Мав купу зустрічей в США а його на кордоні не випустили
Я думала йому вже є 60) а він ще молодий чоловіче
Nathalie27• 02 декабря 2023
Ответ дляСнежинка снежная
Ви не праві. При по війни не було і не могло бути. Про це багато попереджали напередодні виборів.
Чому війни при По не було б?
екатериналуиза• 02 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
А таки наш народ дуже невдячний. Війну закрутив Янукович. Захист при повномасштабному вторгненні провалив Зеленський. А винен Порошенко.
Нагадаю, в кінці лютого саме Порошенко запропонував забути всі спори до перемоги і разом консолідувати зусилля для того, щоб перемогти росію. Людина має багато зв´язків, він має дуже круті скіли перемовника. А ні, маленький хлопчик у нас не лох.він все сам.
кому ви це пишете ?чікаю вже - вальцман барига,іловайскій котел і далі по списку.(((
екатериналуиза• 02 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
И вообще это уже было , что его не пускали . Зато 95 квартал катается куда хочет .Цирк какой-то
ну ж хотели хоть поржать,вот и результат((((
Ответ дляSunny Hanny
У нас война с 14 года, что Порошенко добился чего то, чтоб предотвратить её. Что они в своих узких кругах про Медведчука не знали, ещё про крыс которые на рашу работали
Galina_vinsport• 02 декабря 2023
Чего он может добиться? Обычный популист, не смирившийся с тем, что выбрали не его🤣 хотя, я против обоих была.
VivaForever• 02 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Чому війни при По не було б?
Їм так подобається думати просто
Nathalie27• 02 декабря 2023
Ответ длячаревна
У нас Деркач ведёт переговоры. А Порошенко занимается отсебятиной
Це той самий з «плівками Деркача»? Чи інший?
Sunny Hanny• 02 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
І? На нього тепер треба молитися, що не втік?
Ні, молитися можна тільки на найвеличнішого боневтіка.
А Порошенка достатньо не чіпати
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Капец какой то, ну Люся в репертуаре. хотя, этот репертуар тут будут еще тягать. Когда в 16/17 г он перестал работать на порошенко, и все полезло, я писала - аристович иногда правду говорит- когда между. Между наймами. Но он правду перетрушивает с полуправдой и неправдой. и манипуляциями, что есть технологией.
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ длячаревна
Чаревна.так и сегодня рашистских крыс выше крыши в органах власти и силовых структурах. Пока всех не выявят и не перевешают...
Sunny Hanny• 02 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
Ну да. А ще ця, фабрика в ліпецку
екатериналуиза• 02 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Ну да. А ще ця, фабрика в ліпецку
та і мальдіви спокію не дають.вже в тему втовкнули.
Sunny Hanny• 02 декабря 2023
Ответ длячаревна
Ну зате Зеленський розрулив. Ви відчуваєте як прямо краще жити стало?
Треба ж було просто перестати стріляти
Упс, щось не спрацювало
Треба ж було просто перестати стріляти
Упс, щось не спрацювало
Nathalie27• 02 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
це про другого боневтіка,попутали трохі ))))))))))))
Що перший, що другий - діючі політики. І те, що вони не втекли - це не чеснота, а їх прямий обовʼязок
Ирина-bbd0• 02 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну технология 100%
Посмотрим вкуда кривая выведет
KrupinkaSs• 02 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Чому війни при По не було б?
Порішав би.Жму руку,обнімаю.
екатериналуиза• 02 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Арахамии разные ведут . Гении
хорошу клічку йому дали - хламідія.)))