П´яна вишня• 06 декабря 2023

А як солодощі на Миколая пакують?

Так співпало що сьогодні буду в гостях у дорослих дітей своїх, хотіла принести миколайчика заодно, раз в цей день буду)
Як на цей день ті солодощі пакують? Абияк чи є якісь "правила"? Сорі, ніколи не святкувала того раніше)
ПолБатона• 06 декабря 2023
Я в красивые кулечки подарки накладываю, с упаковкой не заморачиваюсь

АгатаХристя• 06 декабря 2023
я готовые наборы покупаю уже в упаковке, вот такой в этом году взяла
Как нефиг делать• 06 декабря 2023
Ответ дляАгатаХристя
Там часто несъедобные конфеты. А коробочки да, красивые. Может где-то отдельно продаются подобные?
Забобонний фрукт• 06 декабря 2023
Покладіть в подарунковий паперовий пакет з новорічним малюнком. Взагалі, мені здається, нема якихось правил пакування)
АгатаХристя• 06 декабря 2023
Ответ дляКак нефиг делать
я читаю состав, там всегда пишут какие конфеты всередине. Конкретно тут сникерсы, марсы, твиксы, баунти и M&Ms, как по-мне неплохо
Інно4каа• 06 декабря 2023
Ответ дляАгатаХристя
де ви такий купували?
АгатаХристя• 06 декабря 2023
Ответ дляІнно4каа
де ви такий купували?
Конкретно я купувала в супермаркеті Грош у Вінниці, але це Вам навряд чи допоможе :) Але вони є всюди, навіть у іграшковому магазині Антошка бачила, в Сільпо є теж
Країна мрій• 06 декабря 2023
Ответ дляІнно4каа
де ви такий купували?
В АТБ
Zelenkа• 06 декабря 2023
Ответ дляАгатаХристя
Цього року немає кіндеровських. Я ще і їх люблю, там завжди є що вибрати до кави 😁

Інно4каа• 06 декабря 2023
Ответ дляКраїна мрій
В АТБ
так, а я не бачила( а яка ціна?
Країна мрій• 06 декабря 2023
Ответ дляІнно4каа
так, а я не бачила( а яка ціна?
Точно не скажу. Завернула увагу , що самий дорогий М&М був 169грн.
Ну я своїм племінникам взяла Рошеновські набори, бо вони їх люблять.
На них теж була гарна ціна 600гм - 160грн приблизно, точно не пам´ятаю
Інно4каа• 06 декабря 2023
Ответ дляКраїна мрій
дякую)