котопёс• 04 декабря 2023

Історія про пожиттєве утримання сусіда.

10 останніх років наша сім´я допомогла сусіду, він жив сам, був заключений договір, кошти перераховувались йому на банківський рахунок, наша фізична допомога по прибиранню, готуванню, лікарні, ліки, магазини.
Через тиждень після кончини, з´являється його колишня дружина із дитиною з вимогами вступу в спадок.
Подають на суд, одна сусідка виступає на їхній стороні, бо в нас з нею погані стосунки, інші сусіди підтверджують нашу допомогу йому.
Попереду суд, зараз квартира зайнята нами. Київ, Куренівка.
ротцвеники• 04 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Договір довічного утримання
По цьому договору ви власники, але накладений арешт на майно, сходіть до нотаріуса.
ротцвеники• 04 декабря 2023
Ответ дляАлина-1240
К сожалению вас выселят оттуда приставы,или выплатите родственникам стоимость той квартиры
Ні, ви пишете дурню
Дрібка щастя• 04 декабря 2023
Ответ дляАлина-1240
з чого б це вдруг?
Король дивана• 04 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Договір довічного утримання
Його дуже важко розірвати.
Бойова• 04 декабря 2023
Ответ длякотопёс
Його дружині начебто 62, дитина вже зовсім не дитина, близько 30, весь цей час ніхто з них ні разу не був в нього і не телефонував.
То ситуація така: ви маєте право на квартиру. Але, якщо дитина є з інвалідністю, то не зважаючи на заповіт чи догляд, дитина отримує 50% того, що могло б залишитись за законом. За законом ( без воєвиявлення) дитина б отримала все, а так тільки 50% і ви 50%, але це тільки за умови непрацездатності дитини. Непрацездатність - це дитина-пенсіонер або інвалід. Якщо з дитиною все гаразд, то все отримуєте ви за договором утримання. Але дружина колишня щось мутить, швидше за все хоче довести, що вона теж приймала участь в утриманні. Ваша задача довести, що утримували ви (чеки, свідки), краще гарний адвокат. Але закон на вашій стороні.
Король дивана• 04 декабря 2023
Ответ дляАлина-1240
почему?
Король дивана• 04 декабря 2023
короче ми укладали договір з бабусею двоюрідною. І на момент її смерті договору було 3 роки. Цю квартиру подарували брату. По доках виходило, що той на кого укладений договір був влассником 3 роки.

У знайомох аналогічна ситуація. Свекруха уклала договір на шакраїв. Була купа судів нічого родичі не довели. Квартира лишилася шахраям.
Люблю ВалЄру• 04 декабря 2023
Ответ дляАнна-6444
У нас с соседкой был оформлен такой договор.Перед там как выдать свидетельство о смерти,меня пригласили в прокуратуру и задавали вопросы об оплате квартиры,лекарств,продуктов.Я сказала,что все оплаты произведены с моей карточки.Больше ничего не спрашивали,справку не требовали.
Ого..то хтось накапав.
Я просто зняла заборону через пів року
Анна-6444• 04 декабря 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ого..то хтось накапав.
Я просто зняла заборону через пів року
Нііііі,ніхто не капав.Мене просто усно запитали та видали довідку.Все.Ніхто не пріскіпувався.Та ї жінці,яку ми доглядали було 80+.Тобто померла своєю смертю,а не від наших рук чи недбалості.
ФФФФристайла• 04 декабря 2023
Ответ дляБойова
Та якщо вмерлому 73, то навряд неповнолітній. Залишається дізнатись, чи є інвалідність у «дитини»
У моего знакомого в 61 ребенок родился, а потом такие как вы в его 73 будут ребенка в кавычках писать? Вы ошибаетесь.
Люблю ВалЄру• 04 декабря 2023
Ответ дляАнна-6444
Я б вже вмерла б від переживань((
В мене теж жіночка 86 років була, довідка від лікаря,що від старості.
Про прокуратуру чую вперше
Люблю ВалЄру• 04 декабря 2023
Ответ дляАнна-6444
Я б вже вмерла б від переживань((
Про прокуратуру чую вперше
Домашня Зюзя• 04 декабря 2023
классическая схема((
удачи
Люблю ВалЄру• 04 декабря 2023
Автор,візьміть той договір довічного утримання і уважно прочитайте.
Ви є власником житла.
Цей договір дуже важко опротестувати,так юристи говорять
Анна-6444• 04 декабря 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я б вже вмерла б від переживань((
Про прокуратуру чую вперше
Та ні.Все було дуже спокійно.Ніхто не катував мене.Стандартні питання.Ніяких підозр.Ми коли бачили,що вона вже вгасає,то дзвонили сімейному,щоб вона пришла.Сімейна сказала,що нічим не може допомогти.Ми поїхали в лікарню,взяли сімейного та на таксі привезли до хворої,щоб вона подивилася та зафіксувала в мед.карті.Тому до нас ніяких питань не було.
Адвокат Пономаренко• 04 декабря 2023
А чого квартира зайнята ними? Де вони взяли ключі? Як туди потрапили? а по суті, Вам в 35 коментарі все правильно сказали.
Бойова• 04 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
Такие как вы должны научится отсортировывать темы автора, чтобы найти информацию о возрасте 30-летнего ребенка. А потом подумать, надо кавычки или нет.
ФФФФристайла• 04 декабря 2023
Ответ дляБойова
Вот и сортируйте. Заодно логику влючите, чтоб понять, что на момент того коммента возраст ребенка был неизвестен. И я вам ничего не должна.
Оч@ров@Шк@• 04 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
Я аж з цікавості глянула, не знаю, що Вам треба увімкнути, але про вік коментар автора номер 14, з дитиною в лапках чийсь під номером 24. Який був раніше?
ФФФФристайла• 04 декабря 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Значит вы не умеете считать. Ее коммент 24, а автор в 26 комменте написала про возраст.
Люблю пиво• 04 декабря 2023
Наши друзья так получили квартиру. Оформили договор, платили какие-то деньги и приносили еду,через пару лет бабушка умерла.На горизонте появилась дочка, которая была в полном пролете. Самое интересное, что дочку все два года никто не видел.
Верочка 100%• 04 декабря 2023
Ответ дляПотішаюся
Берите документы и ищите толкового юриста, он посмотрит и все вам по полочкам разложит.

Без юр помощи не обойтись
Может по документам вы и имеете право, но его жена может спокойно подать в суд и судится наняв адвоката
Просто интересно бывшая не знала что он на вас оформил
Так у бывшей прав на добрачную квартиру вообще нет.
У ребенка - может быть.
Оч@ров@Шк@• 04 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
Па сікрєту, крім кнопки ’всі повідомлення’, є ще автоматична нумерація коментарів
ФФФФристайла• 04 декабря 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
И где тут написано о возрасте ребенка?