Теща дочки• 01 декабря 2023
Онлайн сексолог
Привит
Порадьте сексолога для чоловіків
Рубаю олівлє• 01 декабря 2023
Сексолог офіційно такої професії немає в Україні.
Сексологія це розділ психології.
Вподобайден• 02 декабря 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Сексологія це розділ психології.
Людина шукає психолога зі спеціалізацією
Хай і офіційно її немає
Рубаю олівлє• 02 декабря 2023
Ответ дляВподобайден
Хай і офіційно її немає
На здоров´я.
Головне, щоб не знайшла того, хто називає себе сексологом після пари тренінгів, не маючи освіти психолога.
Вподобайден• 02 декабря 2023
Ответ дляРубаю олівлє
На здоров´я.
Це точно) бачила одну таку, майстра манікюру. Подивилась вебінар 2-х годинний по сексологіі і вже бере на консультації як сексолог
Рубаю олівлє• 02 декабря 2023
Ответ дляВподобайден
Я помічаю таких часто, нажаль. І вони заявляють про себе дуже активно, тому шанс на таких натрапити більше, ніж на дійсно спеціаліста.
Тому я і написала в першому своєму повідомленні це уточнення.