Нужно ваше мнение. Хороший институт?
Ответ дляzhara
Не за адресою ви звертаєтесь. Ви дісно вважаєте компетентною думку тих, хто не розуміє цю абрівіатуру? Навіщо вам КПТ взагалі? Гроші на навчання великі, а доказових методів зараз є багато інших.
Звертаюсь до тих, хто компетентентний у даному питанні.
Я психолог і планую вивчати напрямок терапії. Там ще не такі великі гроші, як ви вважаєте.
Ответ дляmaggymys
А який доказовий метод потребує менше грошей на навчання?
Мабуть гельштат 😂
Ответ дляzhara
За моїми даними 15 тисяч за навчальний модуль. Як на мене не дешево.
25 тис грн за півроку, я таку інформацію читала на їхньому сайті
Ответ дляzhara
Подивіться ще крім оплати які умови сертифікації. Зараз ЄАП запровадила наче ’кандидат у психотерапевти’, треба цікавитись. Я не працюю у КПТ, точно не підкажу.
А ви в якому напрямку працюєте?
Навчалася на річній програмі. Задоволена на 100%.
Також проходила короткострокові програми.
Якість викладання на висоті.
В Україні вони єдині сертифіковані.
Ціна як на зараз, то норм.
Знайома навчається символ драмі, то там багато прихованих платежів. Типу 100 годин особистої терапії і тп.
Тут же пишуть на сайті, що все уже включено.
Якість викладання на висоті.
В Україні вони єдині сертифіковані.
Ціна як на зараз, то норм.
Ответ дляI R E N
Якість викладання на висоті.
В Україні вони єдині сертифіковані.
Ціна як на зараз, то норм.
Якість викладання на висоті.
В Україні вони єдині сертифіковані.
Ціна як на зараз, то норм.
Дякую за відповідь)
Ответ дляmaggymys
Яка вартість навчання до сертифікованого терапевта у гештальті та ПА? З урахуванням необхідної особистої терапії та супервізій? В уікпт це було 50000 за рік (4 роки) наскільки я знаю.
Щось мені здається, що гештальт та ПА набагато більше виходить за навчання, ніж КПТ.