Українська зірочка• 07 декабря 2023
Якщо нараховують у салоні краси більше, ви доплачуєте?
Ну там типу ви записалися на стрижку, і жіноча стрижка коштує 500 гривень, а потім адміністратор каже: доплатіть ще за чубчика 100, бо ми його рахуєм окремо. Або, у вас шоста довжина, тому з вас 700
Ви доплачуєте?
Результат:
вже голосів:
27 (64.29%)
Доплачую
15 (35.71%)
Ні
Доктор Хаос• 07 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Довжину хоч якось модна виміряти, але ж густина то поняття відносне
з цими ,,кручу верчу запутать хочу,, краще справ не мати
Я розумію ще врахування густоти волосся при фарбуванні чи процедурі кератину/ботокс. Але в інших випадках, ну це розвод просто
Україна понад усе!• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Це не завжди, тому що миття голови може входити у вартість стрижки
В прайсе есть такой пункт. Обычно, не считают с мойкой стрижку. Она не входит в стрижку. Но это от салона зависит, обычно не считают. Либо написано стрижка с мойкой и укладкой столько то и без
Доктор Хаос• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
а ще розчесати +50 гривень
Не підкидайте ідей для підприємливих перукарів)))
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Та нє, ну вважаю, що це все види жлобства, бо можна ж нормально написати вартість і включити туди все, що треба
Губи з філером• 07 декабря 2023
Ответ дляДА да да
В салон красоты я хожу только на стрижку и окрашивание. Стоимость мне озвучивают после выполнения всех работ
Аналогично. Я не знаю как можно наперёд сказать точно... там же граммовку считают материалы
ДА да да• 07 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Можно озвучить примерную стоимость
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляДА да да
Можно озвучить примерную стоимость
або діапазон чіткий, тому що майже завжди вийде верхня межа
Губи з філером• 07 декабря 2023
Ответ дляДА да да
Можно озвучить примерную стоимость
Примерно да. Но каждый раз сумма отличается. Вопрос же в теме именно про доплатить. Мне озвучивают после, перед моим уходом
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
а за що можуть бути доплати у фарбуванні?
Губи з філером• 07 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Доплаты к чему? Я не знаю, мастер меня когда красит ставит мисочку на весы и все-все считает. Вконце всего - сумма. На густые волосы естественно больше уйдёт чем на редкие но той же длины. Поэтому и нет чёткой суммы.
Українська зірочка
• 07 декабря 2023
Ответ дляvikohka
neт, вeздe мытьe считаeтся отдeльо.
Точно не скрізь, я чула про випадки, коли миття рахували окреме, але мені ще жодного разу не доводилось
Відірву та викину• 08 декабря 2023
Оплату зроблю але більше в той салон не прийду.
Справа не в тому що мені шкода тих 100 грн а в тому що про такі ньюанси треба казати ДО стрижки а не Після