Верочка 100%• 01 декабря 2023

Порадьте санаторій в Моршині, Трускавці

Підкажіть можливо хтось знає який хороший санаторій у цих місцях. З хвороб є цілий букет, і жовчний, і сосуди, і цукровий діабет, треба підлікувати рідну людину
Ананомчикус• 01 декабря 2023
Шахтар, Трускавець

Пишу_граммотно!• 01 декабря 2023
Моршин - шлунок, Вам Трускавець або Східниця
Мост_Устал• 01 декабря 2023
Шахтар, трускавець від сбу, південний, ріксос. Це трускавець
Сердючка• 01 декабря 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
а разве бюветы с водой не одинаковые в моршине и трускавце?
Шеллар• 01 декабря 2023
Найкращий на мою думку у Моршині - Мармуровий палац, із плюсів, що там не потрібно далеко ходити та можна підібрати під свої потреби програму. Наступним в рейтингу поставлю Дністер, там ремонт трішки кращий ніж в його товарок по комплексу, але їдальня, клініка та бювет не в одному з санаторієм приміщенні.
P/S цукровий діабет найкраще лікують в Миргороді.
автор Верочка 100% • 01 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
Дякую. Там є напрямок лікування цукрового діабету?
автор Верочка 100% • 01 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Так, саме читаю за Миргород, пишуть що у них саме профіль по цукровому діабету.
Мост_Устал• 01 декабря 2023
Ответ дляВерочка 100%
Так, головне у всіх санаторіях- це нафтуся, я б вам навіть не радили набирати процедури, сенсу немає, треба пити воду, гуляти, можна в бассейн, спа. Люди роблять помилку, понабирають массажі, ванни, ще купу всього , що не потрібне і бігають по тих процедураз замість спокійного відпочинку
Мост_Устал• 01 декабря 2023
Ответ дляСердючка
Нет, совсем разные воды и показания

Шеллар• 01 декабря 2023
Ответ дляВерочка 100%
Зверніть увагу на їх Березовий гай.
Пишу_граммотно!• 01 декабря 2023
Ответ дляСердючка
Ні, звичайно. Різна вода і лікувальні власності. Ви з України?
я Кукарача• 01 декабря 2023
Ответ дляСердючка
Бювети схожі а от вода зовсім різна
Сердючка• 01 декабря 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
да. при чем тут это? и даже была в детстве в Трускавце. просто не интересовалась. почему то казалось, что вода из бюветов Моршина и Трусковца одинаковая. и почему то казалось, что особой пользы от неё нет. небольшая
Пишу_граммотно!• 01 декабря 2023
Ответ дляСердючка
Різна. Якщо б користі не було, люди в не їздили і нові санаторії не будували
Суцільна зрада• 01 декабря 2023
Ответ дляВерочка 100%
В Миргороде сейчас небезопасно
Міс Всесвіт• 02 декабря 2023
Ответ дляСердючка
ключове - Ви були в дитинстві. Як в дитячому віці можна побачити користь він мінеральної води?