Тро Нью-Йорку• 03 декабря 2023
Мікротоковий масажер
Хочу придбати для домашнього вжитку. Порадьте який краще і чи дійсно є ефект, як після салонного масажу
Хомо_сапиенс• 03 декабря 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Є ефект. Найкращий ось такий
Або такий теж гарний
За 1200 долларов можно лет 10 раз в год проходить курс микротоков.
Лика-прилипка• 03 декабря 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
А маючи вдома апарат, можна робити хоча б один раз на тиждень, що значно краще
Хомо_сапиенс• 03 декабря 2023
Ответ дляMarinsvet
Я купила на Али, иногда балуюсь)
У меня Форео и с Али, с Али лучше кстати
Тро Нью-Йорку
• 03 декабря 2023
Ого, які ціни... а Медіка + японський нічого не дасть? Там і токи, і лед терапія