Захекалася читать• Изменено 05 декабря 2023
Дитині 2,4 досі не ходить на горщик.
Доброго дня)
Допоможіть, будь ласка, або поділіться досвідом як дитину привчити ходити на горщик.
Вона вже реально боїться навіть підходити до нього.
А я перепробувала вже все: книги, наліпки, розповіді і т.д.
Все це було не навʼязливо, але зараз вже справді здають нерви.
Вона сідає і сидить на ньому, коли їй нічого не треба робити, але тільки хоче пісяти бігає коло нього, але сідати і робити там усі справи боїться.
От що не так зі мною чи з нею.
Я вже раз 5 відпускала ситуацію - і не згадували ми про нього, але потім знову одне і теж.
Я справді не знаю як перебороти її страх.
Якщо одягаю трусики весь день може не пісяти за ніч просто калюжа.
От що не так зі мною чи з нею.
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2023
Хай піде в магазин сама собі вибере.
Знайдіть відео на ютубі, мультики дитячі про це, щоб вона бачила як це робиться.
Запитайте її, чому не хоче сідати. Говорить вже?
Яичница с беконом• 05 декабря 2023
Своїй я зняла підгузок в 1,7. Пісяла в трусики і лякалась, не розуміла що це. Я їй пояснила, що коли хочеш пісять треба йти на горщик. Спочатку просто сиділа, не розуміла, що треба робити, але рівно в 1,8 сама почала ходити, настав час. Треба, щоб дитина була готова до цього. З того часу мала ходить лише на горщик і пісять і какати, лише на сон одягаю бо не контролює це поки
Захекалася читать
• 05 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Хай піде в магазин сама собі вибере.
Мультики про горщик навіть дивитися не хоче.
Хоча ляльок своїх на горщик садить, а коли я її запитую чому сама не сідає - каже боюсь.
ЛолитаНеРазлита• 05 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Таке у нас вже є, вона навіть підходить боїться
я купила свого часу отаку сідушку в епіцентрі, дуже виявилась зручна
Педиатор_я• 05 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Відчепіться від дитини)))
Віддайте у садочок, там стадний інстинкт.
Моля не ходила на горщик не під які танці з бубнами. Спробували все.
В садочок віддіввли без памперсів. З собою давала купу одягу. Перший тиждень відходила - в чому відвела в тому і забрала. Питаю у виховательки ’як???’, а вона здивовано на мене дивиться ’А хіба вона не привчена до горщика?’. Ще через тиждень мала почала вдома ходити на горщик.
Моя приучилась к горшку в три с половиной года, когда пошла в садик. Перед тем, как ребенок начал ходить в садик, был разговор с воспитателем по телефону. Узнав, что ребенок не приучен к горшку, воспитатель отнеслась к этому с пониманием. К горшку ребенок приучился за неделю
Не їм після шостої• 05 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Ви ж самі у цьому винні. Не треба ніяк помчати, просто почекати