Кашка-маняшка• 1 час назад

В чем феномен пальто украинского бренда Бажане?

В тик токе попалась дивчына, которая кредит взяла на это пальто. А что в нем такого классного? За укр бренд 20 тыс? Серьезно?))
Обращеница• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
Причому масово чи не масово, масово по 1-5 тис. $ платтячка піджачки в світі тоже не купляють))То ж не масмаркет, а преміум сегмент.Але сукні від Фролов укр дизайнера і головні убори Baginsky купують Jlo, Rihanna і багато інших.
Покупают за эту сумму,но не украинские бренды
Ло Шарик• 1 час назад
Ответ дляМама Чели
Выкройку взяли с сссровского пиджака....
Второе фото - прям прет пиджаками конца 80х
О. Я думала только у меня ассоциируется с этим. У меня еще и форма в учебном заведении была в 98 что ли. Такой же дебильный пиджак
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляМаксХмара
На зе роу не хочете сходити? Авто нк реально дивна тема, є різні бренди і різна ціна Макс Мара і Хе роу по тисячі доларів вас не бентежить, ні? ну не ходіть там де вам дорого, он НМ в Україні прощається, ви головне в Аркет не ходіть...
Просто тут думають 20-30 тис грн. має нове пальто Шанель бути)) а остальное купят на Алі Експресі)
Не пириживай• 1 час назад
Ответ дляМаксХмара
Ви пальто в секонді купили? Шерстяне пальто Макс Мари не коштує 400 евро, даже дешевший вікенд не коштує тому так порівняла, на кожен товар є ціна, не подобається, йдеш в сегмент де цінник тебе задовольняє, особисто в мене є 100% кашемірове пальто, англійського нішового бренда його ціну навіть писати не буду а то у автора буде інсульт, якщо 400 евро то капець як дорого
Здесь речь не в цене на пальто, а о конкретной вещи укр. производителя. Оно явно того не стоит. Крой на любителя, который уже через пару лет будет выглядеть нелепо.
МаксХмара• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
))) щось в цьому є, вище за Алік вже писали..
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляМаксХмара
Любимий магазин ви що)
Ло Шарик• 1 час назад
Ответ дляМаксХмара
Фасон Макс мары вечен и красив. И пошив отличный. Этот бренд ужасно сидит и он дубовый. Не имею ничего против украинского. Но давайте объективны будем
Сизоока бестія• 1 час назад
А чому за українськи бренд не можна дати 20 тис+ це альмака + я знаю як йогоза 17500 купити
МаксХмара• 1 час назад
Ответ дляНе пириживай
)) ну це не вам вирішувати які ціни потріьнл ставити на свій виріб виробнику, а то так можна сказати вам зарплату високу платять, вагі навички цього не варті. Що там хто вартий буде вирішувати спрос на ці товари.
ЗИ Макс мара також не вартий тих грошей, там собівартість 1/10 все інше маркетинг, таку якість і класичну флрму спокійно можна купити в мідл класі , поговоримо про жертв інстаграму і маркетингу
Сизоока бестія• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
В мене є пальто від шанель якому 18 років і воно зараз коштує б/у біля 4 тис євро
Ло Шарик• 1 час назад
Ответ дляСизоока бестія
Можно. Но конкретно тут пошив и вид изделия не стоит суммы запрашиваемой
Обращеница• 1 час назад
Ответ дляЛо Шарик
100%
Если б оно было как макс Мара,уже б расхватали
Сизоока бестія• 1 час назад
Ответ дляЛо Шарик
Це ваша субʼєктивна думка. А та сама макс мара має мільярди підробок на китайсих сайтах, обідно коли ти купив пальтішко за двушку, а поруч купа корій за 50
МаксХмара• 1 час назад
Ответ дляЛо Шарик
Давайте, цінник зе роу подивимося чи Макс мару? Що за 400 евро можна купити, шерстяні носки? Об´єктивність складається з декількох факторів, чому так скромно на фактор ціни очі закриваємо?
Ло Шарик• 1 час назад
Ответ дляСизоока бестія
Так 18 лет его крой не вышел из моды. Оно имеет товарный вид. Вы надели и кайфуете. Уверена. Да, дорого, но 18 лет. Тут ощущение, что в этом пальто Крупская Ленина хоронила и тогда уже оно было бабское
Ло Шарик• 1 час назад
Ответ дляСизоока бестія
Не покупайте не в бутике. Всего лишь. Кто имеет возможность на такую марку, тот имеет возможность и поехать в Италию и купить в магазине
Сизоока бестія• 1 час назад
Ответ дляЛо Шарик
Ну воно теж специфічне і на любителя
Аль де Барановна• 1 час назад
Ответ дляКашка-маняшка
В чем патриотизм?
Поддерживать украинского производителя.
Я всегда покупаю именно украинского,если меня все устраивает.Даже если дороже.
Кто то поддерживает гривной китайцев,кто то поляков и т.д.Мне ближе украинцы.
Мелочунь• 1 час назад
Ответ дляБлагоуханочка
От я как-то психанула и хотела купить там пальто. Шоб шерсть, длинное, до середины икры хотя б. Пришла мерять - а там нужной мне длины только модные эти, с плечами широкими, я в нем как Филлипок какой-то была. Вздохнула и ушла
Филиппок
Ваш коммент такой смешной и милый одновременно
Ло Шарик• 1 час назад
Ответ дляМаксХмара
Вы специально в смысл не вникаете? Еще раз: это конкретное изделие не стоит и 1000 грн
Мелочунь• 1 час назад
Ответ дляМаксХмара
Хе Роу -это эпично
Гірчинка• 1 час назад
В Україні гарна школа закрійників верхнього одягу, конструкторів, швачок. Україна багато років відшивала пальта для Німеччини, Франції. Залишилась база, обладнання, залишились контакти постачальників. Наша країна в цьому плані продвинута. Є за що платити.
Оличка_Боличка• 1 час назад
У меня пальто от Бажане, только другой фасон
Оно очень качественное, легкое
Лет на 5 точно, считаю норм цена
Вот свитера по 10к как по мне то уже ту матч
Ло Шарик• 1 час назад
Ответ дляСизоока бестія
Ну воно теж специфічне і на любителя
Не видела ваше. Но конкретно тут эпично все. И даже допустив 100% альпаку, пошив и фасон испортил все хорошее.
Сизоока бестія• 1 час назад
Ответ дляЛо Шарик
Я маю можливість, але не всі моделі є у всіх магащинах, я не попрусь в спец ткр за пальтом і ніхто не попреться
Сизоока бестія• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
І не тільки закрійників, в нас взагалі класний одяг. Але люди тут кінчають від гес і лагерфельд
Хропочка з гривкою• 1 час назад
там все дорого, качество наверное и хор.материалы, есть модели интересные, но очень большая цена,тот же массимо дутти намного дешевле
МаксХмара• 1 час назад
Ответ дляЛо Шарик
Ще раз це не вам вирішувати які ціни виробнику ставити ну вас же не примушують його купувати? Якщо воно не вартує і погане, його не куплять, так ринок і працює....чи для вас Принципово щоб скрізь була ціна яка вам подобається, ну сорян, світ такий жорстокий, начхати йому на вашу думку
Хропочка з гривкою• 1 час назад
Ответ дляСизоока бестія
але це дуже висока ціна для України, для укр.зарплат
Оличка_Боличка• 1 час назад
К стати у меня как на фото 1, в живую намного оно красивее
Я взяла со скидкой за 17500
Довольная как слон, вы в живую видели, трогали? Вот что то а пальто стоят своих денег на 10000%