолайчик• 01 декабря 2023
Ответ дляКоплю на груди
Ви самі це будете робити?
Коплю на груди
• 01 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Ви самі це будете робити?
а хто ще..
чистити дивани - фірма. а прибирати мушу я
Ермолайчик• 01 декабря 2023
Ответ дляКоплю на груди
Значить хай пониє. Так буває, нажаль. Дайте їй велику коробку нехай туди іграшки складає і паралельно думає, що їй вже не потрібно.
Коплю на груди
• 01 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
в старій квартирі всі речі в травлі тараканів, їх руками брати не можна...
Ермолайчик• 01 декабря 2023
Ответ дляКоплю на груди
а хто ще..
Знасит завозите речі, в одну частину квартири складаєте. Частинами прибираєте і розкладаєте. Головне, що є де жити. Все інше - дрібниці! Обживетеся і все буде Ок! Ще й стільки речей викинете в процесі переселення
Ермолайчик• 01 декабря 2023
Ответ дляКоплю на груди
От біда. Одягаєте рукавиці і скидаєте все у великі коробки. Перевозите в нову квартиру. І там по-трохи прибираєте, миєте речі і розкладаєте.
Коплю на груди
• 01 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
я так. як дитині пояснити стояти струнко в квартирі і ні до чого не доторкатись декілька годин поки пакую...
до речі, порадьте, книги і речі від тої хімки перетирати вже в новій квартирі, чи купити пачці і все в старій зробити?
я тоді за день точно не перевезу
Ермолайчик• 01 декабря 2023
Ответ дляКоплю на груди
я тоді за день точно не перевезу
Я б купила великі пакети (типу як для будівельного сміття) скинула туди речі. Але не все впідряд. Зразу хоча б одним оком дивіться чи дійсно користуєтеся річчю. А на новій квартирі по мішечку б витирала прала. Дитині вдягніть рукавиці, можна маску. А що робити? Ну які варіанти?
Коплю на груди
• 01 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
а книги просто перевезти в чому є?
і вже в новій перебрати? чи ще в старій кожну витерти + витрясти.
там балкон такий відкритий, буде моктро мабуть
Ермолайчик• 01 декабря 2023
Ответ дляКоплю на груди
а книги просто перевезти в чому є?
Запакуйте їх також в мішки і зав’яжіть. Можливо поставте в коридорі, а не прям на балконі
Плекаю думи• 01 декабря 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Це ви книжкового кліща травили?
Який чогось на тарганів перетворився). Автор чогось маскувати почала, хоча і так очевидно