Смайликівна• 02 декабря в 13:35

Кто учит польский. Вы быстро выучили грамматику? Окончания ą /ę

В падежах разобрались быстро?
Помилуйте мадам• 02 декабря в 13:39
Швидко не буде , бо це важка мова з великою кількістю виключень
Але зараз вам напишуть що за 3 місяці рівень С 100 мають
автор Смайликівна • 02 декабря в 13:43
Ответ дляПомилуйте мадам
Я от вчу з вчителем , вже 2й урок був,то відчуваю себе якоюсь недорозвиненою( не можу освоїти ці закінчення та граматику( соромно так перед нею😣
Помилуйте мадам• 02 декабря в 13:43
Ответ дляСмайликівна
2й урок ?
Ніхто за два уроки не засвоює граматику
автор Смайликівна • 02 декабря в 13:44
Ответ дляПомилуйте мадам
2й урок ?
Ніхто за два уроки не засвоює граматику
Ви мене заспокоїли!! Дякую 🙏Бо починаю помилятися і від того стресую і на себе нападаю. Короче таке навчання(
Помилуйте мадам• 02 декабря в 13:47
Ответ дляСмайликівна
Вчіть все методично і поступово і буде результат
Сумніваюся що за 2 уроки би в засвоїли всю українську граматику
Кучерявочка• 02 декабря в 13:47
Ответ дляСмайликівна
Так вы ж деньги платите то значит ей долдно быть стыдно
Помилуйте мадам• 02 декабря в 13:50
Ответ дляКучерявочка
За що має бути вчителю соромно на другому уроці та і на сотому теж ?
Помилуйте мадам• 02 декабря в 13:49
Автор , але польска чудова :)- що числівники потім на Б1 - Б2, що різне написання одних і тих самих звуків
Не орієнтуйтеся на стереотип - 3 місяці полуницю збирав і вільно розмовляю
Кучерявочка• 02 декабря в 13:53
Ответ дляПомилуйте мадам
Шо в ней чудового? Шипящее свистящее с такой трудной дикцией что и поляки выговорить не могут. Це українська мелодійна але складна.
Мозговая пилочка• 02 декабря в 13:56
Ответ дляСмайликівна
то Вы еще до глаголов не дошли, скорее всего, там вообще весело) мы с репетитором чуть больше полугода занимались по 2 раза в неделю, чтоб более-менее понимать происходящее в грамматике
Помилуйте мадам• 02 декабря в 13:56
Ответ дляКучерявочка
Польска граматично складніша
Що там поляки не можуть виговорити ? В мене в оточені всі все вимовляють
Христя в тiстi• 02 декабря в 14:03
Ответ дляПомилуйте мадам
Теж смішать такі теми.
Типу німецька складна, а польська супер легка. Забуваючи , що саме польська займає 10 місце серед мов по важкості.
Хто в собі такий впевнений , нехай відкриє підручник шкільний від 7 класу: біологія, географія,мат математика.
От там легко перевірити, у кого який рівень С.
ОдинРазНадетое• 02 декабря в 14:05
Я учу польский, мне он лёгкий и логичный.
А ребёнок учится в онлайн школе, и уроки украинской я тоже слушаю, потому что не учила его, и вот украинский абсолютно не логичен. Часто правило основывается на том, что вот в такой-то форме вы слышите о, значит в этой форме закинчення ать. А почему в той форме о, а не э, для человека, который не говорит на укр - вообще не понятно
Помилуйте мадам• 02 декабря в 14:07
Ответ дляОдинРазНадетое
Який рівень вивчаєте ?
ОдинРазНадетое• 02 декабря в 14:09
Ответ дляПомилуйте мадам
Який рівень вивчаєте ?
В2
Треба ось так• 02 декабря в 14:40
Ответ дляХристя в тiстi
Теж смішать такі теми.
Це ви забуваєте що вона на 10 місці по важкості,але для кого? Для німців? Для британців? Так. Але не для українців. У польській до 30% подібних слів до української. Моя дитина пішла у польський садок у 3 роки говорячи українською і англійською і вихователька була впевнена що він вже трохи говорить польською і гарно її розуміє,бо багато схожих слів. Тому опанувати умовний А2 рівень швидко не складно.
Таракашечка• 02 декабря в 14:42
Я майже три роки в Польщі. Чоловік поляк. Говорю польською, але з закінченнями не дружу) Чисто інтуїтивно вживаю. Буває що помиляюсь. Але поляки розуміють мене і це головне. Я не боюсь говорити і поляки це цінують. Ви тільки другий урок пройшли. Не комплексуйте і з часом ситуація покращиться. Якби ви знали мову, то не пішли б до репетитора) Успіхів!
Невидимка Майя• 02 декабря в 14:47
Ответ дляОдинРазНадетое
Особенно польские числительные 😄
Снежнакомка• 02 декабря в 15:07
Ответ дляСмайликівна
Только практика )

То вы ещё диктанты не писали )

А вообще эти окончания самые простые ) дальше тоже жесть )
Снежнакомка• 02 декабря в 15:09
Ответ дляХристя в тiстi
Теж смішать такі теми.
Мой уровень - править чат gpt , потому что фигню в польском пишет )
hrystia• 02 декабря в 20:26
Ответ дляСмайликівна
Де шукали вчителя? Яка вартість? Уроками задоволені?
Кучерявочка• 03 декабря в 00:30
Ответ дляПомилуйте мадам
Польска граматично складніша
А то я не слышала как они разговаривают. Польский проще украинского 100%