Вручили первую повестку на улице, не пошел, заплатил 5 ка, теперь эти черти пришли с ментом домой , хотели вручить, я отказался. Что будет в таком случаи? Как отуязатся от этих чертей, проходить медкомиссию не собираюсь. Мне 25 лет, и война в мои планы не входит, не служил во временном билете, обмежено-придатний, деловод, как Зеленский
prosto_aisha• 02 декабря 2023
Нічого не підписувати. Насильно не мають права. В нас військове положення а не війна.
prosto_aisha• 02 декабря 2023
А на медкомісії всі придатні... Навіть якщо є діагнози. Ставлять просто придатний до служби 2,3групи військ.
В Запорожье вот решили :
’ТЦК буде ходити до призовників по домівках у Запоріжжі.
Групи сформовані по районах. В ранкові години - з 7:00 до 9:00 - працюють разом з представниками ОСББ, вони опрацьовують поквартирний обхід. І також з 17:00 до 19:00 - тобто не в робочий час’.