Правильно_Валерчик• 04 декабря 2023
Хочу бути як вона і нізащо не зупинюсь
Тут є ті, в кого 17 дітей? Або хоча б 15. Поки що немаю жодної, але думаю, що материнство - це легко і класно. Дітки лежать, мовчать. Каші дав, труси надів - і готово. В школу будуть доношувати один за одним. А виплати які великі будуть - це ж я зможу собі і риби червоної купити, і шубу, і навіть праску
Кусман Сиру• 04 декабря 2023
Ответ дляОбнимашкина
я все-таки замечу, что это со стороны она мега-женщина. послушать бы мнение этих восьми детей, особенно когда подрастут и смогут трезво высказать свое мнение о своем детстве
Она матери благодарна, задаривает её дорогими подарками. Дом ей подарила в белой Церкви. Не знаю, как воспитают. Дети умеют любить, а голодные дети умеют добиваться успеха в жизни
Кусман Сиру• 04 декабря 2023
Ответ дляОбнимашкина
Она какая то 6 или 7 по счету. Поэтому у нее нет вопросов, чтоимама рожала так много - только благодаря этому она и пришла в этот мир
Бандитка Сью• 04 декабря 2023
Там це норма і в кожному домі і вже багато років. Там секта релігійна і всі полдяться як щурі.
Говно змі вкинули брєд , висосаний з дупи, а вкраїнчики з марафоном головного мозку ведуться аж бігом.
Зверніть увагу на дату публікацій відео на скріні 🤦♀️
Пухнасті штани• 04 декабря 2023
Ответ дляБандитка Сью
Їм Америка допомагає так, що нам і не снилось. Ви бачили їх машини і будинки?
Бандитка Сью• 04 декабря 2023
Ответ дляПухнасті штани
Не знаю хто їм допомагає і чесно кажучи мені навіть байдуже і до секти і до кількості дітей. Я про то, що ця новина не новина, а щось буденне, в кожній хаті там і не в одному селі.
Дивусь тим , кого ця « новина» зачепила чи здивувала
ЦібаФу• 04 декабря 2023
Знаю тільки мам 5.
Один не дуже вдалий приклад, інший хороший. За 7 років 5 дітей. Діти всі дуже слухняні, виховані, спокійні. Тато 20 соток городу пвд газон закатав, щоб мама не копалась в городі, а з дітьми була. Поставив батут, ворота, спорт майданчик (там 4 хлопці і дівчинка). Мама встає в 5 ранку, вчить англ, потім в спортзал.
З дітьми трохи бабуся помагає, вона хотіла піти в монамтир ще після 2 дитини, та дочка не пустила)))
На хрестинах останнього сина ця багатодітна мама каже такі зайняті, такі зайняті і поговорити нема коли. А батюшка каже ’а це діло ви встигаєте добре’ ))
Пухнасті штани• 04 декабря 2023
Ответ дляБандитка Сью
Я в курсі, бо живу в цьому регіоні, всі штунди охочі до грошей
Ответ дляLife is Beautiful
Не треба, дітей жалко(
я училась в универе с девочкой из многодетной семьи.
она и в Италии была, и в санаториях каждый год, и всякие благотворительные организации им помогали одеждой и едой. Не бедствовали.
А вот в школе была тоже одна из многодетной, так вот там всё грустно было: половина детей постоянно была в интернатах.
Не обязательно должно быть плохо. Есть и хорошие примеры.
ЛижТолько• 04 декабря 2023
Ці діти народжуються не для виплат
На Поліссі завжди багато дітей, так було і 500 років тому і тепер. Там підтримується культ великої родини. Ці діти як правило стають людьми з великої букви і добиваються багато і тягнуть один одного, а не один шприцик, якому батьки попку цілують і потім ради дати неможуть.
Приклад Майкл Джексон, Селін діон
Королева Сарказма• 04 декабря 2023
Автор, в таких семьях как правило старшие смотрят за младшими. Жаль старших детей, потому что у них своего детства нет.
Хорошо если мама помнит как их всех зовут. Больше ничего в ее обязанности не входит.
Знаю одну маму у которой 8 детей и вторую маму у которой 4 детей.
Вот сценарий один в один.
Старшие водят младших в школу, гуляют с ними итд.
Мне этого не понять. Очень жаль старших детей.
Вот сценарий один в один.