Додекаэдр• 05 декабря 2023
Я святкую
Може вже й були такі опитування, але цікаво яка картина наразі
Результат:
вже голосів:
203 (31.62%)
Різдво 25 грудня
185 (28.82%)
Миколая 6 грудня
101 (15.73%)
Різдво 7 січня
70 (10.9%)
Миколая 19 січня
50 (7.79%)
Не святкую ці свята
25 (3.89%)
Результат
8 (1.25%)
Бризну отрутою в коментах
Додекаэдр
• 05 декабря 2023
Помилилася з одним з варіантів - Миколая 19 грудня, не січня 🤦🏻♀️
Замрійлива• 05 декабря 2023
Чого я маю йти проти всіх? Країна святкую миколая 6, то чого мені 19 святкувати? Так і Різдво. Взагалі, це просто цифри. Але логічніше Різдво до Нр, тоді піст закінчується до НР, а не після. Зручніше тим хто постує
Анонимушка• 05 декабря 2023
Ответ дляdulenok
Буду праздновать Николай 6 и два рождества
Я також. Нарешті вирішилась проблема у чиїх батьків святкувати Різдво
Ручки-Крючки• 05 декабря 2023
Не святкую, не бачу приводу для святкування, тому що обстановка зараз важка.
АнтиТроль• 05 декабря 2023
Я все більше звикаю.до нових дат!
Дуже подобається Різдво 25
Мені здається через років 5 буде дико взагалі, що Різдво було 7.
Мені важко перейти на решту дат. Такі свята як Дмитра, Андрія, Водохреща, Івана і тд.
Вже так вкорінились ті числа, що тільки каледар вішати тепер.
Діти були маленькі, то на їїні іменини завжди торти пекла, а цього року спуталось і вже не хотілось
Дуже подобається Різдво 25
Сладкий лимончик• 05 декабря 2023
Отмечаем маштабно только новый год. Поэтому когда там Николая и рождество мне абсолютно все равно.
АнтиТроль• 05 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
Деякі по принципу всруся, а не покорюся.
Я теж вважаю це просто умовностями. Люди навіть суть свята не рлзуміють, не ходять до церкви. Але ж принципово стоять на своєму
Гадаю_По_шнуркам• 05 декабря 2023
Миколая 6 грудня совсем не альо... И это больше не о религии, а о традициях, культуре. Пласт многовековых обычаев, примет, сказок - одним указиком не отменишь.
Файна_зупка• 05 декабря 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Рождество 7 января ,19 декабря Николай был веками ?
Мудробаба• 05 декабря 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
приметы, обычаи дикість якась
АнтиТроль• 05 декабря 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Яких многовековых? Як тільки одне століття (век) цей калеодар у нас використовували?
Файна_зупка• 05 декабря 2023
Ответ дляАнтиТроль
Вот и я об этом
АнтиТроль• 05 декабря 2023
Ответ дляМудробаба
приметы, обычаи дикість якась
Це все тільки справа звички.
Як каже мама а як же Крещенские морозы?
Файна_зупка• 05 декабря 2023
Ответ дляАнтиТроль
Це все тільки справа звички.
Як каже мама а як же Крещенские морозы?
Это просто название ,потому что раньше морозы были в январе
А последние года морозы бывают чаще в феврале. Что на это мама ваша говорит?
АнтиТроль• 05 декабря 2023
Ответ дляАнонимушка
Це нормальний варіант для тих, хто противиться. Поколінню наших батьків важко змиритись, а ми покоління яке перелаштовуєтья, наступне покоління вже буде все по новому святкувати і не паритись
АнтиТроль• 05 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ніхто ж не говорить про танці і банкети.
Сімейні традиції ніхто не відміняв
Кили и Манджаро• 05 декабря 2023
Мне кажется это дети наши там списались где-то в интернете и теперь придётся дарить подарки и 6 декабря, и 19 декабря!
Надеюсь, что в следующем году не появится третий вариант, иначе это пахнет родительским разорением!
Ответ дляКили и Манджаро
Вот тут я поверю во вселенский заговор..они могут
ЛюбимаЯНЬ• 05 декабря 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Атеїсти?
Каркуша Клара• 05 декабря 2023
Ответ дляЗамрійлива
Кто постится, тот не бегает туда сюда по указке уряда!
муха в кедах• 05 декабря 2023
З мого оточення всі будуть святкувати по старому. Тож ми теж вирішили поки залишити усе як є. Можливо, щось би змінило, якби ’святкові’ дні повернули. Але ж ні, верховна рада в нас лише календарі спроможна міняти. Все для людей 🤦
Каркуша Клара• 05 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
Достаточно того, что эти даты были всю нашу жизнь, жизнь родителей и бабушек!
Каркуша Клара• 05 декабря 2023
Ответ дляАнтиТроль
Хм, а старый новый год отмечали больше 100 лет
Файна_зупка• 05 декабря 2023
Ответ дляКаркуша Клара
А я не согласна с вами -этого не достаточно
Сонечко• 05 декабря 2023
Ответ дляСладкий лимончик
И мы. Все остальное не отмечали в детстве и сейчас не хочу. Не было у меня миколая, был Дед Мороз который приносил подарки под елку. И хватало.
Файна_зупка• 05 декабря 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Кто отмечал ?
Мы никогда этого не делали и никто из знакомых так же
Агент Пинкертона• 05 декабря 2023
Вдома не святкуємо.
Але дитині подарунки 6 грудня на Миколая і 1 січня на Новий Рік
Різдво святкували лише коли я була дитиною і їздили в село до бабусі.
Для мене не проблема цей перенос. Це не перший перенос свят в світі.
Якщо йду до храму - йду за їх календарем. Але рік не ходила через баталії з патріархатами. Моя церква належала до Московського.