Роздратована шкіра• 04 декабря 2023

Заспокойте будь ласка в мене, в кого так було?

Сьогодні вже писала тему що захворіла тільки встигли приїхати в Карпати
Вже підіймається температура, 37,8
Звʼязувалась з лікарем сказав що робити
Але всеодно так хвилююсь за малюка
В мене була перша завмерла вагітність на 6 тижні, знаю що зараз вже другий триместр і не так страшно але страх всеодно є
Краще б дома залишилась(
Скажіть хто хворів на таких термінах і все було добре🙏
Помогалочка• 04 декабря 2023
Всi хворiли,або майже всi.
Вообще не факт• 04 декабря 2023
який у вас термін? Хворіла десь на 12-14 тижні, боліло горло, температура, хімії не пила ніякої, спала, відпочивала, полоскала горло хлорофіліптом та чаї пила. Все добре.
Чтооооооооооо?• 04 декабря 2023
я хворіла, все ок. знайома бронхітом хворіла, лежала з темпою в інфекціонці, бо страшний кашель був. Крапельниці
та АБ, теж все ок з дитиною.
Бідося• 04 декабря 2023
Я теж хворіла на 13-14 тижні вагітності, все добре! Вам потрібно відлежатися, багато рідини пити, горло полоскати сода, сіль дуже часто. Все буде добре
автор Роздратована шкіра • 04 декабря 2023
Ответ дляВообще не факт
21 тиждень
Вообще не факт• 04 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
21 тиждень
лікарю дзвонили? Все буде добре, не нервуйте так.
Ответ дляВообще не факт
Так, сказали пити теплий чай, молоко. Полоскати горло та ніс а якщо вже буде більше 38 то збити парацетамолом
Дякую 😌
Меломанка Маланка• 04 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
21 тиждень
ого
Ответ дляМеломанка Маланка
ого
Це багато чи мало?)
Меломанка Маланка• 04 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Це багато чи мало?)
для поїздок так , при ваших ризиках
Ответ дляМеломанка Маланка
для поїздок так , при ваших ризиках
Ну з лікарем говорила, він дав добро, по вагітності все добре було. Сюди їхали машиною то нормальна дорога. Тому не думали що в перший же день захворію( але це буде мені наука
Я хотіла до 20 тижня на море поїхати, мене всі відмовляли, то добре що відмовили, тепер далі чим район дому я ні ногою до пологів. Тільки хвилювання. Я розумію що у деяких ідеальна вагітність і вони весь час подорожують і тд, але видно не в моєму випадку. Дитина важніше чим ці всі поїздки, жаль лише що пізно це зрозуміла
Госпожа_тамагочи• 04 декабря 2023
Кума хворіла навіть короною ( ще на самому початку епідемії) на 22 тижні. Тепле пиття, парацетамол ось і все лікування. Все добре з нею і малюком.
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дуже дякую, заспокоїли. Термін як у мене майже, все роблю що лікар сказав
ЧупакабраЗеБест• 04 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
21 тиждень
так автор, спокойно, у вас есть плацента. она очень сильная, даже от краснухи бережет почти всегда.
Но она не всесильна, от ядов, медикаментов и алкашки не сможет.
главнео ничего из лекарств старайтесь не принимать, они все токсичны. полощиетсь только содой с солью. и всей пройдет.
никаких хлорфилиптов.
Меломанка Маланка• 04 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Бережіть себе .
Госпожа_тамагочи• 04 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Та ми з нею тоді за тиждень після діагнозу ще в Египет полетіли 😉 зимою, так що не переймайтеся, хворіють всі або майже всі.
Вам лікар не пропонував щеплення від грипу ?
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ні, не пропонував ще нічого. Я взагалі до вагітності рідко дуже хворіла, всі в сімʼї перехворіли чимось а я ні. От навіть пару тижнів тому із сімʼї 4 людей рота вірус під хватило, хоча ми всі спілкувались спочатку як не знали, то вони всі перехворіли а я ні. То от видно дійшла до мене черга
Ответ дляЧупакабраЗеБест
никаких хлорфилиптов.
Дякую, зрозуміла. Нічого такого не використовую, купила лише парацетамол якщо вночі температура більше 38 буде. А так пʼю чаї, водичку, лежу і сподіваюсь скоро пройде
Госпожа_тамагочи• 04 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
У вас знижений імунітет зараз, тому ризик трохи більший ніж зазвичай.
сЛАдКОежКА• 04 декабря 2023
В целом болела 3 месяца беременности. Первый раз такое в жизни. Первый раз с 12 недели месяц , и весь 8 и 9 месяц. Родила, все отлично, были мутноваты воды, ребенок переболел вместе со мной выходит, иммунитет получил.
Ничего страшного, не накручивайте себя
Руда ліса• 04 декабря 2023
Я хворіла ковідом в 17 тижнів. Все добре з вагітністю і з дитиною)
Дуже складно за цілих 9 місяців ні разу не зловити віруску. Все буде добре, пийте чай і відпочивайте)
Царевна_несушка• 04 декабря 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
никаких хлорфилиптов.
Та яка сода,тільки горло роздряпає,вона сушить.
Раніше,коли не було спрея і льодяників,люди полоскали,бо сода має антибактеріальний ефект,але дуже і дуже слабкий,як виявляється.
Нащо ті старі експерименти
ЧупакабраЗеБест• 04 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Нащо ті старі експерименти
вот вы знаете что у автора нет аллергии отека на спрей? у меня однажды пошел отек гортани на хлорфилипт, я чуть не умерла у себя в ванной пока мой муж мыл посуду.
Советничаю тут• 04 декабря 2023
Болела при первой беременности 3 раза орви, и в первом, и во втором триместре. Причина-работала с большим скопалением посетителей + осень-зима + на работу ездила общественным транспортом Температура первые дни была 38-39. Не сбивала. Лечилась витаминами и теплым питьем.
Все ок .
Щира українка• 04 декабря 2023
Автор, ничего страшного, не накручивайте себя зря, доктор дал нормальные рекомендации, придерживайтесь их. Раз уж приехали в Карпаты, пейте чай с ягодами, гуляйте и дышите воздухом, если самочувствие позволяет.
ТАНЧ• 04 декабря 2023
Коли завагітніла другою дитиною то старша ходила в садик і всю вагітність мені приносила з садика віруси . Все добре народила здорову дитину. Думайте про хороше, блокуйте погані думки .
ТАНЧ• 04 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Ви могли і дома захворіти . Заспокойтеся .
Царевна_несушка• 05 декабря 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Є ліки дозволені вагітним,а ще для призначення є лікар
ЧупакабраЗеБест• 05 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
врачам, пофиг. ест протокол и хоть усрись,
я наример 6 лет назад едва не умерла вместе со свиом ребенком от назначений врача. все ж по инструкции. никто не виноват.
Царевна_несушка• 05 декабря 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Треба вибирати ’свого’ лікаря,це ж не магаз.
У нас роботу лікарів дуже принизили,якщо б спочатку не було такого халатного відношення до них,як триста п´ятдесят поліклінік,то в лікарях були б найкращі.
От і реформа допомогла,знизили кількість лікарень,на роботі повинні були залишитися кращі,але ж все поступово