Мастер Класс• 05 декабря 2023
Де можна замовити цікавий чехол на телефон Самсунг для дитини
Де можна замовить чехол на телефон Самсунг з цікавим дизайном. Попадаються такі гарні в інстаграиі, але тільки на Айфони. Поділіться сторінками де можна замовить для дівчинки 5 класу
Розбещена цяточка• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Класс
Треба зараз
Є сайт на якому надрукують любий малюнок.
Майструю крила• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Класс
Треба зараз
В інсті і спитайте. Я сину на айфон брала, так питали і на самсунги такі чохли.
Ужгород• 05 декабря 2023
Мені на фейсбуці попалась реклама, в нього і замовила. Вже прийшов чохол, все ок. Питають який саме телефон і роблять по розміру те, що ви вибрали.