05 декабря 2023

Ви сильно будите злі, якщо сусіди будуть

Пилососити в 12 ночі. Яка буде у вас реакція?
Результат:
вже голосів: 136
75 (55.15%) Так розізлюсь
61 (44.85%) Ні
Летала_НаМетле 05 декабря 2023
будите?
кого будить надо?
7 1
Бойцовская 05 декабря 2023
Если это регулярно и каждый день, то наверно буду слегка недовольна)
Если периодически, то норм.
3 8
Вільний митець 05 декабря 2023
Як ви живете в квартирах? Як дітей ростите?
Королева ганделику 05 декабря 2023
Мені всеодно, головне, щоб стіни не сверлили, пилосос спокійно переживу
автор Морковна 05 декабря 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
будите?
кого будить надо?
Да😂, розбудили
вАлнуюся сильнА 05 декабря 2023
Норм, можливо, людина так стрес знімає. Все ок.
2 1
ЖаннаНеАгузарова 05 декабря 2023
Я сильно не люблю коли о третій ночі четверту годину поспіль якийсь любитель музики кайфує.І фіг знає звідки,чути тільки баси,але це китайська питка,кожну секунду бамкає.А пилосос - ну мало лі що там сталось,кіт щось перекинув,прибирають
Котики-муркотики 05 декабря 2023
Я в это время не сплю, но звук пылесоса будет меня раздражать
автор Морковна 05 декабря 2023
Ответ дляВільний митець
Як ви живете в квартирах? Як дітей ростите?
В нас 2 дітей, менший дуже активний . Чоловік в день працює. І часто я роботу по дому роблю в ночі, коли засне малий. Пропилососили ми 1 раз, Наші діти за стіною спали нормально , сосіди так розізлилися, прям до іскор з очей і в морду мало не дали за того пилососа 😂
Мені то байдуже на такі речі, я не думала що це може так сильно розізлити людей.
2 15
Бурундучиха 05 декабря 2023
А не можна? В мене лічильник двотарифний, тому і прання теж після 23.00
Пухнасті штани 05 декабря 2023
в 12 ночи не буду злая.
а вот когда они пылесосят в 7 утра в воскресенье - я пишу им в чате дома, тегаю и прошу прекратить. один раз гантелей в потолок стучала. очень часто пылесосят рано утром в выходной.
но им вообще по фиг на любые претензии
Этожзвяздаяегообожаю 05 декабря 2023
Буду як в сусідній темі, лягати їм, точніше вам, під двері, хреститися та вити з недосипу.
Не їм після шостої 05 декабря 2023
Ответ дляМорковна
В нас 2 дітей, менший дуже активний . Чоловік в день працює. І часто я роботу по дому роблю в ночі, коли засне малий. Пропилососили ми 1 раз, Наші діти за стіною спали нормально , сосіди так розізлилися, прям до іскор з очей і в морду мало не дали за того пилососа 😂
Мені то байдуже на такі речі, я не думала що це може так сильно розізлити людей.
Ну так может им от вас покоя ни ночью ни днем нет?
Замороженная селедка 05 декабря 2023
Я в цей час не сплю, мені б не заважало. Я один раз в житті тільки пилососила о пів на одинадцяту, то подумки вибачалась перед сусідами)
Кнопкотиць 05 декабря 2023
Та кто ж знает, какая у вас там звукоизоляция. Может там шум стоит ого-го, громче, чем для детей в соседней комнате, а они заснуть пытаются
Не обижаюсь 05 декабря 2023
Ответ дляМорковна
В нас 2 дітей, менший дуже активний . Чоловік в день працює. І часто я роботу по дому роблю в ночі, коли засне малий. Пропилососили ми 1 раз, Наші діти за стіною спали нормально , сосіди так розізлилися, прям до іскор з очей і в морду мало не дали за того пилососа 😂
Мені то байдуже на такі речі, я не думала що це може так сильно розізлити людей.
Ну в смислі? Люди сплять зазвичай в цей час.
Байдуже їй(((
Замороженная селедка 05 декабря 2023
Ответ дляПухнасті штани
в 12 ночи не буду злая.
а вот когда они пылесосят в 7 утра в воскресенье - я пишу им в чате дома, тегаю и прошу прекратить. один раз гантелей в потолок стучала. очень часто пылесосят рано утром в выходной.
но им вообще по фиг на любые претензии
Памʼятаю, як у чаті будинку, хтось обурювався, що сусіди посміли пилососити у неділю о першій годині дня, бо вони ще спали)
Не обижаюсь 05 декабря 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Ну так может им от вас покоя ни ночью ни днем нет?
В автора діти норм сплять, значить всім ок)))
автор Морковна 05 декабря 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Ну так может им от вас покоя ни ночью ни днем нет?
Та ні , не наскільки активні. 😃 за дітей запитувала казали не чутно їм криків
Вільний митець 05 декабря 2023
Ответ дляМорковна
В нас 2 дітей, менший дуже активний . Чоловік в день працює. І часто я роботу по дому роблю в ночі, коли засне малий. Пропилососили ми 1 раз, Наші діти за стіною спали нормально , сосіди так розізлилися, прям до іскор з очей і в морду мало не дали за того пилососа 😂
Мені то байдуже на такі речі, я не думала що це може так сильно розізлити людей.
Це капец.
Я в приватному будинку всю роботу робила вночі, а коои ж її робити з малими дітьми?!
Та і загалом діти в мене такі жваві і голосні. Нас би виселили, напевно.
Тому я і дивуюсь. Тут якось прочитала, що дитина прокидається в 6 і мама до 8 носить її на руках, щоб сусідам не тупала. Я не уявляю собі цього
Не обижаюсь 05 декабря 2023
Ответ дляМорковна
Та ні , не наскільки активні. 😃 за дітей запитувала казали не чутно їм криків
Дивна активність яку не чути)
Пухнасті штани 05 декабря 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Памʼятаю, як у чаті будинку, хтось обурювався, що сусіди посміли пилососити у неділю о першій годині дня, бо вони ще спали)
вообще я крепко сплю, был случай когда я проспала всю ночь и не слышала как сбивали мопеды рядом. но соседи пылесосят так, что я просыпаюсь. как будто бьют этой палкой пылесоса по полу.
Замороженная селедка 05 декабря 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Ну в смислі? Люди сплять зазвичай в цей час.
Байдуже їй(((
Байдуже автору, якщо хтось пилососить, як ви читаєте
Гидроусилитель руля 05 декабря 2023
Ответ дляМорковна
В нас 2 дітей, менший дуже активний . Чоловік в день працює. І часто я роботу по дому роблю в ночі, коли засне малий. Пропилососили ми 1 раз, Наші діти за стіною спали нормально , сосіди так розізлилися, прям до іскор з очей і в морду мало не дали за того пилососа 😂
Мені то байдуже на такі речі, я не думала що це може так сильно розізлити людей.
А якщо я в тій кімнаті, де заснув ваш син дрелькою продерлю, десь так хв 30, він же ж засне потім, ви ж не сильно злі будете?
автор Морковна 05 декабря 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Ну в смислі? Люди сплять зазвичай в цей час.
Байдуже їй(((
Мені байдуже коли сусіди щось роблять. Мені звуки не заважають і на розборки не бігаю.
Последний вагон 05 декабря 2023
Ответ дляМорковна
В нас 2 дітей, менший дуже активний . Чоловік в день працює. І часто я роботу по дому роблю в ночі, коли засне малий. Пропилососили ми 1 раз, Наші діти за стіною спали нормально , сосіди так розізлилися, прям до іскор з очей і в морду мало не дали за того пилососа 😂
Мені то байдуже на такі речі, я не думала що це може так сильно розізлити людей.
А если после ночной смены или с 5 утра работа у соседей? Не думали?
Почему нельзя днём убрать?
успокойте_Меня 05 декабря 2023
Конкретно мені мало що заважає.
Діти, тварини, побутові прибори не заважають.
Ремонт, дрель звісно почую.
Можу одягти беруші і спати.
Гидроусилитель руля 05 декабря 2023
А що з вашим сином станеться, коли ви пропилососите у день?
Не обижаюсь 05 декабря 2023
Ответ дляМорковна
Мені байдуже коли сусіди щось роблять. Мені звуки не заважають і на розборки не бігаю.
А ви особа для наслідування? Всі люди різні.
1 2
успокойте_Меня 05 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Норм, можливо, людина так стрес знімає. Все ок.
Або свекруху чекає зранку.
Не просто ж так)))
Не назло сусідам точно