На роботі планується невелика вечірка,одяг в стилі 80-х.Підкажіть, будь ласка,що можна одягнути?
Весотехник• 04 декабря 2023
Головне макіяж того часу і надроч на голові, а одягти то вже щось придумайте.
РокерША• 04 декабря 2023
Ответ дляВесотехник
Це точно) головне начіс шалений і яскравий мейк блакитні повіки, рожеві перламутрові губи) а там джинси типу бойфрендів, широкий пасок з кожзаму, якусь блузку з підплічниками. Ну, я так свою маму і її подруг пам´ятаю) на заході там пояскравіше звісно було щодо одягу)
оксюморон• 04 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Джинси мом
Ганцю в кєдах• 04 декабря 2023
Ой, а я зайшла в тему, думала тут прикольну музику тих часів накидають. Якраз сьогодні слухала добірку на Youtube. Можете глянути ті ж кліпи музичні або аналіз стилю на Youtube або Pinterest для натхнення.
Из Виа-гры• 04 декабря 2023
Ответ дляLakosta 107
Ще б десь такі лосіни дістати)
Колготки яскрава сітка шорты або джинсова спідниця , якщо лосін не має . Якась яскрава блуза ,.або футболка з діснеївськими міккі. Джинсовые куртка якщо є. Думаю це просто знайти може щось є в гардеробі. Яскравий макіяж. Сережки якісь великі. Браслети