празники не помню• 06 декабря 2023
Хто був у Єгипті в другій половині грудня?
Дуже вітряно? Чи можна ще купатися?
Шпондєр• 06 декабря 2023
Раз були. Досить вітряно було. Вода 24 але вітер з ніг збивав. Ще о 16 вже було темно. Місцеві в куртках ходили 😂
Кросівки оригінал• 06 декабря 2023
Була в готелі Джаз Бельведер, як раз в другій половині грудня
Було вітряно і вода холодна, але все одно дуже класно. Вдень жарко
Ввечері навіть куртки вдягали
Щедрик ведрик• 06 декабря 2023
Темнеет рано, купаться можно, но ветра, больше не полечу в это время)
празники не помню
• 06 декабря 2023
Ответ дляШпондєр
Місцеві деколи в листопаді ходили в куртках)) нам було смішно
празники не помню
• 06 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Очень рано темнеет, естественно более холодно и ветрено.
Дякую
празники не помню
• 06 декабря 2023
Є можливість полетіти,вагаюся. Аргументом є те,що у нас набагато холодніше)
Ms. Откровенность• 06 декабря 2023
Останні 5 років дуже сильно змінився клімат . Раніше ми кожен рік літали в бухту на Новий рік , а зараз ні -ввечері вітер відриває голову , температура ввечері 14-16 градусів, вода прохолодна , вийшов -змерз. Довше голову сушити , ніж плавати. Ну його в пень. Краще на Шрі ланку , дорожче , але то справжній відпочинок взимку .
Шпондєр• 06 декабря 2023
Ответ дляпразники не помню
Все одно будуть ресторани, басейни й хамами. Відпочинок це завжди круто. Є можливість не потрібно її упускати
Єдине , дивилась би готель з критими басейнами і з підігрівом.
ПесиКот• 06 декабря 2023
Ответ дляпразники не помню
Я б летіла. Це такий кайф тепле сонечко після морозу. Ми були початок-середина грудня, дуже сподобалось мені. Вибирайте бухту і басейни з підігрівом.
Миловидна леді• 06 декабря 2023
Ответ дляПесиКот
а какие бухты с подогревом?
Голодаю• 06 декабря 2023
Как повезет с погодой. Мы были на нг в Набке. Дня три ходили в куртках даже днем. Потом потеплело, купались, загорали, все было отлично. Но это мы были самый первый раз и о том, что Набк самая ветреная бухта конечно же не знали))
Автор, Ви ж розумієте, що з року в рік у той самий період може бути абсолютно різна погода. Треба прогнози дивитися та інформацію від тих, хто саме зараз відпочиває.
Я, наприклад, пару років тому у лютому в Набці застала добру та не вітряну погоду. Плавали, засмагали. Хоча своїм клієнтам готелі у цій бухті на зимній відпочинок я не раджу.
Зараз точно знаю, шо у Шармі тепло, вдень +28-30, море десь +25.
Взагалі, цього року була спекотна осінь у Єгипті та походу зима теж можливо буде теплою.
празники не помню
• 06 декабря 2023
Ответ дляСвята
Это зависит от выбранного места. Если там есть ветра-холодно. Советую Маккади, там достаточно тепло и не ветряно.
Дякую
празники не помню
• 06 декабря 2023
Ответ дляtourdream
Дякую!
Паспортний стіл• 07 декабря 2023
Автор , а ви зараз плануєте?
Не дізнаватися, як там ситуація на курортах?
В плані безпеки?
празники не помню
• 07 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Автор , а ви зараз плануєте?
В плані безпеки?
Дізнавалася. На курортах все абсолютно спокійно.