Мені дивні жінки, які зараз, коли війна, кричать в усі боки , що в нас паганий президент. Ви думаєте головою?
Що ви хочете?
Хочете щоб він пішов? А хто замість нього?
Ви хочете ще й зсередини країну руйнувати???
Поясніть свою позицію. Це неможливо все читати😡😡😡
Що ви хочете?
Марика-bf42• 06 декабря 2023
Ответ дляNat-li
А кого після 2014 року посадили? Може когось з винних у розстрілах Майдану? Чи тоді не було ні корупціонерів ні суддів продажних?
Удалено администрацией...
Ответ дляebbi
Це називається маніпуляція.Ми обрали нового,бо він обіцяв ’що прийде весна...’,а не для того,щоб він теж нікого не посадив.Могли б тоді й не переобирати.
Я не обирала.
Але коли пєтєшанувальниці починають в унісон співати про святість колишнього і коррупцію теперішніх, то вже якось зовсім тупо получається.
Missdior_22• 06 декабря 2023
Ответ дляAlenka_ua
Я українську знаю. Зайдіть в той самий тікток і почитайте що пишуть українці,не я одна такої думки. Але тіште себе ілюзіями далі,якщо вам так зручно
Mrs.Ochmonek• 06 декабря 2023
Ответ дляAnadeya
Що у Вас не сходиться? Якби Ви слідкували за тими подіями, то мали б читати про реакцію Дуди і Моравецького на такі висловлювання. Дуже недалекоглядно плювати в очі нашим партнерам під час війни, Вам не здається?
Я, як раз до ре слідкувала, на відміну від вас. З травня мовчали про блокування вивозу зерна, а це втрачені мільйони щомісяця. Тому сказано було дуже м´яко, і не так як ви переказали.
Санька-4b93• 06 декабря 2023
Ответ дляCharming
Тобто Ви хочете сказати, що теперішній президент і його поплічники такі самі, як і ’ папєреднікі’?
Нет конечно. Гораздо дурнее, наглее и жаднее. Илита Трускавецкая
Ответ дляNat-li
Я не обирала.
Знов маніпуляції..Всі хто щось не так пишуть про президента шанувальниці Петі?Інших в країні бути не може?Тільки за Петю або за Вову?Дивна логіка у деяких виборців президента
BusinkaKiev• 06 декабря 2023
Ответ дляebbi
Ну і піймали.І що?Князєву постійно зменшують заставу.Це для нас з вами типу сидіть.А йомк зменшать скільки втратити не шкода і буде він через 3-4 місяці у Австрії або Швейцірії...А Медведчк?Так сидить,що в Пітер вже яхту нову пригнав?А Коломойський що?Йому зараз краще тут типу в сізо перетоптатися,чим в Америку під суд видадуть?У нього щось забрали?Ви скажіть кого і скільки посадили і все конфіскували?Ви мене до гугла посилаєте,бо назвати нікого?А,ні...Одного Червінського по судах тягають,щоб якесь стерво зверху відмазати.Бо крайній треба
Медведчук -по факту зловили , а за часів минулої влади спокійно жив . Добре , що обміняли на наших Героїв . По Князєву -це питання до судів , Зеленський не має права впливати на судову гілку влади . Коломойський -побачимо .
Тут хоч якийсь рух почався, при Порошенку тиша і спокій .
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
Какие украинцы конкретно?))))
Напишите что конкретно мураев украинцам предлагает.собирается ли ядеркой пульнуть в бошку московитской плешивой мрази?
Оксана-004e• 06 декабря 2023
Ответ дляBusinkaKiev
При Пете было лучше , армия с глоками -не ваши слова ?
Что сделал Зеленский -ну как минимум получил помощь от Запада. Как никак но сажают коррупционеров . Напомните , плиз, сколько рук поотрубали за каденции Порошенко ?
Какие коррупционеры сидят, можно узнать? Которых зеля посадил
Ответ дляBusinkaKiev
Ви серйозно?4 роки рух і ніхто з крадіів не сидить?Це рух?
Missdior_22• 06 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Какие украинцы конкретно?))))
Яка ядєрка, вы хоч усвідомлюєте,що пишете?
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляebbi
Кстати куда делись юлеботы.яныкоботы и прочие боты остальные?)))
Ответ дляebbi
я дивлюсь на конкретні коменти частини тутешнього контингенту
більше мені ніде взяти інфу про петра
в моєму оточенні його шанувальників немає
більше мені ніде взяти інфу про петра
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
А как он собирается с московитами бороться? Прошу напишите предложения мураева
Кстати.он откуда сейчас территориально вещает?
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Не смішно. Він чарівник, чи що? Він така ж людина, як і ви.
мосєйчучка вгамуйтеся,чі щє один ордєн мужєства хоште ?
BusinkaKiev• 06 декабря 2023
Ответ дляebbi
Відкрийте посилання
Ответ дляInna_ya_krasivaya
а дальше что? он уходит завтра. страна в войне
кто будет договариваться об оружии? кто возьмет на себя управление? причем вы ждете такого супермена, который все порешает, и будет медийной персоной, классным дипломатом. давайте конструктивно, расскажите всем
Кто придет вместо - тот и будет.
Супермена и медийную персону мы не ждём. Дождались уже ’’классного дипломата, который все порешал’’, спасибо, кушаем, аж за ушами трещит.
Irina-5d24• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Хочете щоб пішов? Скажіть ясніше
Це найвеличніший вирішив соцопит серед домохазяєк провести? Думає чи грати у вибори?
Missdior_22• 06 декабря 2023
Ответ дляAlenka_ua
Вже вивчили? Молодець, пригодиться. майбутнє туманне на рашці
Таке ж туманність як і у нас. Українська моя рідна,розмовляю нею з дитинства. Мова тут нв до чого
Irina-5d24• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
А хто язиком на стадіоні і не тільки патякав? Про 2 тижні всі гарно запам´ятали, а бєліберду цього забули. Бонетвік
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Я знаю як виглядає присяга президента України:
’Я, Володимир Зеленський, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов´язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов´язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі’.
а до цего говорив ,що Україна - порноакторка.