❗️Угорщина перекрила кордон зі Словаччиною для українських вантажних авто.
"Після блокади словацьких перевізників водії вирішили виїхати зі Словаччини через Угорщину. Повідомляють, що тут утворилася черга, а потім взагалі перестали пропускати вантажні авто.
Офіційно про обмеження Угорщина не заявляла."
------------------------------
Я не розумію то Європа дійсно не розуміє в яку гру грається... Нащо вони це роблять? Вони хочуть війну біля своїх кордонів чи що?
------------------------------
5thelement• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Яка логіка пересратися президенту зі всіма партнерами?
Нас точно до Перемоги ведуть?
Нагадаємо, міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса зачепила критика президента України Володимира Зеленського після того, як країни НАТО відмовилися запрошувати нашу країну до Альянсу. Він заявив, що країни Заходу не є онлайн-магазином Amazon і не можуть передати Україні всю необхідну зброю зі своїх запасів, як цитувало його The Guardian.
«Хочемо ми того чи ні, але люди хочуть бачити хоч трохи подяки… Іноді ви просите країни відмовитись від своїх власних запасів. Іноді доводиться переконувати законодавців на Капітолійському пагорбі в Америці», – додав він.
Коли Зеленського спитали про це на пресконференції у Вільнюсі, він відреагував так: «Не розумію питання. Ми завжди були вдячні і завжди дякуємо. Я просто не знаю, як ми ще повинні дякувати. Можемо з ранку прокидатися і дякувати міністру. Нехай він напише мені, як треба дякувати, і я так і подякую», – сказав Зеленський.
Це зневага до союзників несе свої результати
Нас точно до Перемоги ведуть?
раша изгой при этом ей Иран и Китай даёт кучу всего и сами производят .
За нас весь мир ! И у них нечего дать
Не , ну вы сами в это верите ?
У них есть километры «кладбищ вооружения » американские блогеры снимали , это все годное , но устарело , так как производится новое более совеременное . Но нам его никто не даст , нет задачи -победа Украины
За нас весь мир ! И у них нечего дать
Не , ну вы сами в это верите ?
Ответ для5thelement
За нас весь мир ! И у них нечего дать
Не , ну вы сами в это верите ?
За нас весь мир ! И у них нечего дать
Не , ну вы сами в это верите ?
Коли я бачу травлю Червінського,Марченка і навіть Залужного ,то розумію наскільки перемога не потрібна нашій владі
5thelement• 03 декабря 2023
Те же ф16 , дразнили вот-вот дадим, весной , осенью , зимой , весной …. . Уже заявили , что они ничего не решат те ф16.
Издевательство неприкрытое
5thelement• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
наша власть ничего не решает , как скажут , так и пляшет . А патриотов да , прессуют , настоящий патриотов .
5thelement• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
А оце ,як назвати?
Зато кроссовки баленсиага за несколько штук баксов , уже вся западная пресса пишет .
Позор на позоре , что сказать
Ответ дляРеверанс
Нас точно до Перемоги ведуть?
нажаль,дійде згодом.- як Європа повністю перекриє допомогу. і останемся одні з армією слуг. .а вони привикли жити добре.
Киев_Елена• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Хто в те ЄС взагалі придумав іти.
Украинцы) майдан стоял же был за европейские ценности и евроинтеграцию
Киев_Елена• 03 декабря 2023
Ответ дляPtashkaO
економіки...? хм , якої..?
проблема квот і ліцензій не вчора виникла! довго і упорно намагались то вирішити цивілізовано, - не вийшло, повний ігнор
терпіти маразм і беспредєл укр влади - можуть тільки українці, всі інші країни терпіти подібного не будуть,
поки лиш початок, куди цікавіше буде вже з лютого, або й скорше,
що небудь поломати, знищити - то швидко і запросто, а от відновити - дуже не просто.
пс: хто хоч трохи в темі - той розуміє, написала факти і очевидні наслідки
Согласна с каждым словом
Foreverrr smile• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Хто в те ЄС взагалі придумав іти.
Мустафа Найєм точно знает
ежик в тумане• 03 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Шоб щось взяти від України, але що саме, поки не відомо.
Чому невідомо?. Територію.
YOzhik v tumane• 03 декабря 2023
Тут часто пишут ’мне плевать на остальной мир’. Тогда чего удивляетесь, когда остальному миру плевать на вас?
smilingsky2010• 03 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
До чого призведе це блокування , якщо триватиме, візьмемо, місяці три?шість? І як це вплине на наше припинення? Ми ж не можемо припинити, бо не є затєйниками цього дійства - раз; і вони ж кажуть публічно (тобто те, що чує народ (ми), що допомогатимуть скільки знадобиться. Із чого ми маємо дійти висновку, що ми маємо припинити (і чому МИ, все ж таки…)??
Не обращай е внимания, это логика советчиц
Ответ дляLizavel
Вы шутите? Там же и лекарства, продукты, топливо, косметика и для нас с вами в том числе. Водителей жалко и вообще вся ситуация не приятная...
Польский перевозчик возил грузы в беларусь и рашку.Он за деньги фсб и намутил этот цирк.Сколько самих поляков потеряли доход из за него.Начиная с портов ,логистика.И наши блокируют их грузы.Орбан-тут ясно.Там такой компромат на него у путина+деньги.Словакия-продажный чиновник ,аналог орбана,путин купил.А Молдова с Румынией тысяча км граница с ними-слоны перевози и жд,и порты,и аэропорты.И рядом.Вот они в плюсах сейчас и нам хорошо.Какая разница заехать мне с северной части в город или с южной,если я все равно попадаю домой.Да и те границы разблокируют.Европейский суд влупит штраф за безпередел.
smilingsky2010• 03 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Точнее прекращение войны, по ому что придется отвечать
smilingsky2010• 03 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Злая вы)) нет что попричитать, что Украину разорвут как Нечай завещал
Ответ дляsmilingsky2010
Я не дурбелик вестись на такой бред.Ботня хоть бы методички меняла.Вот в соседней теме опять проклятая омерика загнивает.Мама моя родилась-америка загнивала.я родилась-америка загнивала.дети мои родились-америка загнивала.
Остин вчера сказал,в 4 раза они увеличили производство оружия и европейские заводы работают круглосуточно.
Ответ для5thelement
Именно так .
Какой же это всё дешёвый театр .
А по миру крутят новости , как Украине помогают мощно и иностранцы сидят , верят , а украинцы загибаются тем временем .
Что изменилось со времён Голодомора 30х годов ? Закрыли и уничтожают
Какой же это всё дешёвый театр .
Подруга давно живёт в Англии: говорит, что теперь в новостях у них Израиль, а Украина отошла на задний план.
ViktoriyaM2013• 03 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Прогноз Нечая стал по тихоньку сбываться?
Не хочеться в це вірити .. але, історії про майбутнє України як сильної та багатої країни все більше схожі на казки.