Мені дивні жінки, які зараз, коли війна, кричать в усі боки , що в нас паганий президент. Ви думаєте головою?
Що ви хочете?
Хочете щоб він пішов? А хто замість нього?
Ви хочете ще й зсередини країну руйнувати???
Поясніть свою позицію. Це неможливо все читати😡😡😡
Що ви хочете?
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ дляAne4ka777
Треба було думати головою, а не сракою. Треба було не відводити військових від їхніх позицій за лінію розмежування, коли він верещав хлопцям на Сході ’Я же не лох какой-то!!!’. Треба було не скорочувати витрати на армію. Треба було не шукати в очах х#йла миру і ’не жарить шашлыки на майские’. Треба було не тягнути до Ради під егідою монобільшості, відвертих дебілів і злодюг. Треба було вірно розставляти пріоритети в управлінні державою, шукати професіоналів свого діла, а не ставити на ключові державні посади друзів з Кварталу. А головне, що треба було, так це не рипатись на вибори президента, а залишатися артистом і бізнесменом у своєму тихому болоті...
респект,все вірно!
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляNat-li
войну он закончит!
разве не ясно?
вспомнилось....донбасяне))))))
разве не ясно?
вспомнилось....донбасяне))))))
Мл.....(тут дальше были красивые.но не писабельные слова!)
Leo07032016• 06 декабря 2023
Ответ дляAne4ka777
ТАК
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Нічого втрачати и пойти в тюрьму это не одно и то же. У нас парламентско президентская республика. Даже если представить идеального кандидата, он не господь Бог.
Ну разве что какому то бывшему сидячему, чтобы гарантировано в тюрьму загреметь такое надо будет. А так кому и зачем? Я хочу увидеть человека, который на это согласится. Может среди советчиц есть кандидаты?)
ключевое - парламенто-президентская республика.а в действительности - все наеборот.((((
Rina_europa• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Боже, о чем вообще люди ведут здесь разговоры, если даже не знают кто такое Мураев и т.д. ...
Какие выборы?
Люди готовы голосовать за воров, продажных, агентов.
У людей нет ни критического мышления, ни элементарных юридических знаний.
А ещё хотим куда-то вступить... Уже вступили, ещё когда проголосили незалежність 👀
Какие выборы?
Ответ дляeltiempo
Подивіться, які ще сьогодні теми в топі:
- принципово не буду донатити
- задовбали тривоги через зліт Міга
- прийшла повістка
- готують новий закон про мобілізацію
Рашка потирає свої брудні від крові рученятка и радіє.
- принципово не буду донатити
- задовбали тривоги через зліт Міга
- прийшла повістка
- готують новий закон про мобілізацію
В країні війна, життя на паузі, а які теми ви чекаєте? Про новий рік і подарунки? Ну як таке можна писати
trickywicky• 06 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
С Польшей никто не срался. Просто Польше срать на то, что в Украине происходит. Они хотят зарабатывать как зарабатывали и не иметь конкурентов, которые эти заработки будут уменьшать. А разница большая. Толку от такой дружбы? Так можно было задружить с путиным в первые дни войны, согласившись на все условия. Не надо иметь каких то особых способностей, чтобы все просрать.
Нет, они должны годами дуть в убытке, потому что кто то возомнил себя мессией и заигрался в вечную войну за чужой счет
Оксана-004e• 06 декабря 2023
Ответ дляОленёнок
Если увеличим армию, не сможем строить дороги. Серьезно?))
Стратег, епта
Ответ дляRina_europa
Какие выборы?
А що з незалежністю не так?Треба було парашею залишатися?Жити з тими мародерами,гвалтівниками і вбивцями на їхньому дні?Я навіть саме слово русня ненавиджу до зубного болю
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
то что когда в стране полномасштабная война, когда на нас НАПАЛИ, то президент не может сделать все так, как хочется. Потому что это зависит от многих факторов.
не смог заглянуть в глаза путлеру ?
Ответ дляWomAnn
які паузи.люди будуються як подуріли.навіть зараз шо холод.такого не було до війни .ціни космос на нерухоміть.оце то ніщета.і хатки по 2 поверхи як грибочки
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ дляMan-Gust
Логично? Не для всех.
По стандартам НАТО, куда мы типа как-бы стремимся, при 10% потерь останавливают войну. У нас сколько процентов готовы...? Лишь бы победить в борьбе за свободу (?)
каким образом предлагаете остановить войну?война - остановись?
Ответ дляZenkas
Ми в іншій країні напевне живемо.То у вас десь шалено будується і всі багаті і веселі,а у нас рашисти продовжують людей і будинки нищити.
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляRina_europa
Какие выборы?
Так эти люди как раз знают)))
Украинцев стараются на мураевых уговорить)
Санька-4b93• 06 декабря 2023
Ответ дляZenkas
мда..така ніщета.таке виживання,що в тц не проштовхуться.люди гребуть мох і болото.айфони на ура.парковки забиті і не жигулями.люди гарно одягнені.якби не зеля,то смоктали б ми чупа чупс і вже давно.
А в чем здесь его заслуга, стесняюсь спросить? Что люди ещё с голоду не мрут?
Ответ дляebbi
значить мені повилазило.я не кажу про фронт.не вся країна у війні.кацапи захватили мало.не веселі люди.але не бідося.країна живе
Санька-4b93• 06 декабря 2023
Ответ дляZenkas
А, регистрация 18.12,2023, вопрос снимается
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я, як раз до ре слідкувала, на відміну від вас. З травня мовчали про блокування вивозу зерна, а це втрачені мільйони щомісяця. Тому сказано було дуже м´яко, і не так як ви переказали.
Шр значить не так, як я переказала? Я Вам розшифровку промови з сайту Президента привела. Шо знову не так?
Санька-4b93• 06 декабря 2023
Ответ дляZenkas
він просить гроші для нас у всього світу.і зброю.
Ипать, молодец.
Санька-4b93• 06 декабря 2023
Правда, подают в последнее время все хуже. Пора новую концертную программу готовить, эта всем уже приелась
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ дляНа Краю
Лично я хочу чтобы он не просто ушёл с наворованным и жил в удовольствие, а хочу чтобы его казнили. Он погубил жизни людей. Должна быть ответка.
у нас нет смертной казни,будет после войны строить из себя отца нации,как вошел в роль так и выйти из нее не может.