Печальки.нет• 05 декабря 2023

Допоможіть ідеями: що подарувати підлітку на суму в 500грн? Дрібниці чи основний

Урізаємо витрати - тепер бюджет на НР подарунок дитині 12 років обмежується 500грн
Що подарувати? Може якісь дрібниці (різні багато) чи основний подарунок?
Просто гроші дати - не варіант
Хобі - ліпити любить, для хобі витратні матеріали є
Що придумати?

У мене пока ідеї - носочки новорічні, солодощі і книга.
Можливо вдасться друбничками зробити атмосферу радості
ДеньгиНеСдаю• 05 декабря 2023
500 грн подаруйте
Джулияробертс• 05 декабря 2023
А хлопчик чи дівчинка?
Vailly• 05 декабря 2023
Ну какая книга в 12 лет? Подарите деньги!
Mirinda78• 05 декабря 2023
Я б подарувала, правда за 700 ксяомі брелок, для пошуку гаджетів, або книгу
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
500 грн подаруйте
варіант грошей не розглядається, дякую
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
А хлопчик чи дівчинка?
перепрошую, не відписалась - хлопчик
Ворую вкусняшки• 05 декабря 2023
Синові 13. Навушники безпровідні хоче. Знайшов на розетці за 350 грн такі, як у друга...
Солодощі хіба подарунок зараз?

Книжка може бути, якщо це по тому, як ліпити, ідеї і т.п. Але це треба добре знати захоплення.
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляVailly
книги впринципі любить читати
п.с. гроші - ну не варіант
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляMirinda78
ой, а що то таке?
ДеньгиНеСдаю• 05 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
книги впринципі любить читати
п.с. гроші - ну не варіант
почему? Может, собирает на что-то.
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Солодощі хіба подарунок зараз?

книжки впринципі полюбляє читати - Агату Містері, скільки_то_там_поверховий будинок на дереві)
солодощі створять додатковий святковий настрій
Vailly• 05 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
книги впринципі любить читати
п.с. гроші - ну не варіант
Любит читать и получить в подарок, разные вещи. Я б обиделась и моя б тоже.
Подарите разные маски, помады или это тоже табу?
Все питаю зарання• 05 декабря 2023
На 500 грн основний подарунок це мало варіантів
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
почему? Может, собирает на что-то.
ні, байдуже до них ставиться
є - лежать. треба витратити - на, витрачай. або я куплю що-небудь
коротче, гроші - то точно не про святковий настрій для нього
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляVailly
хлопчик)
Джулияробертс• 05 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
перепрошую, не відписалась - хлопчик
Це вже складніше, мені здається дівчинці легше обрати подарунок. Ну дивіться по вподобанням, якщо книги любить, то норм подарунок. Носочки краще на Миколая, після Нового року носити їх вже не дуже хотітиметься, а перед святом ідеально. Солодощі які любить дуже і рідко купуєте. Може новий чохол на телефон...
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
так от думаю - що б такого?)
може ідеями дівчата тут допоможать
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
на Миколая не встргаємо) на Миколая будуть солодощі)
Ворую вкусняшки• 05 декабря 2023
Ответ дляVailly
Коли мій любив Гаррі Поттера, то книжка була найкращим подарунком.
Зараз вже не так...
Джулияробертс• 05 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
У Сінсей зараз є дві пари по 79 грн, ще встигаєте)Ну і 19 го теж можна подарувати
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
добре) якщо розширити бюджет до 1 тис грн - що б обрати?)))))))))
навушники є
телефон є, старенький але...
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
дякую!
п.с. я в селі наразі сиджу)))) не встигну. Але реально дякую за наводку - поїду в місто і куплю. На Нг точно будет в переліку подарунків
Джулияробертс• 05 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
дякую!
Будь ласка!
Все питаю зарання• 05 декабря 2023
Крім ліпити що ше любить? Бо так просто тяжко щось порадити. Особисто я коли не знаю то йду в магазин там шось може на очі потрапити або консультант шось порадить.
Mirinda78• 05 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
ой, а що то таке?
Пошукайте, якщо є час, зараз дам посилання
автор Печальки.нет • 05 декабря 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
крім ліпити - зависати в гаджетах)))))
Капитошечка• 05 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
варіант грошей не розглядається, дякую
Это в 100раз лучше носков
Джулияробертс• 05 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
крім ліпити - зависати в гаджетах)))))
А навушники є безпровідні?
Все питаю зарання• 05 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
крім ліпити - зависати в гаджетах)))))
Може шмотку якусь?
Само_достаточная• 05 декабря 2023
Я особисто б зраділа новій книжці,і для моїх дітей це подарунок і радість,навіть враховуючи що моя квартира нагадує іграшковий магазин. По темі автора - любить ліпити,для творчості все є.А чи є в нього розумний пластилін?Моєму дуже зайшов,він прикольний,стрибає,розбивається,є зі зміною кольору від нагріву руками.Ціна 195-285 на Розетці,я брала дешевше,але давно.Видавництво Старого Лева Шпигунська школа цікава книга на цей вік.Smart game ігри подивіться ще.А колись в мене була повна дупа з грошима,і я набрала в гарний пакет китайські дрібнички - типу рука чухалка,фуфліка білку,сквоши,туалет бризкалку, подушку -пєрдушку і такого типу ексклюзиви двом дітям,і стільки восторгу в них від Нінтендо Світч не було).Тому не переживайте,автор,створіть атмосферу головне