L-i-s-a-92af• 02 декабря 2023

Тема для тих, хто згоден жити в окупації

Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.

Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.

Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

https://hromadske.ua/posts/u-nas-takih-yak-vi-duzh...
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ дляowl62
На этом форуме было мнение, что русня зверствовала в Буче, т.к. была под наркотиками. А так это хорошие русские мальчики
Ну да,а Майдан был,потому что апельсинками наколотыми всех кормили.А так да,многие думают,что русские АсвАбаджают,а как же.

meatlug• 03 декабря 2023
Ответ дляliss
Тогда давайте Кравчуку пойдем спасибо скажем и остальным подякуем главное догнать )) где там второй в Монако ?
Та вже вчасно скопитився, вже інші догнали.
Шеллар• 03 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Если вы обо мне, то я в Киеве живу.

Так чего ваш сын и муж не идут воевать?
Ви що, це ж інше! Вона всіх посилає крім свого.
По темі виявилось, що не за людей в окупації автор хвилюється, а за воєнкомів душа болить.
Не зроблять план, то мобілізація і до її рідних прийде, ось вирішила на порадниці агітацію провести.
Sangela• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
На той момент так,можна БУЛО.А ви не знали?
А потім хитрожопі липові 30-річні ’ студенти’,як і липові ’ інваліди’ зараз склепали чергову незаконну схему.А наш недолугий уряд замість того,щоб покращити контроль і відділити справжніх від фейкових,закрив виїзд усім.
Давайте заборонемо УСІМ інвалідам і супроводжуючим інвалідів виїзжати( бо ж всім відомо,що величезний відсоток виїзджаючих за цим дозволом,насправді здорові)? Давайте закриємо виїзд УСІМ по системі ’ шлях’, бо всім відомо,що тисячі скористалися нею незаконно.
Не треба розказувати. Не можна БУЛО, як і зараз. А то, що ви найшли шляхи і прикрили зад своїм чоловікам, а тепер призиваїти всіх інших воювати голими руками - це поосто жах! І всі таки як ви захисниці мобілізації - це такі ж самі, у котрих чоловіки чи з бронью, чи за кордорном, чи ще якась відстрочка. А ви давайте, повертайте сина, патріотка ви наша! І чоловік нехай іде, добровольцями всих беруть. Покажіть приклад на своїй родині, як треба голими руками державу захищать. Не?
Sangela• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ваше ніхто в Дніпрі,і моє в Черкасах-
це дуже різні ситуації.
Невже ви цього не знаєте?
А в нас різні закони для різних областей? Що ви пишите взалі? Чи це, коли аргументів немає?
мульти1• 03 декабря 2023
Ну рашка дала сертифікат на житло, пенсії + виплати, а Україна шо? От і звалили на рашку і аж бігом
мульти1• 03 декабря 2023
А половині реально по барабану аби не бомбили і не війна, а так шо під рашкою, шо під Україною…
Sangela• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Мій чоловік від мобілізації не ховається,до речі
Так нехай іде добровольцем , і не стримує себе! Хлопці хто вже по 2 роки там перепочинуть. А потім чекаємо інші ваші теми, буде цікаво!
Sangela• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Маютт воювати ті,хто підлягає мобілізації
Та поки ви всією сім´єю вдома на дивані, сидіть і мовчить! Як вам живеться таким, посилаючих чужих на смерть, коли своїх вивезла та довідки купила.

Sangela• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Бо є регулярна армія,яка складається з кадрових військових і тих,хто підлягає мобілізації.Я буду докладати зусиль для її підтримки в тій мірі,в якій мені дозволяє закон моєї країни і особисте сумління.
А де в законі написано, що не можна вам, вашому сину та чоловіку піти добровольцем? Ось моє особисте СУМЛІННЯ каже, що таким як ви, як раз і місце на фронті. Чи , як ви више писали, Черкас це не стосується?
Bejza• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так,я колись створювала тут тему з пропозиціями колишнього генсека НАТО ,здати окуповані території в обмін на те,що інша частина України буде негайно прийнята в НАТО( з усіма наслідками: зброя,фінансування,бази по лінії зіткнення).Мене б особисто такий варіант заспокоїв,хоч і не порадував звичайно.
Яку б зброю нам не дали, але це нас не спасе ні від бомбардувань, ні від ядерки, ви думаєте, що НАТо нас може так прикрити? У Ізпаїля вже залізний купол буа
Bejza• 03 декабря 2023
Ответ дляkh0110
То есть мы вечно будем взаперти теперь?
Хотілось би, щоб таким як ви, відкрили кордон на рашку тільки на виїзд. Так бідні страждаєте
Bejza• 03 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Та не придет она, ни при каких вариантах на всю территорию
А вам би ж хотілось
Bejza• 03 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Здравым смыслом
Харошіє руцкіє..... мля
lola97• 03 декабря 2023
Ответ длямульти1
Скоро не буде вже кому воювати !Та і США не дають нічого для нашої перемоги
Bejza• 03 декабря 2023
Ответ дляkh0110
В чем роспропаганда с моей стороны?
То ви ж могли в Бучу поїхати, там так все чудово ж було
Sangela• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,коли дійде черга до моїх,то ховатися не будуть,як ваші
Так ваша черга вже прийшла, збирайтесь. Країні саме наразі не вистачає мобілізаційного потенціалу. Потім буде піздно!
Sangela• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тобто ваші дупи у прифронтовій Дніпропетровщині мають захищати добровольці з західних областей?
Якщо вам байдуже,де зити в Україні,чи в окупації,то мені на вас тим більше
І знову розкол на захід та схід, патріотка ви наша? В нас різні закони, чи що?
Sangela• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Якби в наш дім прийшла орда,як в ваш,то пішли б.Але вам нормально і в окупації живеться,то чому хтось має іти воювати за ВАШ дім?
В законі України не написано, що кожен воює за СВІЙ дім, шановна! Чи ви слово Закон та Правова держава вставляєте суто де вам потрібно?

Sangela• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Моєму сину 20 років,він студент і не рідлягає мобілізації.А ви готуйтеся до зустрічі з одрою.
Нехай іде добровольцем. Ви ж бачите нестачу мобілізації! Витягуйте вже з під спідниці! Скоро і закон під вашого студента вийде, почекайте. Чи свого якось не хочеться, правда? Нехай чужі підуть
Sangela• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Особисто зараз нічого не загрожувало половині війсковим, які зараз на фронті. Яка ж ви двулічна! Нехай всі ідуть окрім моїх, бо вони в Черкасах і їм наразі нічого не загрожує
Sangela• 03 декабря 2023
І ще, для всіх хто вважає, що мобілізація дасть нам виграш у війні. ЦЕ НЕ ТАК ПРАЦЮЄ! Перемога буде у того, у кого більшість ЗБРОЇ. При чому наступальної. Це літаки, дальнобійні ракети, арта, а вже потім танки, міномети і все інше! І все це повинно бути одночасно! Перестаньте сподіватися, що мобілізація щось зміне, вивчить цю тему, почитайте експертів! З тим, що в нас є, ми не переможемо навіть якщо мобілізуємо 5 млн, зрозумійте! Подивіться як воює той самий Ізраїль, коли згадуєте їх чоловіків. Невже вже вони ідуть без прикриття арти та літаків? Так от, коли в нас все це буде, коли життя солдата буде цінуватися, тоді і бажаючих воювати побільшає. А коли в нас кошти на бруківку та телемарафони для рожевих поні важливіше захисників, то і бажаючих не ждіть!
kh0110• 03 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Вот и я так смотрю и главное ещё других осуждает, фу, ненавижу такое лицемерие
kh0110• 03 декабря 2023
Ответ дляBejza
А мне хотелось бы, что бы все сопереживающие за мобилизацию пошли на войну добровольцами, а не только в интернете ’воевали’
kh0110• 03 декабря 2023
Ответ дляBejza
А вам би ж хотілось
Скорее вам, судя по постам
kh0110• 03 декабря 2023
Ответ дляBejza
Харошіє руцкіє..... мля
Заметьте, это не я написала
kh0110• 03 декабря 2023
Ответ дляBejza
Я там была неоднократно
kh0110• 03 декабря 2023
Ответ дляSangela
У нас разный менталитет, как оказалась, хотя я сама этого не ожидала
мульти1• 03 декабря 2023
Ответ дляlola97
Ну так треба одразу було капітулювати і все, тепер купа розбомблених територій, пошкоджених будівель, померлих, інвалідів, економіка в дупі, можете банити
Bejza• 03 декабря 2023
Ответ дляkh0110
Ваш воює? Там же харошіє рускіє, чого ж він під спідницею у вас?