Шкідлива молекула• 05 декабря 2023
Хваліться, що купили дітям та близьким на Миколая
Я купила всім, крім дитини шкарпетки мериноса та цукерки, дитині конструктор великий та собак з Щенячого Патруля)
Може ще щось куплю, але вже фантазії зовсім немає)
Ms. Android• 05 декабря 2023
Послухаю. Племіннику 2, а я ні на Миколая ні на НР не готова😂 в пошуках чогось цікавого
забиякина• 05 декабря 2023
на Миколая лише дітям - солодощі і книга кожному). книги, якщо що - ті, які вони хотіли)
Рожайтретьего• 05 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мужу трусы
Дайте угадаю, а на новый год носки?
Тут как тут• 05 декабря 2023
У мого такий скромненький лист був, машинка моделька тесли, прінглси з беконом і пепсі) Я ще тапочки взяла.
кнопкодав• 05 декабря 2023
Солодощі
Але написав лист Миколаю-там мʼяку іграшку просить,але знайти її не можу,заскочу в тц після роботи,а раптом….хоча шансів немає
То може покладу ще гроші ,пізніше докупимо
Рожайтретьего• 05 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
Ашо це?
а це те що приносять не слухняним діткам
Шкідлива молекула
• 05 декабря 2023
Ответ дляА я кумедна
Ничего, мы не празднуем.
Ніколи не святкували Миколая? А з якого ви міста?
Моська-слон• 05 декабря 2023
Ответ дляYuliya-23
лозина
Дякую. Зрозуміла. Різочка не чула, у нас так не кажуть на Київщині, кажуть лозина.