Украиночка• 02 декабря 2023

Причини жорстокості у батьків до дітей?

Поділіться думками, чому деякі батьки жорстоко ставляться до своїх власних дітей? Як у малому віці, так і в дорослому (коли діти вже дорослі)? А деякі батьки завжди добрі, чуйні, розуміючи… Це середа виховання, генетика, можливо? Цікавлять ваші думки. Я чомусь схиляюся до «гена» жорстокості, як би дивно це не звучало…
Вельми шановна• 02 декабря 2023
Характер.
Ген жорстокості спрямований виключно на дітей, звучить якось дивно.
ВсеПроВсехЗнаю• 02 декабря 2023
Втома, не реалізованість батьків, мені здається це впливає.
БезВзяток• 02 декабря 2023
Хворі люди
Птица Говоруша• 02 декабря 2023
Просто личные качества
Щас ухожу• 02 декабря 2023
До мене жорстокі до сестри добрі, якби була генетика, то до всіх однаково повинно бути
Слухи-руки не распускаю• 02 декабря 2023
якщо жорстока людина народить дитину, вона не стає якоюсь іншою.
Анонимушка• 02 декабря 2023
Нервы
Цигарний шланг• 02 декабря 2023
А в своїй сім ї які у них відносини між батьками?
Може вони другої поведінки не знають?
BrizLu• 02 декабря 2023
Гадаю, що справа в основному у аивчаній жорстокості. Так ставились до дітей з покоління в покоління.
автор Украиночка • 02 декабря 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Може вони другої поведінки не знають?
Не знаю. Намагалася підтримати друзів, які впродовж певного періоду терплять жорстокість (я вважаю, це жорстокістю). Задумалася. Що навіть у дорослому віці діти тягнуться до батьків, а батьки відштовхують. Чому так? Про жорстокість до дітей в дитячому віці - купа моторошних новин, які й переказувати не хочеться.
Ms. Dolly• 02 декабря 2023
Потому что в жизни не состоялись, имеют кучу проблем, комплексов, поэтому весь этот набор негативных эмоций вымещают на детях.
Счастливый человек никогда так поступать не будет
автор Украиночка • 02 декабря 2023
Ответ дляЩас ухожу
Як ви гадаєте, чому так у вашому випадку? Маю три родини (друзі) з також історією. Вони нелюбі діти… хтось молодший (тут наче умовно ясно), хтось старший… але логіки все одно нема.
Цигарний шланг• 02 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
Купа людей з психічними відхиленнями, без емпатії, емоційно холодні.
Цигарний шланг• 02 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Расскажите это нашим бабушкам, которые пережили голод и войну, нищету. Какие они были эмоционально теплые
Щас ухожу• 02 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
Думаю тому що зальотна, вони були ще школярами, я вийшла як джерело всіх проблем, а ще тривожний розлад і меланхолійний темперамент не сприяли, а дратували їх, молодшу вже планували і чекали
Ms. Dolly• 02 декабря 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Кто-то может справиться со своими эмоциями, а кто-то нет. Странно, что приходиться объяснять вам такие элементарные вещи.
автор Украиночка • 02 декабря 2023
Ответ дляЦигарний шланг
В тім то й річ, що є люди, які багато пережили, і залишилися добрими (це про бабусь, прабабусь), і є такі ж самі за віком, які такі ж події пережили, і жорстокі. Думаю, чим це зумовлено…
Цигарний шланг• 02 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
Дитинством. Все в далекому дитинстві.
Недолюблені діти(
Ответ дляЦигарний шланг
моя бабуся 15 року народження, що пережила голод і війну - то була сама любов. і інша, трохи молодша, але пережила те ж саме. і моє дитинство було казковим по черзі в обох бабусь.
а зараз я переживаю війну. втратила житло, налагоджений бізнес, можна сказать, що живу в злиднях.
Цигарний шланг• 02 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Це страшно( Клята війна і той хто допустив цей жах!
Все у Вас буде добре, здоров´я міцного!
Ща как дам• 02 декабря 2023
Моя матерь хочет вокруг себя идеальный мир, а кто не хочет, того надо заставить. Я к своим детям отношусь довольно равнодушно, у меня нет безусловной любви, но и жестокости нет.
Секретница• 02 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Моя мама -очень успешный и публичный человек. Три раза замужем. Шикарно выглядит. Ну и просто очень красивая всю жизнь. Масса поклонников. По отношению ко мне ( единственной дочери) - ужасный токс. Я начала её интересовать только, когда у меня появились особые успехи в учёте и на работе. Этим она любит козырнуть. В детстве очень издевались надо мной. Сейчас ничего этого не помнит и считает, что всеми успехами я обязана ей и её воспитанию. Но она всегда такой была. Зацикленной на себе эгоисткой. Думаю,ей вообще детей не надо было заводить, чтоб они ей не мешали и не бесили
Ms. Dolly• 02 декабря 2023
Ответ дляСекретница
А была ли она счастлива на самом деле?
Секретница• 02 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
А была ли она счастлива на самом деле?
Она в жизни хотела эти вещи: секс, карьеру, шикарную внешность, много денег. Все это у неё есть. Так что не скажу, что она несчастна, так как может позволить себе все, что угодно и живёт как ей нравится всю жизнь без оглядки на ’надо’. У неё есть только ’я хочу’. На всех остальных начхать. Для неё это счастье
Ответ дляЦигарний шланг
Все у Вас буде добре, здоров´я міцного!
дякую за побажання
війна не робить людей жорстокішими до дітей
хіба що до ворога
Оцененная• 02 декабря 2023
Дефекты воспитания, как вариант.

Отягощающие факторы употребление алкоголя, безнаказанность, отсутствие эмпатии...
Заюшка_хозяюшка• 02 декабря 2023
Особисті невдачі,шлюб невдалий,проблеми різні-от на дітках і відіграються
ЧупакабраЗеБест• 02 декабря 2023
Ответ дляBrizLu
я тоже в єтом уверена.из тех примеров что видела я - это всегда выученная жестоковсть
ЧупакабраЗеБест• 02 декабря 2023
Ответ дляЦигарний шланг
это какие это мои бабушки были эмоционально теплые? у моего отца например нет ни одного правильно сросшегося ребра. НИ ОДНОГО.
автор Украиночка • 02 декабря 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ви маєте на увазі, так ставилися до них, і вони так ставляться до дітей? Бо іншого не знають… ?