Тантрический кекс• 02 декабря 2023

Лізе пух в пуховій ковдрі.

Прочитала на порадниці тему про супер подушки й ковдри з пуху.
Замовила і це просто жах.
Вся постіль в пуху, як змінюєш постіль страх- пух по всій кімнаті.
Вже думаю викинути , але тільки ж купила((
Можливо щось з цим зробити?
Може нашити на верх ще одну тканину?
Карамелька• 02 декабря 2023
ото горе :(
заміна напірника буде дорожчою за ковдру :((
я б продала.

діліться яка тм щоб ми не купили те г
автор Тантрический кекс • 02 декабря 2023
Ответ дляКарамелька
ото горе :(
я б продала.

діліться яка тм щоб ми не купили те г
компании Peroff (г.Сумы, Украина)
Ответ дляКарамелька
ото горе :(
я б продала.

діліться яка тм щоб ми не купили те г
Як шкода(( і ціни не маленькі
So_so• 02 декабря 2023
О, а я мечтаю про одеяло из натурального пуха. Как раз в этот самый момент (лежу с ребенком в больнице, поверх одеяла укрыты моим пуховиком, до того тепло, просто удовольствие).
А что у Вас за марка одеяла?
Свій варік• 02 декабря 2023
Я б спробувала ще нашити, тільки купіть гарний тік
Ответ дляSo_so
А что у Вас за марка одеяла?
Вище написала, воно тепле, легке , але цей пух- вже немає сил.
На темній білизні всюди цей пух видно, літає по кімнаті(
АнтиТроль• 02 декабря 2023
У меня такая же проблема, одеяло из дорогих от Мирсон, а лезет ужасно. На претензию не отреагировали, хотела вернуть, в итоге чищу при каждой смене белья щеткой для животных.
So_so• 02 декабря 2023
Ответ дляТантрический кекс
Посмотрела их сайт, это какой то обман. Одеяло натур пух 170*210 1300 грн
Життє Бентежне• 02 декабря 2023
Купила минулого року Лелека, 4 подушки і три ковдри пухові - натішитися не можу. Теж тут порадили. І ціни демократичні.
Ответ дляSo_so
Їх дуже тут хвалили, що виробляють на експорт і тд, і супер якість і низькі ціни
So_so• 02 декабря 2023
Ответ дляТантрический кекс
На вкус и цвет это да.
З бісиками• 02 декабря 2023
У мене дуже давно ковдри та подушки пухові. Не лізе . Спасти ситуацію можуть лише нові напірники ,але ціна може бути не дешевою . Нашивати прверх тканину мабуть не варіант
Сонячний день• 03 декабря 2023
Купити ще один біленький підодіяльник, вкласти в нього і зашити наглухо. Буде замість напірника