L-i-s-a-92af• 03 декабря 2023

відео розстрілу військовослужбовців 2 грудня

Правоохоронці розпочали розслідування страти беззбройних українських військових
Українські правоохоронці розпочали розслідування після того, як у мережі з’явилося відео з розстрілом беззбройних українських військовослужбовців у Покровському районі Донеччини, які здавалися у полон.
Про це повідомив Офіс генпрокурора.

Так, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).

«Вбивство військовополонених є грубим порушенням Женевських конвенцій та кваліфікується як тяжкий міжнародний злочин», — наголосили в Офісі генпрокурора. І додали, що розслідування здійснюють слідчі Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Відповідне відео розстрілу 2 грудня опублікував Telegram-канал DeepState. На ньому видно, як група військових розстрілює двох інших військовослужбовців, що виходять із бліндажа, один з яких тримає руки за головою. За даними DeepState, це сталося біля Степового Донецької області, коли окупанти зайшли на позиції 45 окремого стрілецького батальйону.

Згодом СтратКом ЗСУ підтвердив інформацію про те, що російські окупанти розстріляли двох беззбройних українських солдатів, які здавалися у полон.
автор L-i-s-a-92af • 03 декабря 2023
Де там любителі ’хороших русских’, які беззбройних не чіпають і з військовополоненими нормально поводяться?
kuskus• 03 декабря 2023
Я ще ось таке сьогодні прочитала.

На півночі нашої нашої країни постійно успішно працюють російські ДРГ

ДРГ рашистів зі стрілецьким озброєнням та мухами
вкотре зайшло на позиції в Чернігівській області і зачистила все укриття.

2 ДПСУшника, та 1 військовий, які несли службу — загинули, 1 ДПСУшник у полоні.

Ситуація повторюється неодноразово. Причина — розслаблення бійців на позиціях, відсутність контролю з боку командування та великий досвід російської спецури у проведенні подібних операцій.

Сподіваюся на те, що даний розголос допоможе зберегти життя наших бійців, якщо посилити контроль за напрямком, де не йдуть інтенсивні бойові дії.

Рашисти забрали рації – а наші зв´язківці перепрошили їх лише за 12 годин. Тобто 12 годин нас слухали по закритому звʼязку.

Надіслати новину @realukraine_bot
👉🏻 ПІДПИСАТИСЬ
чир• 03 декабря 2023
’Всі ліквідовані’, - начальник Авдіївської МВА Віталій Барабаш розповів, що сталося після розстрілу росіянами українських військових

Барабаш заявив, що наші бійці здавалися в полон через те, що закінчилися боєкомплекти, але російські виродки розстріляли беззбройних військових. Пізніше позиції росіян накрили та всі були ліквідовані.

’Вбивство військовополонених є грубим порушенням Женевських конвенцій та кваліфікується як тяжкий міжнародний злочин’, - йдеться у повідомленні.
VA 11• 03 декабря 2023
Ситуація для України може стати гіршою, якщо Захід не збільшить постачання зброї, — Столтенберг

Він зазначив, що Україна перебуває в ’критичній ситуації’ і потрібно ’готуватися до поганих новин’.

Україна🇺🇦
Аноним Первый• 03 декабря 2023
Ответ дляVA 11

Україна🇺🇦
Ситуація складна і погіршується постійно.
VA 11• 03 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
В іншій темі вчора писала, що нам для перемоги нема зброї, так ржущі смайлики дебіли ставлять.
VA 11• 03 декабря 2023
О, вже і тут дебіли підтягнулись.
Аноним Первый• 03 декабря 2023
Ответ дляVA 11
В нас нова пандемія- « марафон головного мозку». Це страшніше навіть аніж ждуни.
Sunny Hanny• 03 декабря 2023
Зате ми ставимо ялинки. Сьогодні на мене знайомий наїхав, що ялинконенависниця. І дітям свято треба.
Нам потрібно максимально на озброєння витрачати. А свято потім, після перемоги
VA 11• 03 декабря 2023
Я вже в нашу перемогу давно не вірю. Коли дивишся на кладовища, на кількість зниклих і поранених, на те, що крадуть і далі. Просто розпач.((( І русня злоєбуча лізе і лезе. Раби #обані.
Nathalie27• 03 декабря 2023
Хоч одна міжнародна організація «висловила занепокоєність»?
VA 11• 03 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Вже нависловлювались.(
ZhukOlena• 03 декабря 2023
Мені здається, що світ зливається Україну. Набридли ми вже всім. Може якби не було такої страшної корупції під час війни, аби ми самі стали на воєнні рейки - було б інакше....
nenatasha• 03 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
Ніколи не розуміла до чого тут постійно тулять марафон.
Може раніше на нього і велися, зараз же дивляться одиниці.
Всі розуміють реалії.
Аноним Первый• 03 декабря 2023
Ответ дляnenatasha
Всі розуміють реалії.
Я бачу дуже багато людей, які свято вірять , що ми перемагаємо, що в нас все просто круто. Щиро радіють щоденній цифрі вбитих москалів і ні на секунду не задумуються, що третина від цієї цифри, це стільки загинуло наших патріотів. Тупі дури ставлять смайлики ручок і пишуть, що міфічна боженька все порішає і хвилюватись не потрібно. Люди ніби одурманені пустими ідеологічними лозунгами і не бачать важкої реальності. Таких дуже багато.
космея• 03 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Скільки грошей витрачається на не нагальні потреби - це просто кошмар!
В країні страшна війна, а гроші йдуть на дороги, тротуари, дерева-квіти і кучу всього, що може почекати.
космея• 03 декабря 2023
Ответ дляZhukOlena
В першу чергу через корупцію і фантастичні розкрадання.
От реально, якщо більшу частину крадуть, то чому весь світ повинен наповнювати кишені українських крадунів?
космея• 03 декабря 2023
Ответ дляnenatasha
Всі розуміють реалії.
Бо на нього, цей не потрібний марафон, витрачаються мільйони!
Даксо• 03 декабря 2023
Хочеться покзати це відео, відео з кастрацією і відео з відрізанням голови українським військополоненним всім матрьошкам ’нада дагаваріваца’.
космея• 03 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
І таких, нажаль, багато.
VA 11• 03 декабря 2023
Ответ длякосмея
Вчора їду по місту, сука, брущатку кладуть. Вона замерзла, гріють горілками і кладуть. Дерев дорогих насадили на площі. Просто пздц! Фонтан влітку покрасили в жовто-блакитний колір за 650 тис .грн. Скільки хлопцям спальників можна було купити на ці гроші.
VA 11• 03 декабря 2023
Ответ дляДаксо
Так нам і воювати, нажаль, нічим.(
Mira29-c3c3• 03 декабря 2023
Ответ дляДаксо
Як це страшно читати .Там ж чийсь син,батько,коханий .
nenatasha• 03 декабря 2023
Ответ дляVA 11
Всі хто може, крадуть, бо далі невідомість і вже можливо не накрадеш.
Питання ’як це зупинити’ лишається без відповіді (
Sunny Hanny• 03 декабря 2023
Ответ длякосмея
Так. Але ж народ требує хліба і зрєліщ. При чому іноді ті, на кого б не подумав. Бо вони вже втратили на війні близьких людей.
У мене після того відео мабуть вперше за довгий час емоції розпакувалися. Це ж дві сім´ї втратили найцінніше . А іншим ялинку подавай.
Розбійник• 03 декабря 2023
Ответ дляZhukOlena
Так і є. Невже весь світ не може справится з однією росією?
Плюс у нас при владі зелені виродки, які нічого не роблять для війни(
VA 11• 03 декабря 2023
Ответ дляРозбійник
У нас виродки 30 років при владі. Інакше б такого не було.(
космея• 03 декабря 2023
Ответ дляVA 11
І такого повно.
Я була в а...є, коли в Херсоні влітку на кругу в Корабельному районі(самий обстрілюваний) садили деревця і квіти.
Оце воно було треба ті квіти з ризиком для життя? Та і взагалі для чого це зараз?
космея• 03 декабря 2023
Ответ дляnenatasha
Як говориться ´´´крадуть, як в останній раз´
автор L-i-s-a-92af • 03 декабря 2023
Ответ дляkuskus
Я ще ось таке сьогодні прочитала.

Надіслати новину @realukraine_bot
👉🏻 ПІДПИСАТИСЬ
Цікаво,хто ці дві потвори,яким дуже смішно це