Щаслива Я• 02 декабря 2023
Програма ЕКЗ (ЭКО) з ПГД (NGS)
Дівчата, хто робив ЕКЗ з діагностикою ембріонів? Скільки отримали ембріонів для діагностики і скільки було придатних для переносу?
У мене вийшло 3 ембріони ( за зовнішнім виглядом відмінні і хороший). А за генетикою - всі 3 аномальних і непридатні для переносу. Лікар каже, що треба заходити на 2е коло і якщо і там будуть всі непридатні, то дивитись у бік донорства.
Поділіться будь ласка хорошим , а може і не дуже досвідом.
Щаслива Я
• 02 декабря 2023
Ответ дляКарина250
Сколько стоит ЭКО ?
Это в гос делают или только в частных?
Я роблю в приватній. З пгд десь виходить 180т грн
Муркошечка• 02 декабря 2023
По першому колу - з 7 було 2 придатних, обидва не прижилися, по другому колу з 5 - 1. І удача)
Щаслива Я
• 02 декабря 2023
Ответ дляМуркошечка
Дякую. А скільки вам років?
Муркошечка• 02 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Дякую. А скільки вам років?
Трохи більше, ніж вам (було на момент 1 пункції).
Шукаю стакан• 02 декабря 2023
По моим наблюдениям на форумах, 1 из 3 бывает нормальных после 35 лет в среднем.
Так что почти средняя статистика у вас.
В следующий раз будет лучше.
Так что почти средняя статистика у вас.
В следующий раз будет лучше.
Сапай вазони• 02 декабря 2023
І чим вам чужий досвід допоможе? Ваш організм унікальний, не схожий на інші. У когось на стимуляції 30 яйцеклітин, у когось 1. Анамнез у всіх різний.
На ПГД ви ж не просто так пішли. Значить були підозри. Аномалії є, і добре, що їх виявили зараз.
ЕКЗ - це не гарантія, це шанс.
Маю сина з 1-ї спроби, і доньку з 5-ї, між ними 3 протоколи з завмерлими вагітностями, через ’аномалії’, ембріонів. Зараз би робила ПГД. 15 років назад технології були інші
ЕКЗ - це не гарантія, це шанс.
Щаслива Я
• 02 декабря 2023
Ответ дляСапай вазони
ЕКЗ - це не гарантія, це шанс.
Мене просто хвилює, що з 3х - жодного нормального. Лікар каже, що якщо з 8 десь не буде нормальних- то тоді донорство. Я хотіла бачити статистику, зараз трохи зявилась надія) бо я собі придумала, що всі 3 у мене мали бути нормальні за генетикою)
Сапай вазони• 02 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Тоді шукайте результати досліджень. Статистика 3-х відповідей на форумі - це не статистика.
Я знаю, що вам важко. Порівняння себе з іншими може бути шкідливим.
Ваш час ще прийде
Я знаю дівчину, яка зробила більше 10 спроб на своєму шляху. Вона читали стільки наукової літератури, що, вже сама чи не лікарем стала )
Ваш час ще прийде
Печенюшка• 02 декабря 2023
Ответ дляСапай вазони
ЕКЗ - це не гарантія, це шанс.
Знаете, когда я ждала сколько будет эмбрионов после оплодотворения, то все форумы читала, меня это успокаивало и давало надежду.
Кстати, получилось +/- столько сколько по статистике и бывает
Сапай вазони• 02 декабря 2023
Ответ дляПеченюшка
А якби вийшло менше, ви би звинувачували себе, лікаря, клініку, що зробили щось неправильно
Печенюшка• 02 декабря 2023
Ответ дляСапай вазони
Не знаю, я больше всего вообще боялась нуля.
Потому что такие истории я тоже читала
бЭйбА• 02 декабря 2023
Автор, а де робите?
В якому місті і клініці?
Ми плануємо в наступному циклі.
А можете розказати скільки у вас було фолікулів на початку і скільки виросло при стимуляції? І по якій причині пішли на еко?
В якому місті і клініці?
Ми плануємо в наступному циклі.
бЭйбА• 02 декабря 2023
І ви кажете, що треба йти на друге коло, то виходить знову платити за всю програму?
Щаслива Я
• 02 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
Автор, а де робите?
В якому місті і клініці?
Ми плануємо в наступному циклі.
В якому місті і клініці?
Ми плануємо в наступному циклі.
На початку не пам´ятаю скільки було, а на стимуляції виросло 7 шт ( які забрали) , і до 5 дня залишилось 3 ембріона.
У нас чоловічий фактор ( там все погано), плюс в мене ендометріоз ( тому якість ооцитів ( яйцеклітин) низька.
По кліниці - радити не буду, бо не можу сказати ні поганого ні хорошого, бо результату поки немає. Але обирайте не клініку більше, а лікаря. І краще ближче до свого місця проживання, бо мені їздити важко було.
По вартості - я ще не консультувалась, але думаю так, бо в договорі написано, що входить в програму тільки 1 стимуляція. І це 180т без вартості попередніх аналізів, більшість яких дійсна лише 3 місяці, і треба все перездавати(
бЭйбА• 02 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
А в інших циклах скільки у вас бачили фолікулів антральних?
Амг у вас який?
Вибачте, що так багато питань. Просто дуже актуально мені оскільки плануємо в цьому місяці йти в програму
Амг у вас який?
Щаслива Я
• 02 декабря 2023
Амг 5.5. Взагалі 4-7 антральних фолікулів в кожному яєчнику в полі зору, але ж дозріває тільки 1 на цикл ( без стимуляції) . А при стимуляції 7 дозрівших
Ви спочатку здайте всі аналізи, які треба, бо мене і в протокол не зразу взяли
бЭйбА• 03 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
А через що не зразу взяли вас?
Бо мені типу сказали все ок, приходьте одразу на 2й день циклу і почнемо.
А можете ще сказати шо саме перевіряють при пгд?
Бо повного списку я так ніде і не знайшла на сайті клініки
Щаслива Я
• 03 декабря 2023
У нас спермограма чоловіка була дуже погана , треба було покращувати хоч трохи показники.
А ви пройшли всі аналізи - каріотип, на інфекції ( ви і чоловік), узд печінки, нирки і т.д, кардіограма, мамолог, печінкові проби і т.д?
Пгд перевіряє на хромосомні відхилення як я розумію. ( тобто візуально ембріони норм, а у 1 ембріона (як у нас) 1 хромосоми не було, у інших ще щось. З такими пошкодженнями буде викидень до 8 тижня вагітності
Щаслива Я
• 03 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
А через що не зразу взяли вас?
Відповіла вище
бЭйбА• 03 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Каріотип нам не казали, його нема в списку обстежень.
На інфекції є.
Узд тільки молочних залоз в мене.
У вас певне був довгий протокол стимуляції?
На інфекції є.
Узд тільки молочних залоз в мене.
Щаслива Я
• 03 декабря 2023
Ответ длябЭйбА
На інфекції є.
Узд тільки молочних залоз в мене.
На інфекції є.
Узд тільки молочних залоз в мене.
То на будь який протокол такий перелік. Можливо якщо у вас відома причина чого не вдасться завагітніти- то вам і не треба каріотип. Але нам у двох різних клініках видали перелік аналізів, де було каріотипування подружньої пари. І якраз там у чоловіка виявили відхилення, і тому напевно у нього погані аналізи по смермограмі. І через це нам рекомендували ПГД ембріонів