Marie-Antoinette2• 02 декабря 2023

Бачили гетьмана Петра не випустили з України?

Мав купу зустрічей в США а його на кордоні не випустили
Я думала йому вже є 60) а він ще молодий чоловіче
Sunny Hanny• 02 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Лучший подарок оппозиционному политику дурость от нынешних.
Его б и забыли быстрее , так нет - сами создают такие поврды тягать вот это .
Тот получил разрешение Стефанчука , доехал на границу, и тот вице спикер- певец с кабака новое высунул, зачем?
Когда тот уже в пути был.

Куча политиков выезжают в командировки, у порошенко есть связи. Почему б ему не встретится на западе с кем то?
По разному можно относится к порошенко, но хрень.. творится , то да
Бо таке відчуття що декому та перемога і ТД нафіг не потрібно
Nathalie27• 02 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Порошенко, що б на нього не гнали , все рівно допомагає країні. Незважаючи на вискочок зелених . Школа що люди цього не розуміють (
У випадку Порошенка і політиків його рівня - це прямий обовʼязок, а не благодійність
Sunny Hanny• 02 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Знаєте, він уже міг би просто виїхати, і жити собі спокійно десь на Мальдівах.чи де там модно. Як Кучма, Ющенко.
Дика Роза• 02 декабря 2023
Ответ дляlilu502
а він і мотався, ви не помітили. І дипломат з нього точно кращий, ніж з зеленого
Впечатление , что боятся , что Порошенко договорится и дадут вооружение нужное или границу поможет с Польшей разблокировать .
Снежинка снежная• 02 декабря 2023
Ответ дляVivaForever
Удалено администрацией...
Ви не праві. При по війни не було і не могло бути. Про це багато попереджали напередодні виборів.
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
чаревна• 02 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Чем именно вредит ?
Писали , что хотел ехать разрулить блокаду на границе .
Договориться с поляками
Это входит как то в его обязанности?
Дика Роза• 02 декабря 2023
Ответ длячаревна
Это входит как то в его обязанности?
Как депутата , да
А что ?
екатериналуиза• 02 декабря 2023
Ответ дляkll lena
Не зрозуміла чому не пустили, він так багато говорив але причину не назвав.
а як ви слухали чі дивилися ,все доніс як було.
Allbina• 02 декабря 2023
Нда... Аристович катается туда сюда, а тут... идиоты, слов просто нет
Leo07032016• 02 декабря 2023
Ответ дляСнежинка снежная
Автор, ви з фанклубу пана зе?
Это не смешно на самом деле
Nathalie27• 02 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Ви забули доповнити що заборонено всім, окрім слуг
Їм по блату дозвіл дістати легше
екатериналуиза• 02 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Ему 60 нет ещё разве ? Я думала , давно есть
причем здесь 60 лет.он депутат и имеет право на на відрядження.
Yegonyashka• 02 декабря 2023
у нас уже давно узурпация власти во всей красе. Одного не пойму-зачем нам верховная рада? Они ничего не решают уже, но кормить мы их должны
Metelitsa• 02 декабря 2023
Ответ длячаревна
Это входит как то в его обязанности?
Всі депутати повинні брати участь в роботі міднародних мідпарламентських груп.
*** на слуг це не поширюється, їх усіх заміняє Єрмак.
Та й англійської вони не знають
Дика Роза• 02 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
Та уже поняла , что им даже если женщины или 60 нужно разрешение.
Думала , наоборт могут ездить
VivaForever• 02 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
рилі)? А що не зрозуміло що він намагається воскреснути і це передвиборча компанія ...
Sunny Hanny• 02 декабря 2023
Ответ длячаревна
Это входит как то в его обязанности?
А вам хай буде с..ка, аби тільки то не Порошенко розрулив?
екатериналуиза• 02 декабря 2023
Ответ дляVivaForever
Багато хто допомагає країні, а Порошенко крім того що допомагає ще й шкодить.шкода що ви цього не розумієте
якім чіном шкодить?
чаревна• 02 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Как депутата , да
А что ?
У нас Деркач ведёт переговоры. А Порошенко занимается отсебятиной
Seehund• 02 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Если это так ему надо быть очень осторожным принимая подарки.
VivaForever• 02 декабря 2023
Ответ дляСнежинка снежная
Ну звичайно АТО то не війна, і Росія не готувалася всі ці роки починаючи з 14-го року?
Metelitsa• 02 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
якім чіном шкодить?
Ввозом вантажівок, Спартанів і безпілотників.
* на думку зелених
Nathalie27• 02 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
І? На нього тепер треба молитися, що не втік?
Дика Роза• 02 декабря 2023
Ответ длячаревна
А вы не знаете , что есть ещё и неофициальные встречи ?
Порошенко реально помогает , в отличии от СН , что больше пакостят
Снежинка снежная• 02 декабря 2023
Ответ дляVivaForever
Ну зате зараз маємо. Здобули
Sunny Hanny• 02 декабря 2023
Ответ дляVivaForever
А таки наш народ дуже невдячний. Війну закрутив Янукович. Захист при повномасштабному вторгненні провалив Зеленський. А винен Порошенко.
Нагадаю, в кінці лютого саме Порошенко запропонував забути всі спори до перемоги і разом консолідувати зусилля для того, щоб перемогти росію. Людина має багато зв´язків, він має дуже круті скіли перемовника. А ні, маленький хлопчик у нас не лох.він все сам.
екатериналуиза• 02 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
це про другого боневтіка,попутали трохі ))))))))))))
Дика Роза• 02 декабря 2023
И вообще это уже было , что его не пускали . Зато 95 квартал катается куда хочет .Цирк какой-то
чаревна• 02 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
А мы голосуем сейчас? Вроде общаемся по теме