ЯспАкойнаЯ• Изменено 04 декабря 2023
Чому багаті люди не виїжджають з України?
Задалася запитанням, чому люди з великим і дуже великим достатком не виїжджають з України? Маючи можливість це зробити.
Вони мають свої заводи, виробництва,
купують нові дорогі автомобілі з Європи і Америки, будинки і навіть готелі в Карпатах, навчають дітей в українських приватних закладах освіти, їздять на відпочинок за кордоном вільно але все ж таки залишаються жити в війні.
Вони мають свої заводи, виробництва,
Апель-синка• 05 декабря 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Але вони живуть в війні, хоч можуть жити без.
Так они при своём бабле тут белая кость.
И при желании, в любой момент могут выехать.
А бизнес контролировать надо, поэтому и сидят
Coffee is Love• 05 декабря 2023
По перше, тому що я собі можу дозволити тут жити.
По друге, я зацікавлена в тому що залишатися тут жити, надавати робочі місця і розвивати країну.
По третє, тому що я в стані виїхати будь коли.