ZhukOlena• 07 декабря 2023
☄️ У США залишилися кілька тижнів і ресурси на допомогу Україні закінчаться
"США не можуть дати Україні будь-які гарантії щодо подальшої допомоги у світлі позиції Конгресу, - координатор Ради нацбезпеки Джон Кірбі"
Ваші думки, пані та панове. Що буде далі і нащо нам та мобілізація живої сили без зброї?
Sunny Hanny• 07 декабря 2023
Ответ для5thelement
Там всё было договорено , в Омане .
Не получилось страну сразу слить раше , власть сделала всё, чтоб мир от нас отвернулся и слить нас через 2 года
А народ все рівно не учить. Все рівно багато хто ’ він лучший боневтік всих часів’.
5thelement• 07 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Зеленский недавно хвастался, что мы производим 6!!!! БМП в МЕСЯЦ
Это же бл@ пи@@ец, как много
Не разводите зраду , ещё 10 дронов же !
Ответ дляРыжаяЛиса
Почему все считают, что кто-то нам ОБЯЗАН давать оружие и деньги?
Наших мощностей и не будет достаточно. Мы воюем со страной, которая наращивала военную мощь последние 30 лет. В отличие от нас...
Бо на нас тиснули, і ми лишилися без ЯЗ
Будь вона у нас, війни б не було і іх зброя срана нам би не треба була
svetlapanna• 07 декабря 2023
Ответ дляКлементина
Я теж такої ж думки.
Зе можна було б обирати, як би ми жили в умовній Швейцарії, де грошей море, країна нейтральна і ніхто на неї не претендує. Тоді можна і поексперентувати, щось накшталт: ’ а давайте виберемо ось того смішного, подивимось, що буде. Чи впорається система?!’
Але в Україні, де поряд сусід готує війну. І Зе про це навіть до виборів попереджали. Були ще ці бороди з Порохом і пуйлом. Ще тоді казали, що можлива війна. Як було обрати Зе??? - я не розумію.
І головне моє питання : чому ми не набудувати укріплень, таких як зараз зробила русня? Я ще розумію не було заводів. Але ж укріплення і мінні поля - це справа місяців. І дуже ефективно, як показав наш контрнаступ ((. Лінії суровікіна працюють.
Про це можна балакати вічно.
А на жаль, є прислів´я - говорили- балакали- сіла та й запалкали.Оцезараз відбувається з країною.
В усіх темах пишу- як можна було згорнути всі оборонні програми? Навіщо було класти асфальт? Навіщо було скорочувати військовий на Житомирщині, які відповідали за кородн з білорашкою? Чого тримати цього щура фсбшного єрмака?
Десь в Фб читала, що влітку не будували наші укріплень, а русня кілометри вирила!! Як? !!!!І хєр їх виб´єш тепер. Беззбройних пацанів кидають на м´ясро, в нас вилов чоловіків. просто хапають і по чотири ТЦК шника ведуть у військкомат ...
В мене одне врахення- Зе викронує план по знищеннню украіців чоловіків. Більше нічого.
Ответ дляКатруська
Вам пора в бан, матрешка
Да конечно, вас ждала, если человек пишет правду, то матрешка
сорри, я не поклонник власти - почему Ермак до сих пор не в отставке? Кто разминировал Юг? Кто ворует миллиардами? Конечно, матрёшки. С такими керманычами никаких врагов не нужно
Ответ дляsvetlapanna
Вибачте. не в тему
Помер саудівський принц Талал бен Абдель Азіз бін Бандар Аль Сауд, який вчора приймав путіна, — саудівська агенція новин
Королівський двір Саудівської Аравії сьогодні офіційно оголосив, що принц помер
Причина смерті, на даний час, не відома
Може це путін його чимось пригостив, або принц з´їв те, що було заготовлено для ’царя’. Багато питань, а путін під підозрою
Ответ дляМанула
Джо Байден може прямо зараз вирішити суперечки з республіканцями з міграційних питань та охорони кордону для підтримки Сенатом США додаткової допомоги Україні, — сенатор-республіканець Ліндсі Грем.
“Президенте Байдене, вам немає необхідності вести переговори з кимось із нас. У вас, як у президента, є можливість вирішити цю проблему прямо зараз, якщо ви вирішите використати доступний закон”, — заявив Грем.
Хто в курсі, що вимагають республіканці по міграційному питанню?
Посилення контролю на кордоні з Мексикою в рамках боротьби з незаконною міграцією.
5thelement• 07 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ну якщо логічно міркувати, то ні, не підуть. Проте вони ж заявляють самі - готоооові! Готові до перемовин, то клятий Київ ніяк не всядеться за стіл, такий сякий!
Они и были готовы , пока у нас успехи были , сейчас им это зачем ?
healer09648293• 07 декабря 2023
Ответ для5thelement
Я знаю из первых уст , что там и кто ее контролирует и какие жуткие обстрелы из-за этого городов , которые за 20-30 км от фронта , тупо стирают, так как продвинулись кацапы и лезут дальше , остановить их нечем
Як нічим? Нам купу всього вже дали, і все ще дають, не одним США воюємо
svetlapanna• 07 декабря 2023
Ответ дляOksiz
Нет, я трезвомыслюющая. А вы повелись на дешёвые лозунги. Лучше плохой мир, чем хорошая война.
Для тех. кто не в курсе, еще раз русским- русским языком скажу- Я НЕ ГОЛОСОВАЛА за Зеленского и я против его полтики.Еще воппросы будут?
Ответ дляOksiz
Неее, вы пишете кацапские нарративы, а не правду. За своими кацапскими керманычами следите.
Стрекоза любви• 07 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Та думка така, що ціль має бути.
Що мені з тих кацапів декількох. Так можна дійсно і 10 років купляла щоб я дрони, і ними по «декілька» тих мочить.
Якщо коротко, моє бачення приблизно таке (два шляхи):
1) йдемо до перемоги , залучивший нормальною допомогою заходу. Тобто наступальні діі ведемо, женемо орків на болота і ще далі, стоїмо там вже і чергуємо, щоб не вилазили.
Або ж 2) не маючі нормальної допомоги - а разом з цим і ноль по власному виробництву (саме наступального, того, що змінить хід, що матиме перспективу перемоги, що матиме сенс! А не просто вбити «декількох»), навіть не мріяти про перемогу, як мінімум лише оборонні діі, а як максимум - взагалі круглий стіл!
Бо уже - час проти нас. Парадокс- роки санкцій нічогісінько не зробили ані с росієй, ані з іраном. А місяць «санкцій» проти України з тими блокадами кордонів - зробили. Тобто світ влаштований якось так, що в нашу логіку не вкладається.
У мене вже закралася думка - нафіга мені ця Україна - чому мені (читай народу, людям простим), має більше всіх бути треба? Що ми захищаємо - я не посваритися , дайте відповідь на питання? Саме ЩО захищаємо , А не ВІД КОГО, бо це мені ясно)
Чи ви думаєте нас всіх вб‘ють? (Не знаю тут, можливо. Але можна було б втекти)
Просто у нас очевидно не найкраще керівництво, політика (всі корумповані скоти, відверто), звідси випливає відсутність перспективи на майбутнє. От подискутуйте зі мною з цього приводу, а саме, підсумую, ЩО саме відстоюємо. Західні мріі? - так вже ясно що нас не чекають там; незалежнісь? - це була ілюзія; будема після перемоги озброюватися до зубів? - знов таки ні.
Вибачаюся за простинь, но в два рядки не вмістилось
Що захищаємо? Пишу не в порядку пріоритетів, а в загальному і відносно себе
1) Матеріальне. В нас декілька квартир, на які ми з чоловіком «пахали». З класним ремонтом (не хвастаюсь). Я не хочу, щоб туди заїхав якийсь бурят і привів свою самку і жив у шоколаді.
2) Земля. Мої діди і баби важко працювали. Залишили у спадок десятки гектарів землі. Це дає(давало) мені можливість плюс-мінус організувати для себе доволі непогану старість в перспективі.
3) Культура, традиції, феномен «самовизначення і приналежності». Для мене це важливо.
Inna_ya_krasivaya• 07 декабря 2023
Ответ дляRenesmeе 16
що матрьошки стараєтесь вже пальчики стесали, а ніхто не йде на переговори, так? 😂 Все буде Україна 🇺🇦
рашкоголовые тут просто как тараканы, нашли себе теплое местечко и стараются. Примитивные как и их заказчик
svetlapanna• 07 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Та думка така, що ціль має бути.
Іран підсанкціна країна вже 40 років
Inna_ya_krasivaya• 07 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
Ппц...це пише українка?
рублевая проститутка, которых тут человек 20
Ответ дляСтрекоза любви
Тобто ваша квартира дорожча за життя мого чоловіка? Так виходить
svetlapanna• 07 декабря 2023
Ответ дляКатруська
А Янык о людях думал? Что вы несете? Людей не положили, а убили кацапы! Раша планировала войну задолго до Зеленского! Ниче, что с 14-го года Крым аннексирован? Кто тогда довел рашу?
То з категорії сси в глаза то божа роса
Ответ дляTeonaa
Бо на нас тиснули, і ми лишилися без ЯЗ
Вы хотите сказать, что при наличии яо нам не надо было бы развивать оборонку? Это во-первых)
А во-вторых, грош цена их обещаниям. Всем!!!!
И очень жаль, что кто-то им ещё верит
5thelement• 07 декабря 2023
Ответ дляhealer09648293
Ну, вы серьезно?
Даже патронов к автоматам и тех нет достаточно , об остальном молчу .
Реально держат фронт наши парни нечеловеческими усилиями .
healer09648293• 07 декабря 2023
Ответ для5thelement
Та легче всего голову в песок засунуть , а завтра под кацапами проснуться . Вы разве не видите , что творит власть ?
Не слідкую. Та і взагалі я особисто з цим нічого зробити не можу, чи ви тут за новий майдан ідеї пропихаєте?
svetlapanna• 07 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Такі ще є??? Ці люди невиправні
Передивіться її пости.Сама з неї в шоці
5thelement• 07 декабря 2023
Ответ дляМайя15
А що було в Омані,напишіть будь ласка.
Вже не вперше читаю ,що Зе туди їздив перед війною
Слив Украины раше .
Ответ дляКокоСина
Ппц...це пише українка?
Да, украинка. Мои налоги своровали и положили в карман, мы потеряли половину страны. Отлично просто. Давайте дальше превращать наши земли в пустыню. Неужели никто не видит, что это все не имеет смысла? Убьют мужчин, дальше пойдут пенсионеры и дети? Или как? Какая перспектива?
svetlapanna• 07 декабря 2023
Ответ дляOksiz
Удалено администрацией...
Вам санитаров не вызвать?
Стрекоза любви• 07 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Шановна Бізешка, я не знаю, чи причетний ваш чоловік до ЗСУ. Мій причетний. І так, він теж не хоче, щоб в нашу квартиру заїхав бурят. Зрозуміло?