На границе• 02 декабря 2023
Купила подарунки на день святого Миколая
Купила всім співробітникам. Як побачила в книгарні, зрозуміла, що краще подарунка не знайти .
Ухахайкина• 02 декабря 2023
Ответ дляДрібка щастя
Можливо.
Я працюю у палаці дітей та молоді, зп мінімальна, навіть ставки нема ні в кого.
Напрямок декоративно ужитковмй, гуртки безкоштовні, збирає 100-150 грн на міс на матеріали.
Але все тримається на колективі, на любові до роботи до вихованців.
От щойно показувала фото з святкування Миколая. Провели на ентузіазмі, зібрали на гостинці і матеріали 50 грн з дитини.
Всі щасливі! Така робота і колкутив і результат наповнюють!
Як у вас гарно і душевно👍
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Первый раз вижу директора, который страдает из за коллектива придурков. Обычно руководитель себе набирает команду и организовывает ее работу.
Де ж тоді всі придурки працюють
Дрібка щастя• 02 декабря 2023
Ответ дляУхахайкина
Як у вас гарно і душевно👍
От це зробили люди, тримається на людях і працює для людей. Я безмежно люблю це місце роботи.
Та_шо_ж_таке• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Де ж тоді всі придурки працюють
У вас, наверное
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
У вас, наверное
Тому книжки купила всім, нехай читають
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляДрібка щастя
Ваша діяльність не пов´язана з отриманням прибутку і наданням послуг, керівник через не відповідального працівника кошти не втратить. На відміну від нас.
Ухахайкина• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Вже 15 років, все жаліли але вже мабуть край.
У чоловіка теж своя фірма вже 15 років, колектив постійний, і вже сприймаються всі як рідні. А тому іноді сідають на шію і можуть дозволити собі зайвого або працювати на «і так зійде». Чоловік мій молодше їх всіх, це його першій досвід начальника тому доводилося складно з субординацією підлеглих. Але зараз десь раз на півроку він планує масовий розрив всіх на британський прапор і на півроку всі як шовкові😄
Чесно брешу• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Якщо б я була придурком, вони б вже давно шукали місце роботи, а так я даю можливість виправитися і мати роботу, в час безробіття
мать тереза
Цветов Мне срочно• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Власники ми з чоловіком. Мабуть, дійсно прийшов час виганяти тих нероб.
А чем вы занимаетесь, какая сфера, что они у вас лодыри)?
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вони не зовсім лодарі, через їхні ’міжусобиці’ і витрачання енергії на ’поїдання’ один одного часто страждає фінансова сторона і імідж фірми.
Цветов Мне срочно• 02 декабря 2023
А вообще, такие книги обычно ерунда, в плане обо всем и ни о чем. Из серии как стать стервой и т.д.)) С точки зрения, что у директора своеобразный юмор может быть, а на счёт пользы сомневаюсь очень)))
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А книжки «коли директор не при розумі» у цього автора немає?
’І довгий час не звільняє колектив придурків’ - я б почитала
Цветов Мне срочно• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Вводите штрафы значит, но тут конечно не исключена подстава... Не люблю такое.. Если бы была руководителем, меня скорее всего ненавидели, но боялись)
Цветов Мне срочно• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Даже странно, что они между собой не могу поделить.. Но не имея представления, хотя бы примерно, в чем состоят из обязанности трудно советовать что либо..
Країна мрій• 02 декабря 2023
Це ви знайшли інструкцію на себе, підказка колегам, як правильно вас розуміти?
З вишневого садка• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Де безробіття?
В нас три вакансії бухгалтерів. Не можна знайти людей.
І зп аж не 15 тисяч. Значно вище.
З вишневого садка• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
А мені як шкода, що з підлеглими не пощастило
Подібне тягнеться до подібного, ви знали?
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Через це ви і не можете знайти робітників ((
Пэрисхилтонша• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Та ліньки з новими співробітниками теребонькатись просто
Бо купа неадекватів) краще вже вивчені знайомі неадеквати, ніж нові
Хіба ж ні)))
З вишневого садка• 02 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Через це ви і працюєте з дебілами))
А я через це працюю з чудовими людьми)
ми команда.
А я через це працюю з чудовими людьми)
ми команда.
На границе
• 02 декабря 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Через це ви і працюєте з дебілами))
А я через це працюю з чудовими людьми)
ми команда.
А я через це працюю з чудовими людьми)
ми команда.
Дебілами? Не повезло вашому колективу((