Заместитель Анонима• 02 декабря 2023
Ставлення до клієнтів магазину jysk, купили стелаж на свою голову
Писала тут про стелаж за 5500 гривень із jysk, який виявився із токсичним сильним запахом. Стелаж винесено із квартири, але у спальні стоїть вже 3 дні цей самий запах не дивлячись на відкрите вікно.
При зверненні на їх номер підтримки вони забирати меблі відмовилися, сказали мені ’приносіть у магазин, можливо, буде зроблено повернення’. Можливо! Щоб було зрозуміло я жінка 50 кг, стелаж важить десь 24кг, до jysk більше 1 км. У мене було отруєння токсичними парами від цих меблів, і вони мені пропонують нести його у магазин і дихати ним. Але не суть.
Суть в тому, що робітники jysk відмовляються відповідати, які речовини можуть бути в складі стелажа, щоб хоча б зрозуміти, що це таке. Бо воно саме не вивітрюється ні на грам вже третій день, більше того, запах перекинувся на інші меблі спальні (вже йде сморід від старого комоду, столу із ікеі, підвіконня). Впевнена, що це треба чимось мити, бо так не пройде, але щоб знати чим, треба хоча б розуміти, це лак чи фарба чи формальдегідна смола.
Таке враження, що в jysk самі не знають, що за меблі у них продаються, з яким складом і як можна нейтралізувати токсичні пари.
Нам відповідають, що ’ запах це нормально, просто провітрюйте приміщення, де знаходиться стелаж’. Але ми не можемо вивітрити квартиру, при тому, що стелажу в квартирі вже нема.
У нас навіть не питали, на що воно схоже, не пропонували приїхати подивитися, що це таке, явно ж якась бракована партія, її треба ліквідувати. Але їм норм, вони збираються продавати цю отруту далі.
Скільки ми купували меблів, і дешевших у тому числі, у такій ситуації перший раз, і навіть не так важливо саме повернення, як те, що у квартирі зараз страшно проживати, а у спальні взагалі не можна знаходитися.
У магазині jysk брали товари не перший рік, чогось думала, що jysk лояльний до клієнтів, але ця ситуація за межами мого розуміння
звездная галактика• 02 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Так ясно ж, що будинок неякісно збудований, ламінат набрався запаху, також неякісний.
вы иск застройщику уже отправили, я надеюсь? почему вы до сих пор живете в некачественном жилье? безобразие!
Ответ дляЛамборджини
та ні, то у Вас своєрідне ’отруєння’))))
Але в інтернеті ви і самі можете знайти інформацію про отруєння токсичними речовинами, парами. Дивно, що ви про таке не знали
Popeye the Sailor• 02 декабря 2023
Ответ дляНезнакомлюся
кто такие эти мы? вы постоянно пишите - мы. эти мы не могут помочь разобрать стеллаж
Автор этот вопрос игнорит, задавали уже много раз. Наталкивает на определенные мысли
Ответ дляНезнакомлюся
Ну я ж не буду вам відчитуватися, та і суть не в тому
Popeye the Sailor• 02 декабря 2023
Ответ дляIzabella-b2d8
Вы себя ,,мы,, называете ?
Борисфенка• 02 декабря 2023
Ответ для звездная галактика
Та я ж при чому? Це авторка має направити, з моїм забудовником все гаразд
Купувала торік в Юску ковдри, матраци, килимки, поличку, ніяких отруєнь.
звездная галактика• 02 декабря 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
короче, вечер опять станет томным, после снятия анонимов. я б, по моему мнению, токсичный шкаф вернула в первые пол часа. но автор легких путей не ищет. еще и регистрация 2-х недельная
звездная галактика• 02 декабря 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Вы себя ,,мы,, называете ?
как там было? мы, наше величество
звездная галактика• 02 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
ой! звинайте, я думала что это продолжает страдать автор
Ответ дляБорисфенка
До чого тут якість будинку
Я взагалі одне не розумію, якщо, наприклад, людина ніколи не мала досвіду отруєння запахом від меблів, то це ж не значить, що такого не буває
Popeye the Sailor• 02 декабря 2023
Ответ для звездная галактика
Я не верю, что бывают такие люди в реале. Троль обыкновенный
звездная галактика• 02 декабря 2023
Ответ дляIzabella-b2d8
До чого тут якість будинку
Удалено администрацией...
Ответ для звездная галактика
Я розповідала про шкідливі для здоров´я меблі, а саме стелаж із магазину jysk, а ви пишете про якість будинку
Ответ дляБорисфенка
Ну вам пощастило, мені ні
Ответ дляnezhinka
Навіщо вам той юск? В Україні меблів не роблять? За 5500 зробили б вам під замовлення.
Я думала, що це хороший магазин, з якісними меблями, все офіційно
Ответ дляОксана_12
Звичайний клей. Дешева ДСП має такий запах уся.. ви вперше купуєте стелаж?
Я знаю, який може бути запах від дешевих меблів. От зараз воно стоїть у коридорі і той запах дсп пробивається, але там ще є один запах, саме їдкий, трохи приторний
У мене вдома всі меблі недорогі, і таке вперше. Воно стійке і не вивітрюється взагалі
Борисфенка• 02 декабря 2023
Ответ дляIzabella-b2d8
До чого тут якість будинку
Буває що завгодно. Але якщо запах від стелажа всотався в ламінат, то це ж і ламінат неналежної якості.
І про отруєння - якщо стелаж аж прямо такий токсичний, то з коридора протягом затягує все одно випари формальдегіду чи що там отруйне.
Ответ дляБорисфенка
у нас ввімкнена 24 година на добу витяжка, яка скеровує повітряний потік, тому сподіваюся, що на кухню нічого не потрапляє, інакше у квартирі просто не можливо було б жити
Борисфенка• 02 декабря 2023
Ответ дляIzabella-b2d8
А сусіди в коридорі хай труяться?
Ответ дляБорисфенка
А сусіди в коридорі хай труяться?
В коридорі люди не живуть
Ответ дляЕкатерина1801
Удалено администрацией...
Так стелаж не стоїть зараз в квартирі, ми його винесли
Екатерина1801• 02 декабря 2023
Ответ дляIzabella-b2d8
Вам не набридло ще одне і теж саме писати?
Чи ви думаєте, тут не запам´ятав це ніхто?
Тут би декому повчитися адекватного спілкування, емпатії, а ще хімії та медицини. Тому ще тема серйозна насправді, безпека меблів, особливо у спальні це важливо. Воно ж може осідати в легенях, подразнювати слизові оболонки
Ответ дляЕкатерина1801
Людина там пише, що я ще довго буду нюхати стелаж. Тобто вона так і не зрозуміла, що ми його винесли, а запах стелажа у кімнаті лишився