Прибираю щодня• 04 декабря 2023

давати дитині гропринозин?

за кордоном виписали дитині гропринозин в сиропі.
хвора 1й день.
зранку горло і нежить.
зараз сильний нежить і охриплість.
вдень було 37"5, на вечір 38,7 - дала парацетамол.
спить і хропе.

я щось трохи присіла і не знаю чи давати це дитині.
ще лікар призначив пентодріл від охриплості.
і сказав, що зараз страшний ковід.
І я присла ще раз
Вилосипедниця• 04 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
а від сильної охриплості нічого не давати?
болі горла?

бо нежить особо не лікую ніколи, дочка не любить капати в ніс - і особо не помагає
Если носик сильно забит и горло воспалено, то я бы хотя бы на ночь но закапала сосудосуживающие, чтобы ребенок дышал носом и не пересыхала гортань. А днем пшикать морской водой - можно гипертоничным раствором, он хорошо снимает отёчность.

автор Прибираю щодня • 04 декабря 2023
Ответ дляВилосипедниця
от охриплости поить морсами и компотами. Сколько лет ребенку? Не ларингоспазм? Бывали стенозы?
7 років
Сплюшка• 04 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Сину в дитинстві виписував лікар завжди. Це в Україні. Так що давайте сміливо.
Його колись усім виписували. Добре, що схаменулися
Ловлю капці• 04 декабря 2023
Так чим такий шкідливий гропринозин?
Те що дієвий перевірено не раз, реально працює, зазвичай приймаю 2 таблетки на добу, макс 3 дні, ломота і тд швидко проходять.
Чи краще запустити хворобу і приймати потім ’ більш безпечні’ антибіотики?
Реально цікаво почути причини,тому що люблю цей препарат за його дієвість
Бабця в мештах• 05 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Так чим такий шкідливий гропринозин?
А без нього ви пробували? Для мене він не діє, що з ним,що без нього. Поняття запустити хворобу в мене теж нема. Молодший син за 7,5 років антибіотиків не приймав, хоча був і отит і бронхіт. Старший приймав, коли я свято вірила лікарям і давала противірусні, а потім через 5 днів антибіотик. Змінили підхід до лікування і здоров´я в цілому - взагалі діти стали менше хворіти.
Безлім на все• 05 декабря 2023
Не можу повірити, де це в Європі фуфломіцини виписують?