На границе• 02 декабря 2023
Купила подарунки на день святого Миколая
Купила всім співробітникам. Як побачила в книгарні, зрозуміла, що краще подарунка не знайти .
Ручки-Крючки• 02 декабря 2023
Немножко двояко. Вы купили сотрудникам, чтоб они знали как себя вести с токсичным коллегой, то есть с вами?))))
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
хочу посмотреть какой подарок от коллег получите вы
А ви який б подарували своєму директору
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Один з одним)) Я директор
Шкварочка• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
А ви який б подарували своєму директору
нет. мне еще с ним работать.
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
нет. мне еще с ним работать.
Ну от. І їм зі мною потрібно
Ручки-Крючки• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Один з одним)) Я директор
Ну я бы расценила это так, что придурок на работе это вы, и вы им дарите пособие как с вами вести себя))))).
Шкварочка• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Ну от. І їм зі мною потрібно
ну не знаю. глупый подарок.
после таких подарков не ждите от них добросовестной работы.
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Якщо б я була придурком, вони б вже давно шукали місце роботи, а так я даю можливість виправитися і мати роботу, в час безробіття
Дрібка щастя• 02 декабря 2023
У мене на роботі ця книжка недоречна, маю чудових колег і прекрасний колектив. Ходжу туди лише завдяки цим людям!
Шкода, що для вас це актуальний подарунок...
Ручки-Крючки• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Ну вы же тоже нанятый работник. Вы ж не учредитель, не хозяин фирмы?
С таким отношением я бы не работала с вами. Вообще, коллектив определяет руководство. Говно руководство, грвно коллектив.
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
ну не знаю. глупый подарок.
Значить інші будуть її виконувати
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляДрібка щастя
А мені як шкода, що з підлеглими не пощастило
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Власники ми з чоловіком. Мабуть, дійсно прийшов час виганяти тих нероб.
Ручки-Крючки• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Так что ж набрали такой коллектив?
Шкварочка• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Значить інші будуть її виконувати
ну. ну
смотрите чтобы и вас не уволили. за неумение работать с людьми. грош цена вам как руководителю.
Дрібка щастя• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Шукайте кращіх
Подібне притягає подібне
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Так что ж набрали такой коллектив?
Вже 15 років, все жаліли але вже мабуть край.
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
ну. ну
Хто нас уволіт ?
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляДрібка щастя
Шукайте кращіх
Подібне притягає подібне
Тоді не дивно, що в нас таке керівництво в державних органах і верховній раді
Дрібка щастя• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Можливо.
Я працюю у палаці дітей та молоді, зп мінімальна, навіть ставки нема ні в кого.
Напрямок декоративно ужитковмй, гуртки безкоштовні, збирає 100-150 грн на міс на матеріали.
Але все тримається на колективі, на любові до роботи до вихованців.
От щойно показувала фото з святкування Миколая. Провели на ентузіазмі, зібрали на гостинці і матеріали 50 грн з дитини.
Всі щасливі! Така робота і колкутив і результат наповнюють!
Шкварочка• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Хто нас уволіт ?
значит такой хреновый вы руководитель. уж простите. раз у вас все плохие.
Дрібка щастя• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Почніть з себе! Все починається з себе! Зміните ь вы і змінеттся оточення і так далі...
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Нехай читають можливо вони зміняться
Та_шо_ж_таке• 02 декабря 2023
Первый раз вижу директора, который страдает из за коллектива придурков. Обычно руководитель себе набирает команду и организовывает ее работу.
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляДрібка щастя
Так почала, книги правильні купила