Поміркована думка• 06 декабря 2023

Дівчата, порекомендуйте тонер для обличчя, яким ви дуже задоволені.

І який точно не рекомендуєте?)
Вік 35 років.
Барабан для дорослих• 06 декабря 2023
Не користуюсь тонерами, не розумію їх
Сироватка + термальна вода норм зволожують
Якщо ви тонер з тоніком не плутаєте

Ксерокопия ночи• 06 декабря 2023
Вы простая как двери...в свои 35
Состояние кожи, тип кожи, высыпания, гормональные изменения, чувствительность, пигментация, весь остальной уход, и ТД и ТП...все имеет значение.
А не этот хороший, этот плохой.
Ксерокопия ночи• 06 декабря 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Не користуюсь тонерами, не розумію їх
Якщо ви тонер з тоніком не плутаєте
Что там понимать, ph кожи они выровнять после воды перед кремом.
Термалка этого не делает
Барабан для дорослих• 06 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Термалка этого не делает
Это тоники
автор Поміркована думка • 06 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Вы простая как двери...в свои 35
А не этот хороший, этот плохой.
Дякую за ранкові компліменти))
Тип шкіри комбі, є часткові висипи, пігментація.
Ответ дляКсерокопия ночи
Вы простая как двери...в свои 35
А не этот хороший, этот плохой.
Зволожувальний крем Меді піл та Ордінару. Тонкі Ля рош. Під очі Меді піл.
Зараз також думаю над тонером Меді піл. Їх продукція непогана.
Не стесняюсь• 06 декабря 2023
Ответ дляПоміркована думка
У мене був інший їх тонер,пептід,ок
Безпорадна Кроко• 06 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Вы простая как двери...в свои 35
А не этот хороший, этот плохой.
Але є загальні недоліки засобів - різка віддушка, неоднорідний склад, водичка, від якої 0 ефекту, викликає подразнення тощо. Можна обирати з мільйона, а можна з 10, спираючись на оте все, вами перелічене.
Якщо хтось мені напише на подібне питання - почалось подразнення, сильно смердить, скаталось на обличчі, я навіть розглядати не буду з точки зору своїх потреб. Для цього і існують відгуки.
дожену і ощасливлю• 06 декабря 2023
Є купа догляду, але тонера немає. Нащо він?

дожену і ощасливлю• 06 декабря 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Это тоники
Тонік і тонер це різні речі?
Шумелка Мышь• 06 декабря 2023
Пробовала дочки лосьон биодерма себиом, хорошо для жирной кожи, блеска почти до вечера не было
А так пробовала свр физиопюр , тоже неплохой тоник. Сейчас у дочки биодерма сансибио лосьон для чувств кожи.
Білка в колесі• 06 декабря 2023
У меня сейчас тоник Ева бланше. Но у меня весь уход этой марки. Вроде норм. Про тонеры никогда не слышала. Это что,автор?
Трактор Віка• 06 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Термалка этого не делает
Это тоники, а не тонеры делают.
Барабан для дорослих• 06 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Тонік і тонер це різні речі?
Так
Почитайте якщо цікаво
А ще є есенції
Stepa_nida• 06 декабря 2023
Рідко використовую таку категорію в догляді.
Але наразі в мене виключна ситуація, бо маю їх навіть два))
Під віт. С базовий тонер Manyo bifida biome - приємний, свою функцію виконує (я ним готую шкіру до нанесення сироватки, вона дуже густа і масляниста. Якщо текстура конкретно вашої сироватки ок і це актив, то тонер тут не потрібен).
Також у вечірній рутині PSA Heroine - ніжний мультикислотний засіб, якраз на такий сезон, коли шкіра може негативно зреагувати на більш сильний актив.

І ще можу порадити, якщо є сильне лущення, шкіра страждає від морозу- dr. Jart з серії Ceramidine. На зволоження та відновлення захисного бар´єру працює шикарно, а рідка текстура сподобалась більше, ніж сироватка з одноіменної лінійки.
Барышня86• 06 декабря 2023
Ответ дляПоміркована думка
Я ось теж бачила як рекламують цей тонер щ комбучею, мовляв на теплу погоду замінить і тонер, і крем і сироватку. Хотіла вже брати на чорну п´ятницю але зайшла відгуки почитати то багато відгуків що навіть не зволожує. То побоялась брати що б не була +1 банка яка тільки стоїть і місце займає
Якщо хтось реально має відгук то хотілося б почитати
Барышня86• 06 декабря 2023
Pyunkang Yul Moisture Serum - типу сироватка як молочко , але банка велика я як тонер використовувала, дуже сподобалось ще хочу придбати знов. Там є з прозорою рідиною і з білою як молочко,от в мене другий варіант
secret key hyaluron aqua soft toner
Це мій теж улюблений зволожуючий тонер, велика банка і на знижках можна на єві вигідно взяти , не лягає плівкою і від нього я відчуваю зволоження , купую вже третю чи четверту банку
Valechka-mk• 06 декабря 2023
Мне оч.понравилась камбуча dr.ceuracle.
От medi-peel неплохо, но не так все таки
Ответ дляValechka-mk
Мне оч.понравилась камбуча dr.ceuracle.
Також придивляюсь . Випадково, не такий?

Директриссимо• 06 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Вы простая как двери...в свои 35
А не этот хороший, этот плохой.
Удалено администрацией...
курасаны• 06 декабря 2023
Зараз користуюся такими двома. Перший дуже поживний, гарно відновлює та заспокоює, пом’якшує шкіру. Другий має компонент, який спрацьовує як пілінг, тому чудово звужує пори,вирівнює та зволожує. Також, чудово себе показав при незначних висипаннях на шкірі доні - підлітка.
Ксерокопия ночи• 07 декабря 2023
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...