Раздражевская• 06 декабря 2023

А є якась можливість доїхати з Польщі до України?

Щоб не автобусом ,ввечері 15 грудня чи ні?
Намазюкана нішою• 06 декабря 2023
Поезда? Частные перевозчики?

Корсет_на_шурупах• 06 декабря 2023
с Пшемишля 2 поезда вечером.Можно искать на фейсе в группах,всегда кто-то едет машиной
Викасикрет• 06 декабря 2023
Приватно можна виняйнати авто
vecya• 06 декабря 2023
Поезда Хельм-Киев, Перемышль- Киев
Стриптизерка• 06 декабря 2023
Поезд
Машина
Самокат
Автор, Вы не знаете какой транспорт ездит? Все , кроме самолетов
Мовчу, але хочу• 06 декабря 2023
Шукайте групи в фейсбуці і телеграмі в тому місті, де ви. Я так знаходила багато перевізників. І не тільки в Польщі.
Сяду на шию, дорого!• 06 декабря 2023
На поезда с Перемышля всегда есть билеты.
Стриптизерка• 06 декабря 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Летом не было(( сезон отпусков. Может и к новому году так?
Все возможно• 06 декабря 2023
Ответ дляСтриптизерка
Поезд
Машина
Самокат
Можна ще пішим ходом) на кордонах є переходи для піших, там ще швидше ніж транспортом) автор ми ж не знаємо звідки ви їдете

Шкварочка• 06 декабря 2023
Поїзда йдуть і не один і не в одне місто України- вибирайте що вам краще і ловіть білети бо вони розлітаються
пАлАвинкА• 06 декабря 2023
З Перемишля до Київа, наприклад, 15-го числа їде чотири потяги, ще є білети на всі. Два з них їдуть ввечері.
Карпатський грибар• 06 декабря 2023
Рава Руська:
https://www.uz.gov.ua/passengers/timetable_new2024...