Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.
Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.
Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я знала одного звичайного робочого, росіянина з рф. То приїхавши в Україну він дивувався, що інструменти, якими вони працювали, можна було брати додому - щось якщо треба полагодити/склепати дома. А на московії не можна було - бо до ранку ті інструменти позичені просто пропивали.
При СРСР у нас відрядження до раші старались підгадать так,щоб на ці дні не було авансу чи зарплати. Бо були п*яні не тільки робітники, але й керівництво
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
То це автору напишіть. І запитайте. Як раз її болюча тема. Чому інші не хочуть воювати,поки її чоловік з сином бока дома на дивані наїдають😅😅😅
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як раз про це. Чи ви і є автор, з другого аккаунту? Щось дуже схожа риторика,і автор пропала як з´ явилися ви.
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
Ні, я просто уважно читаю автора, а ви тільки переходите на особистості.
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ дляliss
Тогда давайте Кравчуку пойдем спасибо скажем и остальным подякуем главное догнать )) где там второй в Монако ?
Кравчук вмер вже
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну, так совість чиста , бо ніхто незаконно не виїхав і не ховається, наскільки я зрозуміла.
Про «не ховаються» тема на розкрита. Автор не написала - якщо призовуть, мої підуть. Вона написала, іти не хочуть, за чужий дім воювати не будуть.
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну- ну. З двух аккаунтів пишите, працюєте, не втомлюєтеся. Залишаю вас ,в одноособі з автором.
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ дляВалентина Як
Большинству простых людей это безразлично. Лишь бы не стреляли, лишь бы не бояться за своих детей.
Один тоже говорил, надо просто перестать стрелять, а что из этого вышло, знают все, жители Украины точно.
Ответ дляVinland
Не только у вас родные есть. Информации с той стороны достаточно. А вы здесь занимаетесь пропагандой хороших русских, хотя прекрасно понимаете, что напали на нас и начали войну россияне, и они ответственны за весь происходящий ужас. Но продолжаете лживо заявлять, что они пушистые котики и никого не трогают.
Да, да надо только правильно и вовремя сдаться и все будет хорошо и пенсии и з\п будут в три раза вьіше
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Автор написала, що не ховались.
А от інші написали як раз, що не підуть і тікатимуть. І вже тоді автор написала про несправедливість - воювати замість тих, хто тікає. А не разом з ними
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А Ви також думаєте, що мобілізувати потрібно лише з тих областей, що під прямим ударом? І їх вистачить? І це вихід?
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Ні, я так не думаю.
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
)) Татьяна мене заблокувала, напевно злякалась, що не дозволю її чоловіку в Берегово заїхати
Ответ дляолена олена
Автор, от читаю вас і багато з чим погоджуюся. Але оце ваше - ми не в зоні інтересів пуйла…. Тому воювати не підемо… ви дійсно думаєте. , що служити повинні лише вихідці з окупованих/прифронтових областей ? І вони в такому складі переможуть орків? Тоді половина хлопців з ЗСУ може спокійно йти додому, їх особистий дім можливо теж не в зоні інтересів пуйла
Автор мабуть не розуміє, що оце - не в зоні інтересів, до пори...
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Так я не о тех, кто в оккупации. Я о тех, кто в ней никогда не был и отрицает факты. Ведь массовые убийства на оккупированных территориях - это факты, которые зафиксированы всеми возможными способами.
Есть такие, которые просто уврены. что Буча это постановка.
У меня свекрови подруга ей , живя в Москве, той которая была на момент вторжения в Киеве, доказывала. что Буча постаеновка.
Зато свекровь впервые матом заругалась за свои годы и потеряла подругу в Москве .
П,С русня это зомби и нелюди .. и таких из 140 миллионов большинство
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні, я так не думаю.
І я так не думаю. Мій чоловік буде радий, якщо йому на допомогу/підміну приїдуть інші, після двох років без перерв і ротацій на нулі. І йому не принципово, з якої області будуть ці чоловіки. І навіть чоловіку автора він буде радий і вдячний. П. С . - він теж з безпечної області , на думку автора може не служити
Татьяна123• 03 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Заблокувала,бо клони автора мене не цікавлять. А в Берегово ми з чоловіком без вашого дозволу,з привеликим насолодженням почекаємо, поки чоловік авторки ( чи ваш) буде воювати.
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ дляowl62
Все хочется спросить єтих 73%, ржут до сих пор?
А я кожен день це питаю. Але нещодавно мені якась Зе -фанша сказала- ви поліваєте грязью Зеленского.. грязью..
Mrs.Ochmonek• 03 декабря 2023
Татьяна, то навіщо ви мені пишете, якщо заблокували? ) Це ж треба розблоковувати, щоб прочитати і відповісти, пальчик не зітреться?)) Детектив з вас ніякий, якщо ви і на дорозі так орієнтуєтесь , то до Берегово можете і не доїхати)
Ответ дляsvetlapanna
На этом форуме было мнение, что русня зверствовала в Буче, т.к. была под наркотиками. А так это хорошие русские мальчики