Чай не пью, только кофе• 04 декабря 2023
Чи робили так ваші діти як починали стояти
Дівчата доброго вечора.Підкажіть будь-ласка.У мене син 8 міс, пробує ставати на ніжки, тримається за опору і починає роскочуватись , присідати,як наче танцює і буває чильно так хитає головою аж закидує її назад, я чогось боюсь коли він так головою робить і одразу його підхоплюю,але буває що не встигаю.Підкажіть то норма чи ні так робити?
Правильно_Валерчик• 04 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Присідали, пританцьовували. Але голову не закидали
Мої так само
Значит надо• 04 декабря 2023
обе закидывали. Мир вверх тормашками рассматривали. Потом еще и на мостик становились, и головой вниз стояли между ног.
младокошкина• 04 декабря 2023
Відчиніть хвіртку, я прийшла
Мій почав ставати на ноги у 5.5 місяців і що тільки не витворював, кілька разів ще й з ліжечка свого вниз головою випав
І назад голову закидав, і наперед ставав на неї спираючись, і танцював