daiannaSan• 07 декабря 2023

Не сильно костистая рыба, чтоб тушить/жарить

Раньше покупала пангасиус, хек, минтай, но в последнее время попадаются маленькие костистые тушки. Хочется и вкуса другого. Посоветуйте рыбку, можно филе а можно чтоб тушку на стейки порционно порезать и подарить или запечь или стушить. Можно сразу и с рецептом))( рыбку не дорогую.
Інно4каа• 07 декабря 2023
хєк действительно стал костлявый
Matilda99• 07 декабря 2023
Судак, камбала
kit-voyak• 07 декабря 2023
кинг клип спробуйте
чаревна• 07 декабря 2023
Я люблю хек в томате с овощами
Сейчас вроде акция в варусе на красного окуня
lus_so• 07 декабря 2023
Тунець. Така невелика тушка 1-1.5 кг, схожа на скумбрію, більш кругла і масивніша. Щільніший ніж хек, добре і для смаження і для запікання.
lilu502• 07 декабря 2023
я купую хек мерлуза, невеликі тушки. Нема там зайвих кісток. Люблю саме такий
lilu502• 07 декабря 2023
ще скумбрія, але кісток більше
Я не Сірожа• 07 декабря 2023
Ответ дляkit-voyak
кинг клип спробуйте
Кінг кліп прекрасна смачна риба, але ж автор просила порадити недорогу, чи не так?
mammyanny• 07 декабря 2023
Кінг кліп спробуйте.
mammyanny• 07 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
Але й не як лосось за цінами ж
Я не Сірожа• 07 декабря 2023
Автор, з недорогих ставриду гляньте. Не така жирна, як скумбрія, але цілком норм.
Морожену її не беру, а от горячого копчення вона мені подобається набагато більше, ніж скумбрія.
tanek_t• 07 декабря 2023
Риба заєць спробуйте
kit-voyak• 07 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
брала два тижні тому майже за 300 грн /кг середні тушки. ціна наче норм. хек не набагато дешевший
Abrado• 07 декабря 2023
Тріску полюбляю)
Свас в шоке• 07 декабря 2023
Натотенія
Свас в шоке• 07 декабря 2023
Ответ дляAbrado
Тріску полюбляю)
Класна, але давно гарну не купували
Якась суха переважно
theolga• 07 декабря 2023
Ответ дляlus_so
Лакедра это,которую у нас почему-то называют тунцом
Карпатський грибар• 07 декабря 2023
Мойва, дуже смачна й не приїдається.
Incol• 07 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
А навчіть готувати кінг-кліп. Декілька раз заглядалася на нього в рибному, він не такий вже й дорогий, але не знаю, як до нього ’підійти’. В рибному купую хек ’шайбами’пресований, його ще ріжуть на такі медальйони по 2-3 см, дуже зручно.’
Я не Сірожа• 07 декабря 2023
Ответ дляIncol
Кінг кліп нічим не відрізняється в приготуванні від іншої морської риби)
Єдина відміна - чистити не треба, луски немає.
Ну і не ’забивати’ активними приправами чи жиром, бо риба дуже ніжна, трохи солодкувата, смаком і консистенцією трохи схожа на креветки.
Найпростіше її запекти. Вимити, висушити, посолити зовні і зсередини, поперчити, натерти лимонним соком, всередину покласти декілька гілочок кропу, збризнути олією і запекти в фользі або пергаменті.
Можна з овочами порційно запекти. Все так само, як написала, але додати овочі, бажано ті, що швидко готуються і не мають яскравого смаку, типу брокколі, кабачка, порею.
Можна посмажити. Помити, висушити, присолити, обваляти в муці і на невеличкій кількості олії або на вершковому маслі посмажити. Можна потім ще трошки протушкувати в вершковому соусі, але тоді вона втратить той характерний смак креветки.
Короче, як подобається, так і можна готувати.
Киппи• 07 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
Ви так гарно написали про рибку кінг-кліп, що обов´язково її куплю і приготую як Ви написали. Дякую.