Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.
Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.
Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Ответ дляBejza
Нормально там людям було? Після того що бачили ви ще пишете як чудово в окупації? Ви ще виправдовуваєте тих мерзот, бо вашим норм з ними жити? Сепарам норм, лиш не українцям
Так там не было оккупации по сути, там постоянно были бои, конечно, что при таком всем ненормально будет жить.
Я не писала как прекрасно там, а писала, что можно обычному работяге обычно жить и прям всех там не убивают. Я вообще не понимаю о чем мы спорим, если честно.
Ответ дляkh0110
Простой роботяга- це той хто виходв на мітінги і просив вову ввести війська, а зараз мовчки собі працює на рублі і радіє, що став кацапом
Ответ дляBejza
Нет, это тот кто просто работал и никуда не выходил и сейчас живёт у себя дома и работает, многие гражданства не меняли
Ответ дляkh0110
Ще недавно були теми, як прості шахтарі захищають Донбас, голими руеами від бандеріців і нацистів, а тут уже вони прастиє рабатягі атлічно живут при расіі..Призвуть вашу рідню і піде знищувати вас, чи ви думаєте що буде по іншому
Ответ дляBejza
Я знаю как будет, но с вами диалог прекращаю, он не имеет смысла, вы не слышите собеседника. Всего хорошего
Ответ дляIsidda
так вы уже сейчас можете продать все и уехать.пока там купите жилье,если денег хватит.пока работу найдете.язык.то се.семью заберите сразу или часть.обоснуетесь и на все готовое муж приедет.видите что тут эксперды пишут-жилье упадет в цене.а сейчас как раз можно отлично спродатся.чего ждать.напишите потом шо да как.как обустроились
Та ні, у нас якраз чоловік працює і їхати туди без роботи це варіант ’підлогу мити’.
Виїхати для нас має сенс, якщо попередньо у чоловіка вже буде там хороша робота.
Декілька сімей із мого оточення так уже виїхали і повертатися не будуть, але вони теж спочатку знаходили хорошу роботу там.
Ответ дляOlga Zelenyak
Нет, вы не правильно их понимаете. Они согласны на оккупацию ради того, чтобы уехать с мужьями в Европу, а не для того, чтобы в оккупации жить.
Напевне для вас ліпше залишитися вдовою з дітьми,двома.Або коли чоловік інвалід .Цікаво як держава забезпечує своїх мобілізованих,які усе не придатні для служби,хтось знає які виплати вони отримують?.На війні більше гине,і отримує інвалідність як у Бучі.
І саме головне,за для кого воювати.Заради тих чоловіків які сидять на Буковелі,у Києві у нічних клубах,за бізнесменів які зарплату далі платять у конвертах.І за владу,яку вибрали такі самі дурачки,які неспроможні вистояти проти ворога,які затягують ще сильніше державу до тоїж здачі,,,але це не буде сьогодні,а ще треба трохи повоювати.
Ви ж бачите яка брехлива влата,вона нічого не озвучує,правдивого.
Ответ дляolka802
Я Вас проконсультую вісімсот гривень з хвостиком. Чоловіка побратим із 16 осколковими, після госпіталю переведений в резерв. Так саме резерв, а не списали на цивільне життя, щоб ти часом не зміг влаштуватися на звичайну роботу. Це йому місячна виплата на все.
Ответ дляШеллар
Я не про любителів руського миру, яким в пеклі окрема сковорідка буде, а про Вас. Ви серйозно думаєте, що в населення орки питають згодні вони чи ні жити під окупацією? І якщо ні, то вибачаться, що потурбували і звалять?
Україна - це люди, а не тільки територія, тому якщо людині щоб вижити потрібно сказати, що вона згодна, нехай каже і права її засуджувати ніхто не має.
Але зараз набіжать європейські адептки до останнього українця і розкажуть протилежне.
Удалено администрацией...
Ответ дляL-i-s-a-92af
І що з того? Студенти ЗАКОННО не підлягають мобілізації і зараз також ,ви не в курсі?
Більше того,якщо студент має грант на навчання від топ 10 європейських вузів,то не дати йому отримати ці знання-злочин з боку державного апарату.
Удалено администрацией...
Ответ дляШеллар
І як за 800грн,жити і утримувати сім´ю?
І влада це робить,не Путін...Сама влада,яку привели українці-вона нищить українців разом з Путіним.
Ответ дляkh0110
Здравым смыслом
В кацапів відсутній здоровий глузд, їм така риса непритаманна. Вони навпаки на весь світь вихваляються і залякують нормальних людей своїм божевіллям. Накшталт «ані всє сдохнут а ми в рай», «зачєм нам такой мір, єслі там нє будєт рассіі».
Ответ дляkh0110
Та не придет она, ни при каких вариантах на всю территорию
Это почему же не придет? Про войну тоже говорили, что ее не будет, и при этом опирались на здравый смысл.
Здравого смысла в этой войне нет, только средневековое варварское желание по праву сильного отобрать то, что принадлежит другому и бахвалиться своим варварством на весь мир. Если их не остановить, они будут рады весь мир сожрать, вспомните советские лозунги про ’мировую революцию’.
Ответ дляL-i-s-a-92af
А як відрізняється глобальний жах від не глобального?
’В окупованому Маріуполі померла жінка, яку кілька днів по черзі гвалтували російські загарбники. Відомо, що все це відбувалось на очах у її 6-річного сина...’
’4 липня Маріупольська міськрада повідомила, що біля тимчасово окупованого Маріуполя знайшли тіло 12-річної зниклої дівчинки - за версією слідства, її міг збити російський військовийКрім цього, війська Кадирова регулярно влаштовують бійні на території українського міста.’
’У тимчасово окупованій Волновасі на Донеччині російські загарбники розстріляли сім’ю Капканець, загинули 9 осіб, зокрема діти’
Тобто це ще не глобально?
Наше же государство решило, что Мариуполь и рядом можно отдать оркам. Вы же сами писали. Что вас удивляет? Тогда людей было не жалко кинуть под каток рашки. А теперь вдруг обеспокоились через 2 почти года.
ellllena.ua• 03 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Вони не зрозуміють як це вмовляти 90-річну бабусю покинути все нажите. Або як люди відправляли малих до закордону з бабусями, а самі лишались бо будинок, хороша робота, яку вмить займуть чи то свої, чи якіхось бурятів завезуть. Працюють, чекають.