Дашенька из Киева• 02 декабря 2023

Угорщина приєдналася до блокади кордонів..

❗️Угорщина перекрила кордон зі Словаччиною для українських вантажних авто.
"Після блокади словацьких перевізників водії вирішили виїхати зі Словаччини через Угорщину. Повідомляють, що тут утворилася черга, а потім взагалі перестали пропускати вантажні авто.
Офіційно про обмеження Угорщина не заявляла."
------------------------------
Я не розумію то Європа дійсно не розуміє в яку гру грається... Нащо вони це роблять? Вони хочуть війну біля своїх кордонів чи що?
5thelement• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Яка логіка пересратися президенту зі всіма партнерами?
Нас точно до Перемоги ведуть?
Нагадаємо, міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса зачепила критика президента України Володимира Зеленського після того, як країни НАТО відмовилися запрошувати нашу країну до Альянсу. Він заявив, що країни Заходу не є онлайн-магазином Amazon і не можуть передати Україні всю необхідну зброю зі своїх запасів, як цитувало його The Guardian.
«Хочемо ми того чи ні, але люди хочуть бачити хоч трохи подяки… Іноді ви просите країни відмовитись від своїх власних запасів. Іноді доводиться переконувати законодавців на Капітолійському пагорбі в Америці», – додав він.
Коли Зеленського спитали про це на пресконференції у Вільнюсі, він відреагував так: «Не розумію питання. Ми завжди були вдячні і завжди дякуємо. Я просто не знаю, як ми ще повинні дякувати. Можемо з ранку прокидатися і дякувати міністру. Нехай він напише мені, як треба дякувати, і я так і подякую», – сказав Зеленський.
https://inshe.tv/politics/2023-07-14/779356/
Це зневага до союзників несе свої результати
раша изгой при этом ей Иран и Китай даёт кучу всего и сами производят .
За нас весь мир ! И у них нечего дать
Не , ну вы сами в это верите ?
У них есть километры «кладбищ вооружения » американские блогеры снимали , это все годное , но устарело , так как производится новое более совеременное . Но нам его никто не даст , нет задачи -победа Украины
Реверанс• 03 декабря 2023
Ответ для5thelement
За нас весь мир ! И у них нечего дать
Не , ну вы сами в это верите ?
Коли я бачу травлю Червінського,Марченка і навіть Залужного ,то розумію наскільки перемога не потрібна нашій владі
5thelement• 03 декабря 2023
Те же ф16 , дразнили вот-вот дадим, весной , осенью , зимой , весной …. . Уже заявили , что они ничего не решат те ф16.
Издевательство неприкрытое
5thelement• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
наша власть ничего не решает , как скажут , так и пляшет . А патриотов да , прессуют , настоящий патриотов .
Реверанс• 03 декабря 2023
Ответ для5thelement
Издевательство неприкрытое
А оце ,як назвати?
5thelement• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
А оце ,як назвати?
Зато кроссовки баленсиага за несколько штук баксов , уже вся западная пресса пишет .
Позор на позоре , что сказать
_Юта_• 03 декабря 2023
Ответ дляPole
Що, вже достатньо ослабили? Щось непомітно...
Пока профит превышал расходы, было ок
Сейчас стало невыгодно -- мы теперь неинтересны.
Еленнн• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Нас точно до Перемоги ведуть?
нажаль,дійде згодом.- як Європа повністю перекриє допомогу. і останемся одні з армією слуг. .а вони привикли жити добре.
Киев_Елена• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Хто в те ЄС взагалі придумав іти.
Украинцы) майдан стоял же был за европейские ценности и евроинтеграцию
Киев_Елена• 03 декабря 2023
Ответ дляPtashkaO
економіки...? хм , якої..?
проблема квот і ліцензій не вчора виникла! довго і упорно намагались то вирішити цивілізовано, - не вийшло, повний ігнор

терпіти маразм і беспредєл укр влади - можуть тільки українці, всі інші країни терпіти подібного не будуть,

поки лиш початок, куди цікавіше буде вже з лютого, або й скорше,

що небудь поломати, знищити - то швидко і запросто, а от відновити - дуже не просто.

пс: хто хоч трохи в темі - той розуміє, написала факти і очевидні наслідки
Согласна с каждым словом
Foreverrr smile• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Хто в те ЄС взагалі придумав іти.
Мустафа Найєм точно знает
VasilisaLisa• 03 декабря 2023
які паскуди..
Isidda• 03 декабря 2023
Жаль,что есть крысы путина в некоторых странах.Хорошо,что молдавская и румынская граница у нас большая.А в других странах порешают.Частично разблокировали вчера на какой то.
Анна_Бель• 03 декабря 2023
А що не так? Ви переживаєте за бізнесменів?
ежик в тумане• 03 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Шоб щось взяти від України, але що саме, поки не відомо.
Чому невідомо?. Територію.
Lizavel• 03 декабря 2023
Ответ дляFilomena
При всій повазі до Нечая.
Або все ще гірше ніж всі думають

З 13.45 про 2012р
https://youtu.be/D9c6eX0HFPw?si=5wjx8NHdCPrW83tY
И где тут про розкол?
Lizavel• 03 декабря 2023
Ответ дляАнна_Бель
Вы шутите? Там же и лекарства, продукты, топливо, косметика и для нас с вами в том числе. Водителей жалко и вообще вся ситуация не приятная...
Lizavel• 03 декабря 2023
Ответ для5thelement
Позор на позоре , что сказать
Боже,как стыдно, они как издеваются над нами. Пипец, ну надень ты что-то менее броское
YOzhik v tumane• 03 декабря 2023
Тут часто пишут ’мне плевать на остальной мир’. Тогда чего удивляетесь, когда остальному миру плевать на вас?
smilingsky2010• 03 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
До чого призведе це блокування , якщо триватиме, візьмемо, місяці три?шість? І як це вплине на наше припинення? Ми ж не можемо припинити, бо не є затєйниками цього дійства - раз; і вони ж кажуть публічно (тобто те, що чує народ (ми), що допомогатимуть скільки знадобиться. Із чого ми маємо дійти висновку, що ми маємо припинити (і чому МИ, все ж таки…)??
Не обращай е внимания, это логика советчиц
Isidda• 03 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Польский перевозчик возил грузы в беларусь и рашку.Он за деньги фсб и намутил этот цирк.Сколько самих поляков потеряли доход из за него.Начиная с портов ,логистика.И наши блокируют их грузы.Орбан-тут ясно.Там такой компромат на него у путина+деньги.Словакия-продажный чиновник ,аналог орбана,путин купил.А Молдова с Румынией тысяча км граница с ними-слоны перевози и жд,и порты,и аэропорты.И рядом.Вот они в плюсах сейчас и нам хорошо.Какая разница заехать мне с северной части в город или с южной,если я все равно попадаю домой.Да и те границы разблокируют.Европейский суд влупит штраф за безпередел.
smilingsky2010• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Точнее прекращение войны, по ому что придется отвечать
smilingsky2010• 03 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Злая вы)) нет что попричитать, что Украину разорвут как Нечай завещал
Isidda• 03 декабря 2023
Ответ дляsmilingsky2010
Я не дурбелик вестись на такой бред.Ботня хоть бы методички меняла.Вот в соседней теме опять проклятая омерика загнивает.Мама моя родилась-америка загнивала.я родилась-америка загнивала.дети мои родились-америка загнивала. Остин вчера сказал,в 4 раза они увеличили производство оружия и европейские заводы работают круглосуточно.
iroman• 03 декабря 2023
Ответ для5thelement
Именно так .
Какой же это всё дешёвый театр .
А по миру крутят новости , как Украине помогают мощно и иностранцы сидят , верят , а украинцы загибаются тем временем .
Что изменилось со времён Голодомора 30х годов ? Закрыли и уничтожают
Подруга давно живёт в Англии: говорит, что теперь в новостях у них Израиль, а Украина отошла на задний план.
ViktoriyaM2013• 03 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Прогноз Нечая стал по тихоньку сбываться?
Не хочеться в це вірити .. але, історії про майбутнє України як сильної та багатої країни все більше схожі на казки.
Mag-inna• 03 декабря 2023
Ответ дляSicillia
Зброю і ліки пропускають. Не пропускають лише вантажні авто. Комерційні. Наче так
Лише зброю,яка іде під конвоєм і без черги завжди.
Все остальне стоїть,ну точніше їде по 2 машини на годину.
Уаджит• 03 декабря 2023
Ответ дляежик в тумане
Чому невідомо?. Територію.
Вважаю що лише території їм буде замало.
Олечка79• 03 декабря 2023
Ответ дляuma
Вот не зря я после февраля 2022 года держу запас бензина для всех машин семьи. Недавно думала слить уже нафиг и выездить, но нет, похоже еще пару канистр добавить стоит.
Ну я живу в квартире , мне запас бензина негде держать , увы (
elenze66• 03 декабря 2023
А де наша влада ? Де президент, міністр іноземних справ, дипломати ? Таке твориться, а вони мовчать.