Забрала і не сказала• 06 декабря 2023

Всі свята одна. Є ідеї?

Я одна. Батьки померли, родичів нема.
Зараз не працюю тож колег теж немає.
Є подруги, але вони розї’зджаються на свята хто куди…
Хто святкував новорічні свята в усамітненні, як підтримати святковий настрій? Чи краще взагалі нічого не святкувати…
До речі, подумала про подарунки… Нема кому що дарувати, тож буду тайним сантою для солдата з ЗСУ (долучилась до ініціативи волонтерів).
Можливо хтось любить читати? Можемо обмінятися на Новий рік улюбленими книжками (в мене є трохи, люблю читати) через Нову пошту
Шеллар• 06 декабря 2023
Заведіть кота чи собаку, самотність щезне.

КротоТо• 06 декабря 2023
Чипсы, Оливьешечка и 8 сезонов Игры престолов. Манала я те подарки и гостей
ГугелП@лАмался• 06 декабря 2023
Ви хороша людина, у вас все будет чудово
автор Забрала і не сказала • 06 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Я б з радістю, але Не можу. Я маю через пару місяців іхати закордон.
Пилосмок працює• 06 декабря 2023
Глинтвейн,хорошее кино,любимая еда. С соседями тоже не дружите?
Чучело-Мяучело• 06 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
И что мужчин не было и никого совсем нет ?
Каркуша Клара• 06 декабря 2023
Може тур якийсь собі замовити? Наприклад бусом з Одеси в Прага, Відень тощо.Якось розвієтесь, може друзів знайдете.
От пишуть заведіть кішку чи собаку, чим вони в свята допоможуть?
Гуляю босоніж• 06 декабря 2023
сама собі дарую, сама собі їжу замовляю, сама собі пляшки відкривати буду от лише штопор куплю, а поки п’ю те що відкручується. і серіали та фільми звісно. я собі приємніша компанія, ніж багато хто зі знайомих...тож треба насолоджуватись і цінувати це, доки є така можливість
Ответ дляЧучело-Мяучело
Чому? Було декілька серйозних стосунків. Але останні закінчились не дуже гарно, тому більше я поки що стосунків не хочу

Ответ дляГуляю босоніж
Гарний фільм, вечеря, вино… це в принципі звичний вечір. Хотілось би чогось справді святкового, та не знаю шоб такого придумати самій собі
Vitamina1407• 06 декабря 2023
Я коли була сама то свята проходили перед тв (обожнювала новорічні концерти)😀або в інеті , та написання планів,цілей на наступний рік ,і просто сама зі своїми думками,але я люблю проводити час з собою,мені в кайф.
Автор,а що за ініціатива волонтерів? Як долучитися чи як це робиться? Теж хочу .
Я натуралка• 06 декабря 2023
меркантильне питання - а за рахунок чого ви живете, якщо не працюєте?)
Козачка• 06 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Может в кафе или ресторан на новогоднюю ночь? Там программы будут.
Гуляю босоніж• 06 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
то поїхати закордон і погуляти там вуличками. зараз гарно в європі)
я хочу в париж якось..круасани, кава...все таке. хоч іна пару днів..але кіпішу скільки! квитки купи, вокзали..готелі..нове місце..потяги/літаки..точно з рутини виб’є)
Ответ дляVitamina1407
https://www.instagram.com/p/C0ZsgPUohQw/?igshid=
Добротная• 06 декабря 2023
Откройте шампанское, фрукты, встретите нг и спать. Понимаю вас
Ответ дляЯ натуралка
Заощадження
мегамоСГ• 06 декабря 2023
Я теж буду зовсім одна)) можемо онлайн разом
Каркуша Клара• 06 декабря 2023
Ответ дляКозачка
Як ви собі це уявляєте. Ну замовила собі автор столик в кафе на новорічну ніч.Сидить собі сама, а довколо компанії веселяться у колі друзів та родичів.Це ще більш в депресію понурить .

Пилосмок працює• 06 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
В театр сходите
Пилосмок працює• 06 декабря 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Не факт, можно потанцевать в толпе
Козачка• 06 декабря 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Ну как то так. Должны были с подругой или другом отмечать, но не пришли. И познакомиться с кем то.
Санта Барбара• 06 декабря 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Они очень помогают. Но живут меньше нас. А потом звиздец.
Алина-1240• 06 декабря 2023
Очень просто-ищу друзей,указываете город)
SkodnaYa• 06 декабря 2023
Я бы, наверное, поехала в тур по Европе. Даже если не найдется компания среди туристов, просто погуляла бы в новогоднюю ночь по Парижу, или Праге, или ... по другому городу, Встретила бы там Новый год под бой курантов на центральной площади и Вы так не будете одна.
Allein74999• 06 декабря 2023
Было дело. Чужой город, никого знакомых. Я, миска оливье и телек. Отлично.
Ответ дляSkodnaYa
Саме так я зустріла минулий новий Рік) в турі, з групою інших туристів, на площі Будапешту
Тут надолго• 06 декабря 2023
Ответ дляПилосмок працює
Не факт, можно потанцевать в толпе
А если не любишь танцевать?
Облако в кедах• 06 декабря 2023
Напишите в личку, какой город. Я часто была в такой ситуации.понимаю. напишите мне, поздравлю вас)
Чучело-Мяучело• 06 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Тогда не парьтесь. Если вам через 2 месяца за границу, подготовьтесь лучше к поездке.