Lena-0282• 06 декабря 2023

Советчиці, що настроєні проти президента. Що ви хочете?

Мені дивні жінки, які зараз, коли війна, кричать в усі боки , що в нас паганий президент. Ви думаєте головою?
Що ви хочете?
Хочете щоб він пішов? А хто замість нього?
Ви хочете ще й зсередини країну руйнувати???
Поясніть свою позицію. Це неможливо все читати😡😡😡
ebbi• 06 декабря 2023
Ответ дляeltiempo
Подивіться, які ще сьогодні теми в топі:
- принципово не буду донатити
- задовбали тривоги через зліт Міга
- прийшла повістка
- готують новий закон про мобілізацію
Рашка потирає свої брудні від крові рученятка и радіє.
Такі ж як і минулого року.Подивіться уважно.Мобілізація жінок,нові законопроекти,черговий скандал...Це все вколи відбувається,то в топі.Всі 2 роки.Не більше і не менше
Missdior_22• 06 декабря 2023
Ответ дляNat-li
спасибо, вопросов больше не имею

нет, имею
а он уже и в тикток перелез? поет, танцует?
идите молитесь на найкращого. Коснется война ваших знакомых или родных, по-другому посмотрите на вещи.
Марика-bf42• 06 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
От вам Порошенко поперек горла стоит, хоть он уже 5 лет почти как не президент. А почему сонцесяйный молчит, когда каждый день ловят его друзей, кумовей и однопартийцев на грандиозных суммах взяток? Почему молчит о гражданах россии в его окружении? Или я ошибаюсь и он хоть раз это прокомментировал? Кого то из них наказали?
Это вас не смущает?
Ви навіть не уявляєте, як я хочу забути за нього назавжди) Але не виходить, бо він скрізь разом зі своєю сектою свідків реформ. Таке враження, що вони ще на щось сподіваються і це дуже й дуже смішно, бо всьо. Мене дуже багато чого смущаєт, але не маю улюбленних авторів і ні на кого не молюсь. Україна демократична держава, президенти змінюються і мають ДОСТОЙНО йти, якщо виборці їх не обирають вдруге. Всі інші питання до правоохоронних органів, на скільки пам’ятаю реформованих п’ятим президентом.
BusinkaKiev• 06 декабря 2023
Ответ дляОленёнок
Кто выбеливает прошлую власть? Пересчитайте мои посты. Так все же: что конкретно сделал Зеленский и почему он строил дороги вместо армии?
При Пете было лучше , армия с глоками -не ваши слова ?
Что сделал Зеленский -ну как минимум получил помощь от Запада. Как никак но сажают коррупционеров . Напомните , плиз, сколько рук поотрубали за каденции Порошенко ?
Mush_Mash• 06 декабря 2023
Ответ дляКошачийНос
Я не то что бы противник президента, нет. Но иногда возникают к нему вопросы. Почему он спокойно смотрит на эти барабаны, тротуарную плитку, разворовывание гуманитарки? Он же не слепой и глухой, почему даже не прокомментировал? Почему до военных не доходит оружие и вообще помощь?
Да и вообще, по моему война как-то подзатянулась, а я не вижу с его стороны особых шевелений, нужно что-то делать ...
Потому чого децентрализация- в законе все написано подробно. В нашем городе на митинге мэру таких ₴&ев навешали за плитку во всех местах , шо он теперь перед громадо каждую неделю звитуетт, сколько они перечисли на потребы ЗСУ
ebbi• 06 декабря 2023
Ответ дляBusinkaKiev
Кого посадили?Я без сарказму...У кого відібрали награбоване і посадили?
завитушка• 06 декабря 2023
Ответ дляBusinkaKiev
А кого посадили, хто куртки втричі дорожчі купував чи того хто хотів барабани купити?
Nat-li• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
Моих знакомых война УЖЕ коснулась! А те, кто воюет, готовы давить за любые упоминания про рашистскую шваль, которая паслась здесь отлично до 24.02.22.
а вы из какой перди, что она вас не коснулась еще?
Missdior_22• 06 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Nat-li• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Flower Girl23• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
100%
Missdior_22• 06 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
svetlapanna• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Ясно, а глобально що хочете? Не дає він вам відповідей. Так що будете робити???
Запустити виробництво зброї.наше.Відновити Стугни,Вільхи.Не саджати патріотів,таких,че Марченко , Кривонос.Перестати думать,до ти на сцені,а не граєш роль,і не сподіватися на овації,а бути главою держави.
BusinkaKiev• 06 декабря 2023
Ответ дляebbi
Судей ловят, в Гугле есть инфо . На днях тех кто с кофе передавали взятки словили, Князев, Медведчук , ОПЗЖ , Шуфрич , Коломойский .
Nat-li• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
и это мне аккаунт, черпающий инфу из тиктока пишет
кіно і німці
Оленёнок• 06 декабря 2023
Ответ дляBusinkaKiev
Спорить с вами нет смысла, вы вообще не в теме. Хорошего дня
BusinkaKiev• 06 декабря 2023
Ответ дляОленёнок
Взаимно )
Alenka_ua• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Очень топорно работаете..но продолжайте в том же роде, так вас лучше из толпы вычленять.. Пишу специально на кацапском, чтоб вам облегчить работу с переводчиком..чи навіщо, можливо вам недолугим треба вже українську вчити...
missme• 06 декабря 2023
Мне казалось что уже 90 процентов украинцев прозрели касаемо войны, президента и в целом ситуации в стране.
Оказывается нет, многие до сих пор ходят в розовых очках. Печально.
ebbi• 06 декабря 2023
Ответ дляBusinkaKiev
Ну і піймали.І що?Князєву постійно зменшують заставу.Це для нас з вами типу сидіть.А йомк зменшать скільки втратити не шкода і буде він через 3-4 місяці у Австрії або Швейцірії...А Медведчк?Так сидить,що в Пітер вже яхту нову пригнав?А Коломойський що?Йому зараз краще тут типу в сізо перетоптатися,чим в Америку під суд видадуть?У нього щось забрали?Ви скажіть кого і скільки посадили і все конфіскували?Ви мене до гугла посилаєте,бо назвати нікого?А,ні...Одного Червінського по судах тягають,щоб якесь стерво зверху відмазати.Бо крайній треба
eltiempo• 06 декабря 2023
Ответ дляmissme
Поясніть, будь ласка, от ви прозріли про війну і президента. Що нам, українцям, робити?
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляebbi
Після президента йде Єрмак.Хто йде далі вже неважливо
В смысле не важливо? На местах ермак с зелей? (Я не о фамилиях сейчас.а о структуре!)
Оленёнок• 06 декабря 2023
Ответ дляebbi
Не разрушайте иллюзии человека. Зачем вы так?😂
катерина12009• 06 декабря 2023
Я не його виборець, весь минулий рік я мовчки чекала, ну може війна змінить щось в нашій владі, але нажаль такої корупції і зневаги до військових зверху ще не було.
Хочу щоб замість бла-бла він робив свою роботу, а після закінчення строку вибрали іншого. Але війна, виборів не буде і .. замкнуте коло
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Вот если б зиганутые зашли в форме-это б вас несомненно больше порадовало.
Причем мертвые украинские срочники в афгане совков вполне устраивали
ebbi• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ви не зрозуміли про що я
Nat-li• 06 декабря 2023
Ответ дляebbi
А кого після 2014 року посадили? Може когось з винних у розстрілах Майдану? Чи тоді не було ні корупціонерів ні суддів продажних?
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
я россию не смотри и наши новости не читаю, чтоб не расстраиваться. не нужно закрываать глаза на правду
Так а мураева Вы где смотрите с его предвыборкой?
ebbi• 06 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Це називається маніпуляція.Ми обрали нового,бо він обіцяв ’що прийде весна...’,а не для того,щоб він теж нікого не посадив.Могли б тоді й не переобирати.
BusinkaKiev• 06 декабря 2023
Ответ дляebbi
https://ti-ukraine.org/news/yaki-vyroky-vid-antyko...