Чай не пью, только кофе• 04 декабря 2023

Чи робили так ваші діти як починали стояти

Дівчата доброго вечора.Підкажіть будь-ласка.У мене син 8 міс, пробує ставати на ніжки, тримається за опору і починає роскочуватись , присідати,як наче танцює і буває чильно так хитає головою аж закидує її назад, я чогось боюсь коли він так головою робить і одразу його підхоплюю,але буває що не встигаю.Підкажіть то норма чи ні так робити?
Ермолайчик• 04 декабря 2023
Присідали, пританцьовували. Але голову не закидали
Правильно_Валерчик• 04 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Мої так само
Вельшановна• 04 декабря 2023
Голову не закидывали. Покажитесь неврологу, на всякий случай.
Значит надо• 04 декабря 2023
обе закидывали. Мир вверх тормашками рассматривали. Потом еще и на мостик становились, и головой вниз стояли между ног.
младокошкина• 04 декабря 2023
Відчиніть хвіртку, я прийшла
Мій почав ставати на ноги у 5.5 місяців і що тільки не витворював, кілька разів ще й з ліжечка свого вниз головою випав
І назад голову закидав, і наперед ставав на неї спираючись, і танцював