Захекалася читать• Изменено 05 декабря 2023
Дитині 2,4 досі не ходить на горщик.
Доброго дня)
Допоможіть, будь ласка, або поділіться досвідом як дитину привчити ходити на горщик.
Вона вже реально боїться навіть підходити до нього.
А я перепробувала вже все: книги, наліпки, розповіді і т.д.
Все це було не навʼязливо, але зараз вже справді здають нерви.
Вона сідає і сидить на ньому, коли їй нічого не треба робити, але тільки хоче пісяти бігає коло нього, але сідати і робити там усі справи боїться.
От що не так зі мною чи з нею.
Я вже раз 5 відпускала ситуацію - і не згадували ми про нього, але потім знову одне і теж.
Я справді не знаю як перебороти її страх.
Якщо одягаю трусики весь день може не пісяти за ніч просто калюжа.
От що не так зі мною чи з нею.
Ируся-пуся• 05 декабря 2023
Автор, моя так і не користувалася горщиком. Пішла на унітаз. Я не психувала, забила. Тільки купила сидушку на унітаз та сходинку під ноги
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
та вже на унітаз привчайте
Боїться унітазу з накладкою.
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляИруся-пуся
Таке у нас вже є, вона навіть підходить боїться
Бабульція• 05 декабря 2023
Можливо, якби не було отих 5 разів, то і проблем би не було. А що ви зробите? Забийте.
А в садочок ще не ходить?
Valechka-mk• 05 декабря 2023
Ну вот потому и боится, потому что вы задолбали уже ребенка своим приучением.
Я дочь не трогала вообще - достала, раз сказала, посадила и всё, стоял себе дальше. В 2.5 поехали отдыхать, сняли квартиру. Просто дочери сказала, что это чужая квартира и надо быть особенно аккуратным. И все, дело пошло. Ни одного косяка, все в горшок.
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляБабульція
А в садочок ще не ходить?
Таке враження, що вона боїться самого процесу
Бабульція• 05 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
А нема саме проблем з фізіологічної сторони, у підгузок без проблем ходить? Чи вона побоюється отих звуків при пісянні на горщик?
Все питаю зарання• 05 декабря 2023
Зачем над ребенком издеваться? Чтоб похвастаться на площадках, что мой с года уже на горшок ходит? Купите трусики-памперсы, поставьте горшок в зоне видимости, перестаньте им играть(это не игрушка) и тем более давить заставлять ребенка. Переодически словами напоминайте для чего он нужен. Как сама впервые сходит сделайте позитивное подкрепление или своей реакцией, или еще как. Всё. Теперь времени больше понадобиться. И желательно купить новый горшок.
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляБабульція
У підгузок без проблем.
Відчепіться від дитини)))
Віддайте у садочок, там стадний інстинкт.
Моля не ходила на горщик не під які танці з бубнами. Спробували все.
В садочок віддіввли без памперсів. З собою давала купу одягу. Перший тиждень відходила - в чому відвела в тому і забрала. Питаю у виховательки ’як???’, а вона здивовано на мене дивиться ’А хіба вона не привчена до горщика?’. Ще через тиждень мала почала вдома ходити на горщик.
Бабульція• 05 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
У підгузок без проблем.
Тоді правильно пишуть - відчепіться від дитини. Головне - здоров´я.
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Відчепіться від дитини)))
Вона ходить у садочок і там їй підгузок не міняють. На горщик вона там теж не ходить.
Бабульція• 05 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
А скільки вже ходить у садочок? І що, прям не міняють обпісяний підгузок? Що там за звірі?
Покорительная• 05 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Так, бо ви вже набридли їй. Але вже унітаз треба а не горщик. Боїться. То запастись підгузками на пів року і відчепитися поки що від дитини.
Не боюся осуду• 05 декабря 2023
Сейчас набегут гуру воспитания, у которых с 2х месяцев на горшке и с года Гётте в оригинале читают.
Отстать от ребенка.
У моей дочери такая же проблема была.
При виде горшка- истерика.
Сама сняла подгузник и села на горшок в 2,8.
Отстать от ребенка.
У моей дочери такая же проблема была.
При виде горшка- истерика.
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Вже 3 місяці, вихователі дивляться на нас як на білих ворон, а я вже не знаю, що робити.
Вона розуміє процес і проситься, але як додала бігає плаче, а на горщик не сідає.
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Отстать от ребенка.
У моей дочери такая же проблема была.
При виде горшка- истерика.
Отстать от ребенка.
У моей дочери такая же проблема была.
При виде горшка- истерика.
Сьогодні сама одягнула труси і ходила в них поки не захотіла пісяти, підбігла до горщика і напісяла поруч і так і не сівши🫣😩
Бабульція• 05 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Та, то ще не термін))) Нормально йде політ.
Мені, звичайно дивно, що якийсь садочок у вас ’дрєвній’. У мене старші дітки, вже повнолітні зараз, ходили у підгузку у садок. Тоді, так, дивно ще було, але міняли і тільки дякували, що постіль не треба міняти та килими сухі. А вже з молодшими взагалі ніяких проблем, підгрупи були у підгузках. Звідки та совдепія...
Домашка• 05 декабря 2023
Автор, моїм двійнятам 2,6. Прекрасно знають що таке горщик і для чого він, але можуть сходити лише по-маленькому і то, коли самі захочуть. Рано встають, веду митися і пропоную горщик. Буває сядуть і попісяють, а буває навідріз відмовляються. Я не тисну, але, коли приходить свекруха, здирає з них памперси і тягне на горщик. В результаті вони вже морозяться ві горщиків і тікають. Можливо, хтось з ваших родичів десь теж подібне робив і відбили охоту.
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляБабульція
З 3-ох місяців вона ходила в садочок місяць, адже постійно хворіє.
Така адаптація
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашка
Так, мої батьки таке робили, але вже не роблять.
Вже всі чекаємо, але нічого.
Просто сьогодні вже нерви здали і сиджу зла на себе
Вже всі чекаємо, але нічого.
Домашка• 05 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Мої вже в групі в садочку по документах, а завідуюча сказала не водити поки на горщик не почнуть ходити. Їм просто так зручненько дуже відшити. І це при тому, що я через дорогу від садочка живу і можу ходити міняти, якщо вони не хочуть. Так їм теж не підходить
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляДомашка
Я вас дуже розумію.
from Ukraine• 05 декабря 2023
Сяде на горщик ближче до 3 років. Нервова система дозріває до 2,9 - 2,10. І потрібен звичайний без зйомних чаш і музики
Бабульція• 05 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Така адаптація
Тим більше. Не хвилюйтеся, все буде)))
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Тим більше. Не хвилюйтеся, все буде)))
Дякую вам)
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
У нас самий звичайний.
З понеділка на дієті• 05 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Это все из-за вашего невроза, затюкали ребёнка этим горшком.