Мошей ницца• 05 декабря 2023

Вайкики детская одежда

Как качество детской одежды?
Никогда не покупала. Носится нормально?
Svetlana-7070• 05 декабря 2023
Більш менш. Мені краща якість за сінсей, але гірша ніж некст.
Беру завжди на розпродажах, за ту ціну що плачу - ок.

Голубая фишка• 05 декабря 2023
Середня, светри брали, то покашлатилися через 2 дні носіння. Спортивний костюм брали зі скелетом, що світиться в темряві, то супер, не кашлатиться і не линяє. Взяли ще 2 реглани на вихідних, поки не знаю як носитимуться, але і ціна нормальна, не дорого.
Лиса Патрикевна• 05 декабря 2023
хорошее качество одежды и цены вменяемые.
Квітка папороті• 05 декабря 2023
По якості наче норм, але якщо купувати зі знижкою.
Поліпривіт всім• 05 декабря 2023
Штани на флісі в катишках - 3 рази доньга вдягла.
Кубик Рубика• 05 декабря 2023
Норм качество, лучше синсея
Распутница• 05 декабря 2023
есть неплохие вещи, но цены там откровенно завышенные. беру на распродаже только там.

котопёс• 05 декабря 2023
Згідна з першим коментарем що краще від Сінсей, я дитині на літо багато футболок в аутлеті весною взяла, тому, що ціни були дуже низькі,як на диво усі в хорошому стані
Звожу з розуму• 05 декабря 2023
Бавовняні речі там подобаються.
Беру, коли знижки, футболки по 100-150 грн встигають носити обидва сини.
Захекалася читать• 05 декабря 2023
за розпродажну ціну якраз співвідношення ціна/якість.