Попельшка• 02 декабря 2023
У вас бувало таке, що боялися несправитися з роботою?
Якось читала, називають в психології це " синдром самозванця". Коли ти постійно занижуєшь свою цінність, вміння, свій успіх списуєш лише на випадковість, а не свої заслуги.
Зараз знайшла, нарешті, нормальну роботу.
Але мучить відчуття того, що налажаю десь, що недостатньо досвіду, що щось зроблю не так.
Це відволікає і заважає, як з цим відчуттям боротися?
Попельшка
• 02 декабря 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Завжди, але не думаю що синдром, просто тупа
Нащо ви так про себе?
Кашпо• 02 декабря 2023
Ну лет в 19-20 да, я тогда училась на заочном и работала по профессии на которую училась! Потом перла,как танк!
Попельшка
• 02 декабря 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Бувало, але швидко такі думки відставляла в сторону)
Як? Я намагаюся, але воно лізе в голову, ось це ’ а раптом....’.
Ні, я розумію, що навіть якщо так, то це не кінець світу і не трагедія, але заважає це відчуття.
Зажуженная Жужжа• 02 декабря 2023
Ответ дляПопельшка
Нащо ви так про себе?
Треба дивитися правді в обличчя, якщо мізків немає де ж їх взяти
Галя-краля• 02 декабря 2023
Було. Пройшла випробувальний термін мене вже навіть взяли на роботу а я пішла бо злякалась що не впораюсь. Але я взагалі не впевнена в собі людина тому так. Трохи працювала з психологом над цим.
Кашпо• 02 декабря 2023
Ответ дляПопельшка
Поверьте, вы налажаете, что-то сделаете не так!!! Но это не проблема- если Вы сможете потом сделать верно!!! И не убивать себя виной, не корить! Нужно уметь принимать свои ошибки без чувства собственного тупизма!
Позитивна• 02 декабря 2023
Втішаю себе тим, що все одно треба робити раз взялась і я буду дуже уважна і в мене все вийде. Навчилась складати схеми і алгоритми роботи, писати собі інструкції і це працює.
Эт вернячОк• 02 декабря 2023
Ответ дляПопельшка
Та от не знаю. Знаю, що краще зробить і пожалкувать, ніж жалкувать, що не попробував) не богр горщики обжигали і тд і тп